İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - sinahoca

Sayfa: 1 2 [3] 4 5
29
Passat / Ynt: 2006 2.0FSI Tekerlek Şifresi
« : 14 Şubat 2012, 22:11:22 »
öyle bir zamandayız ki adamlar 75 yaşındaki kadının telefonunu zorla gasp edip gidiyolar...adamlar kafayı takmaya görsün bi tane bijonmu kurtaracak arabayı(:? takozların üstünde görsen şanslısın hiç göremeyebilirsin...benim bahsettiğim şey insanların çaresizce bırakılması yani o bijon şifresini yaptın 4 tane lastik var madem öyle herlastik için 1 tane yedek koy...koymuş bitane ufacık bişi kaybolunca böyle 60 km karda buzda jantın üzerinde gitmek zorunda kalıyoruz.hiç pişman değilim yine olsa yine söktrürüm(:...
ayrıca yardım ve tavsiyeleriniz için hepinize teşekkürler...saygılar.

30
Passat / Ynt: 2006 passat 2.0 150 beygir arıza lambası
« : 14 Şubat 2012, 22:07:11 »
yarın bujilerim ve ateşleme bobinlerim geliyor değiştiricez mutlak sonucu paylaşıcam sizlerle.

31
« : 13 Şubat 2012, 19:13:15 »
aracım 2gündür çalışmıyor önce akü bitti sandım takviye alan yaptık ama olmadı.en sonunda bi elektrikçi cagırdım bujileri söktü baktı ıslanmışlar bobinlerden birinin yandıgınıda söyledi yetkili servisten 4 buji ve 1 bobin sipariş ettim onları bekliyorum  sonucu burada paylaşıcam,MADEM Kİ BU KONU DAHA ÖNCE KİMSENİN BAŞINA GELMEMİŞ OLA Kİ BİRİNİN BAŞINA GELİRSE OKUYUP FAYDALANSIN.

32
« : 13 Şubat 2012, 19:11:14 »
işinin ehli bir kaynakçıya gittim ve bu sorunu hallettim içimde hiç cız etmedi,çünkü patlak lastikle 60km kadar gitmek zorunda kaldım.servisi aradıgımda bana bu bijon için 90tl+kdv dediler.yalnız anlamadıgım şey şu bu vw yetkikileri şener şenle ilyas salmanın çiçek abbas filminden mi etkilenip mi şifreli bijon koymuşlar?yapmışlar bunu? böyle bir saçmalık olamaz...

33
sorun sol aks lalesindeymiş çıkmacının birinden 200 tl ye orjinal parçayla değiştirdim.bilgilerinize...sorun halloldu...

34
« : 11 Şubat 2012, 22:50:26 »
arkadaşlar ayrıca düşük hızda ilerlerken arıza lambası o sarı lamba sabit yanıyor ama biraz hızlanınca lamba yanıp yanıp sönmeye başlıyor.sorun ne olabilir?sorun egzoz arızası olduğunu anladım,yanmamış benzinin egzoza karışması bunun ilacı nedir?benzini değiştirmek mi yoksa servise gitmek mi? cevaplarınızı bekliyorum.

35
Passat / 2006 passat 2.0 150 beygir arıza lambası
« : 11 Şubat 2012, 19:35:18 »
arkdaşlar öncelikle selamlar.aracımla bugun ilerlerken arıza lambası yandı,bu lamba yanmadan önce aracımda titreme çekmeme sorunu oldu.şu anda ise bu sarı renkli arıza var ama aracımda çekme yada benzeri bir sorun yok bu neden olumş ıolabilir? saygılar.yardımlarınızı beklıyorum.

fotograf için aşagıdaki linki internet tarayıcınızın adres satırına yapıştırınız.

http://www.resimyukle.com.tr/origview/7988/110220121601.jpg

36
« : 20 Ocak 2012, 23:21:02 »
onu diyorum bende:) nasıl olduysa yürümüş bijon şifresi...ne yapmak lazım nasıl etmek lazım? nasıl temin ederiz bunu?

37
Passat / 2006 2.0FSI Tekerlek Şifresi
« : 20 Ocak 2012, 20:16:10 »
arkadaşlar tekrardan selamlar.2006 model 2.0fsi otomatik  passatım var.aracımı alalı 2 ay gibi bir süre oldu lastik ebatları 225 55 16. aracıma 4 adet yeni kış lastiği alıcam yalnız,bu lastiklerin değişmesi için şifre gerekiyormuş bakan lastikçilerin hepsi aynı şeyi söyledi.epey aradık arabayı ama şifre çıkmadı.aracı satın aldığım arkadaşlada görüştüm malesef bilmiyorum dedi.bu durumda basit bir lastik patlamasında bile yolda kalmam anlamına geliyor.bana bu konu ile ilgili nasıl yardım edebilirsiniz? ne yapmam nerede yaptırmam gerekiyor(yaşadığım yerde vw servisi yok,en yakın servis 5 saat mesafede) yardımlarınızı bekliyorum.saygılar.  :o

38
arkadaşlar tekrardan selamlar.aracımın üzerindeki orjinal teypte gerekli donanımın bulunmadığı gün gibi ortada...bu sebepten ötürü navigasyon park sensörü olan mp3 mp4 destekli bir cihaz tavsiyesinde bulunmanızı istiyorum.saygılar. 8)

39
Passat / Ynt: 2006 2.0FSI teyp hakkında
« : 16 Aralık 2011, 20:12:38 »
arkadaşlar bu teyp mp3 çalmıyor.bunun bi kiti yada benzeri bişeyi var mı?

40
Passat / 2006 2.0FSI teyp hakkında
« : 11 Aralık 2011, 12:55:51 »
arkadaşlar öncelikle selamlar.golf sahibiydim kısa bir süre önce passat sahibi oldum.yalnız aracım şu anda yaşadıgım yerde değil kısa bir zaman sonrada aracımı almaya gidicem,merak ettiğim şey şu;bu aracın teybi mp3 çalıyor mu ?yoksa sadece audio cd mi çalıyor? konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlarım cevap verirlerse çok mutlu olurum.malum uzun yol yapıcam müziksiz olmaz ona göre hazırlık yapalım:)teşekkürler.

41
Golf IV / Ynt: golf 4 JANT öNerisi acil yardım?
« : 17 Ağustos 2011, 21:15:37 »
vallahi hocam aracımdan vaz geçmek ıstemıyorum bu yollar nedenı ıle.tek sıkıntım altını ha bıre vurmam yollar oldugum yerde cıdden cok kotu.sen o 16 jantı ve lastık ebatlarını dablumbazla olan uyumunu denedıkten sonra yorumunu yazarsan cok mutlu olurum.

42
ben şimdi ne yapmayalım hala anlayamadım? önce bir rot balans çıya gidip baktırıp sorun düzelmezse şanzımancıya mı gıdeyım:S? ayrıca rot balanscının bana 4 lastık al deme ıhtımalıde yuksek kı ona baglı olarak 4 de jant? araç 50 km ye kadar sallanmıyor 50 den sonra başlıyor sallanma ve 100km den sonrada sallanma bitiyor çok enteresan bır durumn... ve ben hala nereye kıme necıye gıtmem gerektıgı konusunuda anlayamadım:S

Sayfa: 1 2 [3] 4 5