İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - spy

Sayfa: 1 ... 32 33 34 35 [36]
491
Sohbet / Ynt: Sportline - VWci bulusmasi....
« : 27 Nisan 2006, 22:46:20 »
hmm.. ozaman brandayla gezmek lazım sokakta :P

bu arada gecmis olsun..

492
Sohbet / Ynt: Sportline - VWci bulusmasi....
« : 27 Nisan 2006, 22:19:32 »
bn resimleri neden goremiorum?

493
Genel / Ynt: doğan görünümlü şahin
« : 26 Nisan 2006, 21:32:22 »
bunları gorunce aklıma tek birsey geliyo isteristemez.. ya onden derin bi vuruk yada takla ???

birde hevsimi kırdınız gercekten :'(

494
Scirocco ve Corrado / Ynt: Corrado Gerimi Geliyor?
« : 24 Nisan 2006, 17:40:59 »
samsundaki corrado G60 arkadaslar ;) bayaa da bi yamuk
bu ankaradaki arac da bildigim kadarıyla gecen yazdan beri satılık 15bucuga bırakırım diyodu, ama emin degilim o arac olup olmadıgından..ben bahcelievlerde gormustum kendisini

495
Otomobilim / Ynt: F7R ve Benden Selam Dostlar
« : 24 Nisan 2006, 16:26:46 »
bu motor '92 clio RS lerde de kullanılıyodu sanırım  ::)

496
basima gelen ceza fiyaskosunu anlatiyim da biraz yerlere yatalım arkadaslar ;)
bana 2004 temmuzunda radar cezası kesiliyor ki sehirler arası yolda sehir ici hız sınırı baz alınarak ve bunun %10un 1 fazlası hız yapmısım ki hani %10u affedilebilir ya ??? ..neyse bunu gectim ben sık sık cazaları vergi dairesinden kontrol ederim (malum park cezaları)
 2005 temmuzuna kadar vergi dairesinde 1 tane bile ceza gozukmemesine ragmen 1 ay sonra  arac muayenesine gittigimde 568milyon cezamın oldugunu ogrendim.. tabi muayene yapmadılar ;) bende vergi dairesine gidip durumu ogrenmek istedigimde cidden plakaya ceza yazıldıgı, ayrıca adrese teblig edildigi ve odenmedigi icin 3e katlandıgını gordum.. ilginctir ya ne bi teblig? inanmadım ve ceza makbuzunu istedim..sonra arkasında hani su "adreste bulunamadı suanda adreste oturan"  gibisinden ibare bulunan kagıdı gordum ve teblig kagıdında apt nosunda 6 yerine 9 oldugunu ve cadde isminin sokaga, sokak isminin cadde olarak kullanıldıgını farkettim  ??? ceza makbuzuna baktıgımda onda da aynıydı..daha sonra bunların bir ornegini alıp emniyete gittim, adresimi sorgulattım bi yanlıslık yok.. ceza tamamıyla yanlıs (kafadan uydurma) bi adrese teblig edilmis..
bunun uzerine mahkemeye gittim ve hakim karsısında ifade verdim, durusma ertelendi..1 ay sonra geri gittim ( bu arada ceza itiraz belgesiyle muayene yapıldıgını da ogrenmis oldum) beni cezayı yazan polisle yuzlestirdiler..
ben bu adresin bana ait olmadıgını ruhsat ve emniyetten gelen belgelerle sundugumu, cazaya isleyen faizin bana teblig edilmedigini, bu yuzden fazin muattabının benim olamayacagımı belirttim..ayrıca belirtilen yerin sehirlerarası yol oldugunu, cezanın bu konum goz onune alınarak tekrar duzenlenmesini istedim.. hakim bana bu yolda bu hız normal mi diye sordu ve ben "herkes o hızda gidiyo zaten, o yolun gidisatı o, goze batan benmiyim" gibi desteksiz bi cumleyle "evet normal, elimden gelse daha da basardım" demis kadar olup, herseyi cok bilen asi genc durumuna dustum :o
fazla uzatmadan bu yorum karsısında polisin beni tanıyıp tanımadıgını sordu ve ben "tanımıyorum ancak trafik yasalarına gore radara yakalanan arac bir sonraki barikatta cevirilmesi ve cezanın onaylatılması gerekir, bende ise ceza adrese teblig ediliyor ve hatta adres de yanlıs yazılarak cezanın katlanmasına neden oluyor, sanki kasıtlı yapılmıs bir durum gibi" dedim..ve hakim tekrar polise donup "bu duruma ne diyosun" dedi.. polis gozumun icine soyle bi baktı ve "ben sahısı tanımıyorum, belirtilen yerde radarı goren suruculer koprunun ustune donuyorlar, arkadasta sanırım oyle yaparak polis barikatına denk gelmemis" diyerek bi guzel olaydan sıyrıldı ;D sonra hakim kasıtlı bi durumun soz konusu olamayacagını, olayın bir evrak hatasından kaynaklandıgını belirterek cezanın sadece faizini kaldırdı..
yani olayın arkasında durmasam, olmustur desem bana o parayı odetecekler ya.. soyliyecek kelime bulamıyorum artık >:( 

497
Golf II / Ynt: Golf 2'ye hangi motor daha cok yakisir ?
« : 24 Nisan 2006, 15:22:28 »

ahanda bu :D

498
Golf II / Ynt: Golf 2 VR6
« : 24 Nisan 2006, 15:00:07 »
ilk gordugumden beri bu arac icin kuduruyorum ben ya :S

Sayfa: 1 ... 32 33 34 35 [36]