İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - serhat

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 ... 88
57
varya çok büyük bi keyifle baktım hepsine ellerine sağlık gerçekten çok güzel  :)

58
Genel / Ynt: vw arabadan Kiaya geçtim.
« : 15 Aralık 2012, 22:27:43 »
hayırlı olsun allah kaza bela vermesin kimseye aldırma kia anadolu grubuna aittir serviste vs asla sıkıntı yaşamazsın çelik motor bünyesindedir hundaiden sağlamdır kıyaslanamaz bence güven veren bi araç tekrardan hayrılı günlerde kullanman dileğiyle :)

59
Golf IV / Ynt: istanbulda Golf IV pacific buldum alınır mı?
« : 15 Aralık 2012, 22:19:42 »
yarın bulabilceğini sanmıyorum ama sana üç yer öneriyim birincisi istanbul anadolu yakasında tepe nautilus alışveriş merkezi arkasında best servis hem mekanik hemde kaporta bölümü var ikincisi bostancı sanayi sitesinde vwtech  üçüncüsü ümraniye fatih sultan mehmet sitesinde üçler oto var ersu otomativin hizasindaki yer dersen siteye gittiğinde sana yerini gösterirler

ek olarak istanbul anadou yakası kadıköyde eski salıpazarı sokağında atak servis var orayada uğrıyabilirsin

60
« : 15 Aralık 2012, 21:36:48 »
şöyle düşün araç belki refüje çıktı çamurluğu bağlantı yerlerinden eğdi refüje çıktığnda al takım hasar gördü yapıldı alt takımı hasar görmesi yapılması zaten parçalarla baya tutuyo keza arka çamurluk ki ince işçilik isteyen bişey bence alt takımlar vs yapıldı ön çamurlk olayında arka çamurlklada 5000ibuldu hasar kaydı

61
Golf II / Ynt: buda benim makina...
« : 15 Aralık 2012, 21:17:59 »
hondacılara bakın siz işe kalkmışlar şaka bi yana iyi yapmışlar :)

62
Passat / Ynt: turuncu antifiriz
« : 15 Aralık 2012, 21:12:14 »
vw servisten g12 soğutma sıvısı alın orjinali budur

63
Bora / Ynt: İLK SORUNUMUZ İNŞALLAH SON OLUR
« : 15 Aralık 2012, 21:11:14 »
ümraniye oto 2000den al çıkmasını okdr para verme ;)

64
« : 15 Aralık 2012, 21:03:24 »
hasar kaydının neden oluştuğuna bağlı şöyle düşün arabayı yapan yer nasılsa para kaskodan çıkıyo diye parçayı pahalı takar işçiği fazla yazar aslında 2000-3000 tlilik iş eften püften eklemelerle o fiyatı bulur aracın taşıyıcılarında ön düzen arka düzen motor mekanik kısmında darbe kaynek kulelerde patlama şasede eğilme direksiyonda travers taşıyıcının sabitlendiği yerde eğirilik kapı direklerinde kaynak vs yoksa tabiki alınır ve tabikide kaporta düzgün toplanmışsa kaldıki sadece bizde var parça düzeltmek düzeltilen metal mukavemetini kaybediyo bence en iyisi değişim zatende bizim kasko şirketleride yavaş yavaş tamirden uzalasıyo çünkü onlarıda zarara sokuyo el işçilğine düzeltmeye para vermek yani bence iyi bir ustaya gösterin düzgünse alınır boyayı değişeni takma  :)

65
Golf IV / Ynt: Kışın benzin tüketimine çözüm.
« : 15 Aralık 2012, 20:59:34 »
sabah ilk çalıştırmada motorun benzinle çalışması daha iyidir çünkü lpg benzine göre yağsızdır ;)

66
Golf IV / Ynt: boğaz kelebeği temizliği
« : 15 Aralık 2012, 20:54:49 »
Diş fırçası kullanımı kelebekte kılcal çiziklere yol açar ve daha çok kir tutmasına neden olur. Kelebek temizliği benzinle yapılırsa daha iyi olur. 5000 km de bir kelebek temizlenmez çünkü araç kendini ona göre adapte ediyor. Karardığı zaman temizliği yeterlidir.
diş fırçasıyla demedim diş  frçanın arkasına bezi sarıp dedim fırça tabiki kılcal çizikler açar kesinlikle denemeyin ayrıca herhangi bi sıkıntı olmuyo 4000de bir yapmış olmam çünkü sadece 8000de bir sktürüp temizletiyorum kendim yaptımda kelebeği parmağımla açıp içini güzelce siliyorum şahsen ben bi sıkıntı yaşamadım yetkili servis ve ustamda herhangi bi sorun olmıyacağını zaten söylediler

67
Golf IV / Ynt: boğaz kelebeği temizliği
« : 15 Aralık 2012, 15:32:26 »
hav bırakmayan beze benzin dök halatlıysa kelebek gaz pedalına naskı uygulıycak bişey koy içeriden kelebbek açılsın tabi öncesinde filtre borusunu falan sök sonra benzin döktüğün bezle güzelce sil derin kısmına bi diş fırçası arkasına bezi sarıp gene benzinle temizle beze kir gelmeyinceye kadar beş dakika bekle o şekilde gaz kelebeği açıkken tabi bu işlemleri yapmadan önce aracı bikez çalıştır 1-2 dakika kadar hafif ısınınca orası kirler yağ vs yumuşar daha kolay oluyo temizlik aracı stop et kilitle bir dakika bekle ve kilidi aç anahtarı hiç kontağa sokmadan söylediğim işlemleri yap (temizliği) hava filtresi borusunu vs sökmüşken yıka güzelce kurut e tabi hava filtresinide değiştir 20tl lik maliyetle tertemiz olur adaptasyona gerek kalmadan bcb motorlardaki gibi elektronikse kelebek gaz pedalına baskı uyguluma kısmı hariç saydığım işlemleri aynen uygula herşey bittikten sonra montajı yap çalıştır bi süre bi iki gaz ver tamamdır işte ben böyle yapıyorum 8000 de bir yag değiştiriyorum filtreler vs 4000bir hava filtresini kendim değiştiriyorum ve gaz kelebeğinide kendim temizlşyorum yağ bakımındada söktürüp temizletiyorum bilgisayara bağlatıyorum adaptasyon yaptryorm dediğim şekilde yapnca adaptasyon istemiyo en azından bende istemedi hiç rolanti vs hep olması gerektiği yerde  biraz dikkat ve el becerisiyle yapılabilcek bişey :)

68
Golf IV / Ynt: GOLF4 - HONDA 1.6 İES - COROLLA GLİ -
« : 14 Aralık 2012, 18:53:40 »
Çocuk gibi trbemi giriyorum ? sanırım sen avatarındaki yaşa sahipsin duygusal ergen  :) bitsin diyip hala bıdı bıdı yapmaktaki gayen nedir bitirdim susturdum falanmı oluyor ? Tekrar söylüyorum zoruna giden kısmı Civic ile Golf ü geçmekse , Ken block değil standart Ahmet  Mehmet yada Eren olmak ve standart bi sürüş zaten yeterli  benim kastettiğim oydu …sanki getririn Şahini şu Bmw nin aklını alayım dedim  :) vay efendim sen ken block musun :) bide neye fitil oluyorum biliyomusun şu okuma yazma bilmeyenler girerya en çok şu diyologlara…neyse…Ben zaten yaşımın olgunluyla severek bindiğim arabamı eleştirebiliyorum peki sen bunu yapabiliyomusun ? bence gayet ortada.

Bittirdim falanda demiyorum yazdığın kadar yazacak kelimem var kardeş :)
avatarımda yazan yaşın maneviyatını bilmeden konuşma sıkma benim canımı yaşın kadar beyin hücren kalmış kafanda aptalca kendi kendine onu bunu geçerim diyen sensin okuma yazma kimin bilmediğide ortada kendi yazdığının ne anlama çıktığına bak bana duygusal ergen diyosun sanırım sende orta yaş bunalımı başlamış çok büyük görme kendini çapın kadar konuş lafla peynir gemisi yürümüyo duygusal ergen gibi kendi duygularını tatmin etmek için beni o sözünü ettğin arabalarla hiçbi golf bora geçemez diyosun tatmin oldunmu olmuşa benziyosun bence aptal aptal konuşarak bi yere varamıycaksn sesini kes bulaşma daha fazla seni insan yerine koyup efendice kaçkez kapatalm konuyu dedik ama çirkef her türlü sıçrıyo işte bas git kısaca benden bulma ;)

69
Golf IV / Ynt: GOLF4 - HONDA 1.6 İES - COROLLA GLİ -
« : 13 Aralık 2012, 23:47:45 »
Konuşsan ne söyliycenki sen anlat dinleyen dinlesin ;)
çok komiksin senya çocuk gibi tribe giriyosun beni kimse golfle borayla geçemez diyosun pardonda sen kendini ken blockmu sandın hı bide sana kimse şöförlüğünüde sormadı ne anlatıcağmıda sana sorcak değilim kaf dağından in önce sen yaşının gerektirdiği olgunlukta davran kendini kanıtlamaya çalışan çocuklar gibi o bu geçemez psikolojisine kaptırma buarada konuşcak bişeyin olmadığı için konuştuğumda ne söyliyceğimde bilememen doğal bence bukadr yeter herkes işine baksın.

70
Passat / Ynt: 4.0 4 Motion !! Allahım sana geliyoruz :)
« : 12 Aralık 2012, 23:22:19 »
nerde o mustanga binen eski godomanlar hey hey :D

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 ... 88