İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - speedystop

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 ... 64
57
Polo 6N / Ynt: su alma problemi
« : 23 Kasım 2014, 11:39:28 »
Hocam kapının pandizotunu sökün içeriden bir bakın kapıdaki o izolasyon malzemesi yoksa ondanda olur. Bakın kapının içinde izolasyon malzemesi olması gerekli

58
Polo 6N / Ynt: su alma problemi
« : 22 Kasım 2014, 10:15:43 »
Kapının altında tahliye delikleri var onları şişle açın.

59
Polo 6N / Ynt: Yağ müşürü mü? Yoksa sağ pompası mı?
« : 20 Kasım 2014, 23:35:17 »
Gaza basınca sönüyorsa müşürdendir. Motoruda yıkattınızmı yıkamada?

60
Polo 6N / Ynt: İbrelerin Sıfırlanması
« : 07 Kasım 2014, 10:05:02 »
Sanırım ben sorunu buldum ama Çözümü kim nasıl bulacak. Gaza basıp devir yükselince Üretilen elektrik araca fazla geliyor. Ya şarj dinamosunda sorun ya da Üretilen elektriği kullanan kısımda sorun var.

Cunku devir 3000 lere gelince Gösterge sapıtıyor ama içerideki fanı son kademede çalıştırınca, farları Yakınca Gösterge paneli düzeliyor. Fani kapatıyorum yine sapıtıyor.

Belirti tek göstergede degil. Cunku Bariz sekilde silecekler hızlı çalışıyor, araç ici lambası cok fazla aydınlatıyor ve dedigim gibi gaza basınca farlar normalden fazla aydınlatiyor gazdan çekince normale Dönüyor. Sanırım bu yüzden 2 yıldır kullandığım osram ampullerim yandı. Bu sekilde aracı kullanmak istemiyorum cunku bugun ampul yandı yarın bu yüksek elektrikten kimbilir ne yanacak ya da bozulacak.

Uzun oldu ama açıklamak istedim. Araştırdım eski Konuları birsey de bulamadım daha önce karşılasan yok mu böyle durumla bunu Elektrikciye mı sormak lazım?

He o zaman kolay konjektör arızası çok kolay geçmiş olsun.

61
« : 05 Kasım 2014, 10:07:20 »
Arkadaşlar merhaba
Ne yazaymı bilemedim bu nedir ya  :(  :o   ??? 

http://www.youtube.com/watch?v=Jwl7ILS5dPQ&feature=youtu.be

Uzun zamandır yüksek devirde kullanmadım diye 4. viteste 4000 devirde 5 km kadar kullandım sonra 5. vitese alıp normal devire düşüp devam ettim. bir süre sonra baktım hız, devir, ısı, benzin göstergeleri dipte. Araç stop etti zannettim ama araçta herhangi bir sıkıntı yok.

Çektim kenara boşta iken videoda görüldüğü gibi gaza basıyorum 3000 devirlere yaklaşınca tüm göstergeler sıfırlanıyor. Ayağımı gazdan çekiyorum sonra geri geliyorlar. Videoda daha anlaşılır haldedir.
Not: video süresince araç stop etmemiştir. Göstergelerden stop ettiği zannedilmesi.

Muhtemelen gösterge arızası. Yada sigorta kutusunda göstergeyi besleyen sigortada temazsızlık var. Sigorta ise 1 tl gösterge ise 250 tl göstergedende çıkmacı arkadaşımız var burda onda var geçmiş olsun.

62
Polo 6N / Ynt: vuruntu sorunu
« : 04 Kasım 2014, 22:39:13 »
Motor kulakları sorunu

63
« : 04 Kasım 2014, 22:38:01 »
A
Arkadaşlar merhaba
Ne yazaymı bilemedim bu nedir ya  :(  :o   ??? 

http://www.youtube.com/watch?v=Jwl7ILS5dPQ&feature=youtu.be

Uzun zamandır yüksek devirde kullanmadım diye 4. viteste 4000 devirde 5 km kadar kullandım sonra 5. vitese alıp normal devire düşüp devam ettim. bir süre sonra baktım hız, devir, ısı, benzin göstergeleri dipte. Araç stop etti zannettim ama araçta herhangi bir sıkıntı yok.

Çektim kenara boşta iken videoda görüldüğü gibi gaza basıyorum 3000 devirlere yaklaşınca tüm göstergeler sıfırlanıyor. Ayağımı gazdan çekiyorum sonra geri geliyorlar. Videoda daha anlaşılır haldedir.
Not: video süresince araç stop etmemiştir. Göstergelerden stop ettiği zannedilmesi.

Abi sen arabayı satmadınmı yav?

64
Polo 6N / Ynt: kapı fitili
« : 01 Kasım 2014, 18:38:34 »
Fitillerin 2 si sol sağ kapı takım 70 tl elimde var birebir aynısı kalım aynı cuk diye oturuyor. Lazım olan varsa 0533 489 01 19

65
Golf V / Ynt: Tavan vb yerler üzeri Pürüzlenme
« : 26 Ekim 2014, 01:48:53 »
Vernik hafiften kavlamis o bolgeye meiguars 103 gibi bir asindirici uygulayin kiz gibi olur kocaeliye yakinsaniz gelin ben yaparim

66
Golf V / Ynt: Tavanda sarkmalar
« : 26 Ekim 2014, 01:42:44 »
Onda ne varki alin gelin tavan kumasini orjinali gibi beraber yapalim kocaeliye yakinsaniz tabi

67
Golf V / Ynt: Arkadaşlar bu parça ne işe yarıyor?
« : 26 Ekim 2014, 01:40:32 »
O parca depodaki buharlasan benzini yanma odasina gonderip tasarruf saglama amaclidir. Benzin durdugu yerde buharlasir.

68
Konudaki ses ile ilgili sikayetci arkadaslar aracinizdaki bilyeleri ve devirdaim pompalarini kontrol ettirin video koyan arkadasin devim daimi bozuk

69
Polo 6N / Ynt: stop sorunu
« : 26 Ekim 2014, 01:29:29 »
Motor hava aliyor benzin olunca aeacin ecusu ayarliyor lpg nin sabit ondan hava hortumlarini kontrol edin. Birde semih hocanin dedigi gibi biraz benzinle kullanin aracin benzin haritasi duzelsin

70
Polo 6N / Ynt: Vites kol Alt lastiği değişimi
« : 26 Ekim 2014, 01:23:42 »
Semih abi beninkuni nasil degistiricez?

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 ... 64