Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - sinahoca

Sayfa: 1 [2] 3 4 5
15
Audi / Ynt: 2007 audi a3 1,6 ambiante sportback far sorunu.
« : 22 Kasım 2012, 14:03:53 »
resimde yanan lambalar park( bu lambalar biraz yukarıda oldugu için tam çıkmamış),park lambalarının altında kocaman bir ampül var tam ortada  resimde de gözüküyor yanmayan lambalar bunlar.gündüz fotosuda çektim işten bi fırsat bulabilirsem ekleyeceğim saygılar.

16
Audi / a3 2007 benzin ibresi sorunu
« : 22 Kasım 2012, 14:02:12 »
arkadaşlar selam.aracım lpgli 2007 model a3.aracımı hiç bir zaman yarım depo benzin seviyesinin altında bırakmadım.geçenlerde yola gittim geldim benzin ibresi ilk kırmızı çizgiye yanaşmıştı benzin almak için benzinliğe girdim 30lt benzin aldım.normalde en az 4/3 doluluk oranına ulaşması lazımdı birde baktım benzin ibresinin çubugu en altta hiç kıpırdamıyor bi kaç defa kontagı açtım kapadım ama nafile şu anda aracımın deposunda en az40 lt benzin var ama hiç benzin yokmuş gibi gösteriyor.bu sorunun bi çözümü var mıdır ? yardımlarınızı bekliyorum saygılar.

17
Audi / Ynt: 2007 audi a3 1,6 ambiante sportback far sorunu.
« : 07 Kasım 2012, 18:15:52 »
mercekli değil resimdeki yanan farı dıyorum.yanan yerde 2 ampul var bitanesı baya büyük ortada diğeri yukarda stop lambası resimde yanan da stop lambası.bi türlü yakamadıgımda ortada duran bahsettiğim o buyuk lamba.

18
Audi / 2007 audi a3 1,6 ambiante sportback far sorunu.
« : 06 Kasım 2012, 20:59:39 »
http://

arkadaşlar yaklaşık 3 ay kadar önce passatımı verip bu aracı aldım.yalnız aracın resimde de göründüğü gibi yanan farı stop lambaları tam ortada kocaman ampül var ve ne yaptıysam bi türlü o lambaları aktif edemedim.aracın normal kısa farkları sol taraftaki yerden yanıyor uzunlarıda kısalarla beraber yanıyor.sorum resimde su anda gördüğünüz yanan stopların ıcındekı kocaman ampüllerin yanmaması ve o lambaların ne işe yaradıgı...yardım ve yorumlarınızı beklıyorum saygılar.

resim açılmazsa link:  http://f1211.hizliresim.com/13/6/fpr8g.jpg

19
Passat / Ynt: YİNE EGR VALFİ.
« : 26 Temmuz 2012, 11:04:17 »
bu parçanın iptali durumunda bu arıza lambası yine yanacak mı ? birde çok dik ve uzun süreli yokuşları çıkarken aracım 2-3 defa stop etti.( bu tarifini yaptıgım yol standart bir yol değil 4.5 saatlik dimdik bir yokuş ve virajlar maximum saatte 40km hızla gidilebilen )

20
Passat / YİNE EGR VALFİ.
« : 22 Temmuz 2012, 20:46:22 »
arkadaşlar kısa bir süre önce aracımın arıza lambası yandı.egzoz arıza lazımbası.arabam rolantide titriyordu ve bazen stop ediyordu çalışırken zorlanıyordu baktım olacak gibi değil servise gittim.4 buji 4 bobin değişti 1 ay gibi süre sıkıtntı yaşamadım sonradan yine yandı bu lanet lamba.tekrar gittim servise ve bana bu sefer egr valfinden dediler yenisi 704tl dediler dedim takın taktılar ve çat diye ertesi gün yine aynı lamba yandı sorun ne olabilir acil cevaplar bekliyorum saygılar.

21
Passat / Ynt: acılen teyp çerçevesi
« : 22 Temmuz 2012, 20:42:39 »
dostum selam.bende 2006 2,0 fsi triptonik passat var geçenlerde ben de navigasyon taktırmaya karar vermiştim sonradan caydım.uzun uğraşlarım sonucu 140tl ye orjinal bir teyp çerçevesi aldım.şu anda elimde sana lazımsa benimle irtibata geçebilirsin.

22
Passat / Ynt: 2,0 FSİ 2006 MODEL EGR VALFİ İPTALİ?
« : 03 Haziran 2012, 22:41:57 »
egzoz emisyon olayı bitti.ölçüm yapılmıyor artık.asıl sorun bu egr valfine baglı olarak sürekli ve düzenli bir şekilde bu ısıgın yanması.en son servise gittiğimde egr valfinin değişmesi gerektiğini söyledi servis müdürü ve parçanın fiyatınında 700 tl oldugunu işçilikle beraber 1000tl yi bulacagını söyledi.sanayide işinin ehli bir usta ile sohbet ederken bu konuyu bana iptal ettir dedi.şimdi esas olarak bu parçayı iptal ettiren biri varsa bunu öğrenmeye çabalıyorum.

23
Passat / 2,0 FSİ 2006 MODEL EGR VALFİ İPTALİ?
« : 01 Haziran 2012, 12:38:11 »
arkadaşlar başım sürekli bu parça ile belada ha bire arıza lambası yanıyor yenisini takalı 6 ay falan oldu yine yaptı aynı şeyi.bir ustam bana bu parçanın EGR.nin kurumlanmaya sebep olduğu, motor ömrünü kısalttığı, motor gücünden çaldığı ve daha verimsiz (yanmamış gazların çevrime sokulması nedeniyle) yanmaya sebep olduğu ve bunun dolaylı olarak yakıt tüketimini olumsuz etkilediğini belirtiyorlar. Tabi şüphesiz zehirli NOx gazlarının dışarı salınması emisyon değerlerini yükselteceği gibi bizleri de daha fazla zehirleyecektir.yani çevreyi kirleteceği kanısında...sizlerden bu parçayı iptal ettiren yada bu parça ile ilgili başından bişeyler geçenler olduysa fikir yorumlarını paylaşırlarsa sevinirim.

24
arkadaşlar merhabalar tekrardan.aracım 2006 model 2.0motor 150 beygir otomatik vites FSİ comfortline.aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum,lpg firması tavsiyelerine ihtiyaacım var lpg taktırıpta memnun kalmayan sorun yaşayan arkadaşlarım varsa onlarında yormlarına gereksinim duyuyorum bu işi kısa bir süre sonra bitirmeyi düşünüyorum çünkü şu anda aracım şehir içi 40kuruş+ yakıyor ve beni baya zorluyor...yardımlarınızı bekliyorum,ayrıca bana ankarada bu işi yapan LPG firması tavsiyesinde bulunan arkadaşlarıma da şimdiden teşekkur ederim.

25
epey bir lpg takan firma ile görüştüm ama bir çoğu bişi yapmıyoruz yapamıyoruz dediler.yapanlarda %30 oranında en az tasarruf edersin diyorlar.2006 serisi BLR ile başlayan motor numarası lpg taktıran var mı acaba aracına? varsa ve memnuniyetlerini ve lpg markalarını yazarlarsa sevinirim.en acilinden taktırıcam referans olması iyi olacaktır benim için.tercihen ankara ilinde olması beni çok mutlu eder.saygılar.

26
uzun araştırmalarım sonucu sanırım bu aleti alıcam: link http://www.sanalpazar.com/Piranha-7.0-Inc-2din-Bt-Av-inout-Oto-Radyo-Navigasyon__isp3405128 bi incelermisiniz arkadaşlar tavsiye ve yorumlarınız önemli.saygılar.

27
arkadaşlar aracıma lpg taktıtrmayı düşünüyorum şehir içi +50kuruş yakıyor sizin yakıt durumunuz nedir?( aracım otomatik)

28
Passat / Ynt: 2006 passat 2.0 150 beygir arıza lambası
« : 18 Şubat 2012, 23:01:58 »
ateşleme bobinlerimin ve bujilerimin değişmesi sonucu mevcut arızam giderilmiş oldu herkesin bilgisine..

Sayfa: 1 [2] 3 4 5