İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - speedystop

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 64
29
Polo 6N / Ynt: 98 model 1.4 16v doch motor kronik arızası
« : 11 Şubat 2015, 00:05:09 »
O distribitor degisecek cikma var 350 tl tum sorununuz biter.

30
Polo 6N / Ynt: ISININCA STOP.
« : 31 Ocak 2015, 13:45:17 »
Soğukken otomatik jikle devrededir. Boğaz kelebeğini açarak ekstra hava ve yakıt girmesini sağlar. Motor ısınıp jikle kapanınca arızalı kelebek adaptasyon olamadığından stop ettirir. Kelebek bende orjinal var 250 tl uyarsa görüşelim.0533 489 01 19

31
Polo 6N / Ynt: Aracımın Silecekleri Çalışmıyor :(
« : 10 Ocak 2015, 19:10:15 »
Sigorta?

32
Polo 6N / Ynt: kalorifer
« : 06 Ocak 2015, 17:54:28 »
Hee unutmadan %50 sirke %50 saf su karıştırıp 3-5 gün gezin ama kalorifer her daim sıcakta açık kalsın. Buda eski koca karı çözümlerindendir  :tamamdir

33
Polo 6N / Ynt: kalorifer
« : 06 Ocak 2015, 17:47:43 »
Su eksilmiyorsa petek tıkalıdır. Arabanın antifirizini komple boşaltın içine lavabo açıcı ile birlikte sıcak su koyun kaloriferide sıcağa ayarlayıp sonuna kadar açın kurtarırsa ne alaka 300-400 tl den kurtarırsınız hem komple sistemide temizlersiniz. He daha profesyönel olarak aşağıdaki ürünüde kullabilirsiniz. Sonra suyu boşaltın ölük ölük pislik akacak.

- RADYATÖR AÇICI - TEMİZLEYİCİ -
- ARAÇ SOĞUTMA SİSTEMİNDE PAS, KİREÇ, ÇAMUR GİBİ TIKANIKLIKLARI AÇAR. SOĞUTMA SİSTEMİNİ TAMAMEN TEMİZLER.

- KULLANIM TALİMATI -
 - KULLANMADAN ÖNCE KUTUYU İYİCE ÇALKALAYIN. SOĞUTMA SUYU SİSTEMİNDE ANTİFİRİZ VAR İSE BOŞALTIN. NORMAL SU İLE RADYATÖR DELİK AÇICIYI ARACA DOLDURDUKTAN VE SİSTEM HAVASINI ALDIKTAN SONRA 10 DAKİKA KALORİFER SİSTEMİ AÇIK OLARAK ROLANTİDE ÇALIŞTIRIN VE SOĞUTMA SİSTEMİNDEKİ SUYU BOŞALTIN. ARACIN SOĞUTMA SİSTEMİNİ TEKRAR SU İLE DOLDURUP HAVASINI ALDIKTAN DONRA 10 DAKİKA DAHA KALORİFER SİSTEMİ AÇIK OLARAK ÇALIŞTIRIP SOĞUTMA SİSTEMİNİ BOŞALTIN. ARACA ÖNERİLEN ANTİFİRİZİ DOLDURUN.
- NOT -
 - BİR ŞİŞE 12 LİTRE RADYATÖR SUYU İÇİN YETERLİDİR. ARAÇTAN ÇIKAN ANTİFİRİZİN TEKRAR KULLANILMASI ÖNERİLMEZ.

34
Sportline kelebek ihtiyaci olan arkadaşlara elimde test edilmis 2 adet kelebek bulunmaktadir. 05334890119 resul

35
Polo 6N / Ynt: acil yardım bekliyorum
« : 05 Ocak 2015, 20:19:54 »
Zamaninda bende sizin gibi elime aldim bosh disbiritoru o mil cikmiyor arkadaşlar senelerdir o mil oraya kaynak yapmis oluyor. Zorlayincada yalan oluyor.yurtdisindaki resimlere videolara bakmsyin. Hadi cikti tsmir takimi yok sadece hall sensoru degistirirsiniz oda milde bosluk varsa hicbi ise yaramaz arabasini seven binmek isteyen adam sifir alsin.

36
Polo 6N / Ynt: Vitesteyken Gelen Ses Hk.
« : 05 Ocak 2015, 20:10:29 »
Sanziman prizdirek bilyasi olabilir dururken rolantide duyuluyormu bu ses?

37
içini açın potansiyometreler sağlamsa step motoru arızalıdır. Step motorununda içini açın kömürlerini değiştirin oda tamam  :tamamdir

38
Hee kelebek bozuksa vagcom kelebek hatası verdiyse başka!!!

39
Başka yerle uğraşmayın  ;)

40
Hararet müşürünüz arızalı bende var 25 tl

41
Polo 6N / Ynt: acil yardım bekliyorum
« : 24 Aralık 2014, 22:03:55 »
s.a. boğaz kelebegim bozuk oldugu için arabayı park ederken ışıklarda beklerken sürekli stop ediyordu cıkma kelebek aldım ama usta disb. ile oynamış snöyle söyleyim arabayı aldıgımda devir 900 de sabit duruyordu ama araba gitmiyordu istediğim gibi gaz yemiyordu şimdi ben disb. eski yerine getirdiğim de ise araba güzel gidiyor fakat bu seferde dervir 1000 lerin ustunde cıkıp oynama yapıyor sizce sorun ne yardım ederseniz sevinirim açaba cıkma bogaz kelebeginde mi sorun

Bu seferde avansı çok açmışsınız.

42
Polo 6N / Ynt: Buji Kablosu Yardım
« : 23 Aralık 2014, 15:41:18 »
Arkadaşlar uzun testler sonucunda arabadaki tekleme sorununun buji kablolarından olduğu belli oldu. Malüm tek satılmıyor, orjinal dört takım kablo 190 TL falan yan sanayi kablo 55-80 Tl yan sanayi taktırsam cekişte yada yakıtta farklılık olurmu, yada bu şekilde yan sanayi buji kablosu taktırıp memnun olmayan veya memnun olan var ise marka tavsiyelerini bekliyorum arkadaşlar. Araba 97 polo HB 1.6

Orjinal bremi var bende sıfır 85 tl yan sanayi a kalite 55 tl 0533 4890119 resul isterseniz yardımcı olurum.

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 64