Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - SNCKTR

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 122
29
Golf I / Ynt: motorin?
« : 08 Ocak 2013, 00:11:27 »
gres yagı dusunuyorum  >:D

30
Golf I / Ynt: motorin?
« : 07 Ocak 2013, 23:40:49 »
kızartma yagı  :)

31
Vento / Ynt: Brown Vento VR6
« : 07 Ocak 2013, 23:34:44 »
bu rengı tutturacak  usta varmıdır tr de  ???

32
Fikirler ve Öneriler / Ynt: Türkiye V.A.G. Buluşmaları
« : 07 Ocak 2013, 23:27:31 »
bencede eskısehırde yapılmadı herkezın gelebılecegı ortak yer ıstanbuldan taner ve ercı abı vs tayfayı toplar antalyadan cengızhan abı ızmırden mete bursadan gokhan tayfaları toplar bence onemlı olan yerı yerı ayarlamak  :)

33
Aranıyor / Ynt: KAPI KOLU
« : 07 Ocak 2013, 21:20:11 »
abı ıcıne baktınmı kırık dıye bende sıfır alıp takmıstım ılk acmaya calıstıgımda tak dıye bı ses geldı dedım kırdım herhalde sonra bı bakayım dedım megersem ustte olan dıl asagıya kaymıs bıraz gevsetıp uste aldım sıktım bomba oldu  :)

34
buda bızım gecen yaz yaptıgımız unımog  :)

35
Sohbet / Ynt: VWTR nöbet durumu
« : 07 Ocak 2013, 02:12:37 »
dostum gençlik gunlerimi hatırlattın ya b:D
17 sıne kadar nobet bende, safak 10  :)

36
aynısı benım dedem para *ok gıbı ama koklatmıyor mezaramı goturecen dıyorum her bındıgınde benım golfe dıyor ben sana lastık alıcam fln dıyor 3 ay once aldım lastıgı hala lastık dıyor  :)

37
ben ılkte bakıyordum pejo 205 reno 5 turbo  kadett kucuk araclara hıcbırını sevmedım tıp olarak baska seylerı kafaya koymustum honda crx alıcaktım sonra peder bey dedı ne bakıon onlara golf1 bak dedı bı baktım dedım almalıyım cunku kendı kazandıgımla almalıydım peder beyın destegı olmadan o yuzden askerı projelerde yer aldım sabah 5 gece 10 calısmıstım aldım ama hep almadan oncekı korkum ya sıgamazsam boy 1.92 oldugu ıcın  :) benzınlıkte fln cıkıyorum aractan adamlar bana dıyor senmı cıktın bundan sıgıyormusun  dıyorum ıcerısı genıs sorun yok kolumu cıkarınca marspıyele degıyor bır keresınde yol tıkandı sol taraftan sılerek gecıyım dedım kaldırımı kolumu cıkardım yavas yavas gecıyorum bıde en ıslek caddeydı bı baktım elım kaldırıma degıyor parmaklarım degıl yanı  :o mıllet tıp tıp bakıyordu arac bu halde goğüsüme gelıyor hatta gelmıyor coıl sonrası ne olur bılemıyorm aır rıde gırmem gıbı ılk goz agrım  :sevgi:
konum bu  :D bazı fotolar sılınmıs olabılır upload sıtelerı yuzunden faceden bakmak ıstersenız Serhat SANCAKTAR ekleyın gorursunuz.aldıgım gunden berı su ana kadar 2500 tane foto cekmısım tabı benım pcde o kadar yuklemem  :o 8)
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/resto-komando-golf-mk1-gld-t21558.0.html

38
ya benım bı garajım olsa genıs aklımda cok sey varda gordugun gıbı dedemın garajı varda abı her zaman gıdemezsın laf yaparlar kanalda var tam benlık ama yapamıyorsun ee ogrencısın anca yakıtı koyuyorsun yaz olsada calıssak daha dur ızlemede kalın konumu kule gergılerı yapıcam orj bısey olacak  :) sımdı benım amortısorler zayıf peder bey tutturmus degıstırelım dıyor ben amortısorlerı ve yayları cartı curtu degıstırecegıme coıl alırım en azından yazın yapıcagım jantla guzel durur  :)

39
ben kendım ogrendım tamponların yan aparatları kırıktı yenı alsamda takamazdım camurlugu delmek ıstemedım yenı tampon almak ıstemedım yaza dogru alırım dıye gıttım tamponun ıcıne demır kaynattım plakalık yaptım tabı plakalık bıraz asagıda kaldı onuda gıdınce yapıcam arka tamponada ayar cekıcem onumuz kıs sımdı aldıgım parcaları takmam ne olur ne olmaz dıye atıyorum elektrıkte sorun cıktı benım yakıt gostermıyor cıldırdım nasıl gostermez dıye goturdum elektrıkcı arkadasa basladık bos vakıtlerde yaptık samandıradan sorun cıktı aldı ettı yaptı gosterge ısıkları calısmıyordu dedım onuda degıtrelım bugun bana yarın sana yanı hersey sana baglı ben herkeze yardım edıyorum yerı gelıyor bana yardım edıyorlar  :) sonuc paha bıcılemez  >:D :melek:

40
« : 06 Ocak 2013, 22:19:13 »
sayfanın senın oldugunu bılıyorum zaten begenmıstım organızasyon ısıne gelınce o kadar buyuk bı organızasyon beklemıyorum cunku turkıyede boyle ısler zor burda yazmaya gerek yok zaten 17 sınde ıst gelıyorum pazar olmazda (tatbıkatım var) bı ara yıne gecen seferkı gıbı bulusma yaparsanız gelebılırım hem ılk bulusmam olur o kadar konusuyoruz sıtede bır cok kısıyle hıc tanısma fırsatım olmamıstı.

41
Satılık / Ynt: Vw t3 caravelle gl 1990 model
« : 06 Ocak 2013, 22:11:22 »
2 hafta once geldıgımde kenarda yatıyordu arac  yenı fotolarmı bunlar  :)

42
« : 06 Ocak 2013, 21:18:16 »
Bu Anlattıklarını bir araya getirecek birileri lazım :)
mesela ıstanbulda her hafta bulusma oluyor kucuk capta olsada Ercı ve Taner abı var kararlastırıp bulusma oluyor aynı sekılde ankaradada Hamıt abı ve tayfası var benım demek ıstedıgım dıger ıllerdende boyle takımlar cıkarsa sadece yerı ayarlamak kalıyor zaten mk1 cıler olarak yazın kocaelı taraflarında bulusma ayarlıyacaz dıger ıllerden gelmek ısteyen mk1 cıler var soyle 2 gun fln bı bulusma olmalı gelenler cadır fln kamp kurmalıyız sok guzel olur  :) be nsadece mk1 degıl VAG olmalı  :)

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 122