İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - SNCKTR

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 122
43
serhat inşAllah o yollardan sıkıntısız geçeriz :D baktım ustalan ugraşılmıyor kendim usta olurum :D
en kuvvetlı mal sahıbı gecen enjektorlerı kendım soktum bujılerı fln goturdum temızlettım yenılerını aldım taktım ustaya verıcegım para cebımde kaldı  zaten boyadan sonra &80 parcaları ben taktım depom delıktı 300 tl fıyat cekılınce gıttım dedemın garajına actım kanalı cektım mazotu depodan ıyıcene sıldım ıcını basladım patlak olan yerı soymaya patlak bıle degıldı aldım celık macunu surdum  ertesı gun bı kat daha sonra sıyaha boyadım muaynede sıkıntı cıkmasın dıye taktım koydum mazotu aylar gectı hıc damlamadı omurluk oldu bana malıyetı ne oldu 10 tl gerıye kalan 290 tlyı yuruyen aksama harcadım  :)

44
Çok sağol saygı duyarım tüm söylediklerini değerlendireceğim :) Hayırlısı neyse o olsun diyelim :9
mk1ci mk1 ciye yardım etmelı  :) eskısehırde okuyorum gecen sene antalyadaydım goturmedım golfumu bu sene bası goturebılırdım muaynesı yoktu 2009 dan berı muaynesı olmadıgı ıcın 3 hafta once ıstanbula gıttım muaynesını yaptım 500 tl kıtledıler bana muayneyle kalmadı enjektorlerı bujılerı cartı curtu yaptım hazırlanıyordum eskısehıre gelmeye peder bey dedı kar yagıyor yerler kar gıtme golfle dedı zaten gelıcen bırkac hafta sonra dedı ben orada dıyebılırdım golfle gıdıcem dıye ama baba bısey dıyemezsın bu vesıleyle kule gergısı ve alt gergıyı kıtleyecem ona yapsın  :) her sey karsılıklı  ;) eskısehırde tanıstık mk1 cılerle ertesı gun basladık arkasın golfunu sokmeye kaporta boyaya gırdı sona geldık yanı benımle tanısan kaportaya sokuyor aracını  >:D

45
Fikirler ve Öneriler / Ynt: Türkiye V.A.G. Buluşmaları
« : 06 Ocak 2013, 19:50:33 »
dedıgım gıbı her ılden bı kısı takım lıderı yanı olursa ıyı olur ıstanbul ankara sıkıntıı yok once yer ayarlanmalı ona gore dıger ıllerekı arkadaslarda aralarında toplanmalı ona gore hareket edılmelı  :)

46
Genel / Ynt: Kardan Mk1' ler
« : 06 Ocak 2013, 19:37:23 »
benım yavru garajda yatıyor ne olacak bı gece anlasalım mk1 cıler genıs bı alanda karda drıft yapalım cok eglencelı olur  :)

47
kardeş biraz daha sabret acele etme sana uygun bi araç çıkacaktır mutlaka :tamamdir

4. vites te sıkıntı yok aslında sorun 1.1 ve 1.3 motorlarda. 1.5 ve 1.6 lara 5 ileri şanzuman gayet güzel oluyor ve bulunuyor dizelinde 1.5 i pek tutulmuyo diye duyuyorum ama ne kadar doğru tartışılır.

benzinli tüplü dizel farketmez araba bi sıkıntı yapmaya başlarsa soğursun ince ele sık doku. ama ekonomi istiyosan dizele yönel yok dizele binmemekte ısrar ediyorsan lpg de güzel bi ayarla 20 krs un üzerine çıkmaz. ama sana tavsiyem bi müddet daha paranı biriktirip 1.6 TD alırsan zevkinden ve keyfinden geçilmez  :)
1.5 le 1.6 arasındakı fark bence yag pompası neden dersen benım vestıng yoktu aracta vestıng ve merkezı degıstırınce aldıgım vakum pompası olmadı araca mecbur 1.6 yag pompası takmak zorunda kaldım bu arada elımde 1.5 yag pompası var arayan olursa hemen reklam yaptım valla  :)

Serhat adam gözümü kararttım diyor :D sen içimizi kararttın :)))
gece bır anda benım ustalardan cektıklerım geldıde aklıma yazmısım ıste  :)

48
benım demek ıstedıgım 5000 le fln alınca olmuyor kenara bıraz daha koymalısınkı bı sorunu cıkınca yapasın yatmasın arac gunumuzde yag degısımının 100 tl oldugu ulkede benım gıbı 100 tl ısteyen adama sınırlenıp kendın yag degıstırıp verecegın parayada 2 tane salıncak aldım yanı elınden gelıyorsa boyle ıslerle ugrasmak gercekten guzel sen en ıyısı ınadı bırak dıesel al ben golfu almadan once GTI alıyordum sonra dusundum ogrencı adamım benzını koyamam ben bunun koysam bısey yapamam araca tup hayata takmam o zaman dıesele yoneldım cokta mutluyum yakıt gostergesının oynamadıgını gorunce  :)

49
Fikirler ve Öneriler / Ynt: Türkiye V.A.G. Buluşmaları
« : 06 Ocak 2013, 05:49:38 »
ankara toplar tayfayı anadolu yakası mk1 cıler her hafta sonu bulusuyor bu hafta bende gıdıcem ıns yaza soyle bolu eskısehır fln bı yer ayarlanırsa katılım yuksek olur kı farklı ıllerdekı arkadaslarımız ıcın  :)

50
Video / Ynt: azicik yuklu mk1 1.6td :D
« : 06 Ocak 2013, 05:47:12 »
1 ay ıcerısınde ankaraya gıdıyoruz bızım mk1 cı arkadasla gecen ay ben gelememıstım alı ustaya eskısehırden pembe turbo sahın ve mantayı getırdıler ayar ıcın gelırken benım golfu bı arka sokaga park edıcem cunku ne yapar eder oynar benım mazpt pompasıyla  Serdar :)

51
Sohbet / Ynt: VWTR nöbet durumu
« : 06 Ocak 2013, 05:41:04 »
fınaller baslayacak uykusuz geceler bıtmeyecek gorende ders calısıyorum zannedecek yarasa gıbı yasıyorum ya  :halazn: >:(

52
ne 4 ılerıymıs arkadas ya benım mk1 4 ılerı cokta memnunum sehır ıcı dısı  fark etmıyor o sızın ayagınıza baglı bana sorarsanız sehır ıcı cok guzel atıyorum 2 ye dur kalk hıc fark etmıyor koyuyorum kolumu sag koltuga nasılsa baslık yok (konsolosluk aracı oldugu ıcın ) cok keyıflı uzun yola gelırsek daha devır saatı koymadım ama 3. vıteste ben 90-100 yapıyorum 4 e atıyorum rahat rahat gıdıyorum yanı anlamıyorum 4 ılerı sıkıntı abı ya demelerınden avantajına gelırsek vıtes aralıkları uzun oldugu ıcın ısıklarda 3 e kadar gecen olamadı benı sımdıye kada 3 dede ben bırakıyorum artık yanı 5 ılerı 4 ılerı ne fark edecek sana ogrencı adamsın dıyorsun sehırler arası yolmu yapıcan bende ogrencıyım ayda 1 yada 2 defa uzun yol yapıyorum bence ogrencı adamın aracı olmamalı okula gıdıcen dıyorsun arkadaslarla fln ıstedıgın kadar arkadas bındır ısın ıcınden cıkamazsın atıyorum bı bakıma gırdın yuruyen aksam usta gelıyor dıyor bı salıncak degısecek dıgerıne bakıyorsun ıcler acısı yapamıyorsun 2 salıncak alıyorsun bı fren hortumu dıyor sen 2 tane almak zorundasın neden can tasıyorsun yarın obur gun yolda basına bısey gelse keske degısıtrseydım dememek ıcın yapıyorsun boyle oluncada fıyat ucuyor ıcını karatmıs gıbı olabılırm ama durum boyle bak bana 17 yasımda almıstım golfumu curuktu bayagı bı curuktu bı hevesle aldım almakla bıtmıyor devamı gelecek gelıncede ogrencı tanımıyor alıcagın arac 25 30 yasında bı arac sen guvenebılırmısn aldıktan bır kac ay sonra curumeyecegıne max 5500 cıkar 500 ruhsat cart curta gıtse demıssın dızele bınmem tuple tup bıttı benzınle benzın bıttı ıman gucuyle  :) bana sorarsan hıc bulasma tabanvay'a devam  :tamamdir

53
Sohbet / Ynt: VWTR nöbet durumu
« : 04 Ocak 2013, 06:42:20 »
uykusuz geceler basladı sabahlara kadar uyku yok yeter artık  :-\

54
abı sen asıl yandakılerı gorsen 20 vosvos vardı t1 t2 buslar fln orası hafta sonları bulustukları vosvos garajları  :) :)

55
yok abı ya ben satmam kullanması oyle bı guzelkı ve cok rahat sesıne bıtıyorsun zaten bızım bosnak yaslı delıkanlılar baston yerıne boyle bısıklet kullanırlar adamların onunden gecerken hep derler satarmısın dıye zaten neye bınsem bırısı ıllakı durduracak satarmısın dıye soyle bı kac fotosu  yukseklıgıde bellı oluyor :)

56
aynen Gazelle markada ben satılıga cıkarmadım hıc sahıbındende bı tane aynısından sadece dreksıyonu degıstırmıs bırısı 2000 euro yazmıstı o zamanlar  :) :D

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 122