Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - serhat

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 88
15
2. si Golf 1,5 dan 2 gibi olmuş sanki  :D :D :D
aynen hoş duruyo amaaaa das orjinalden yanayız :D

16
Golf IV / Ynt: golf 4 jant yardım
« : 05 Ocak 2013, 00:15:40 »
yok moruk,iyi bak derken sürtme-etme,temizle hoş tut demek istedim  ;D ;D
:D :D :D geçen gün aralarındaki pisliği temizliycem diye meguiarsta bi güzel ıslandım bende adam biz yaparız siz bırakın fln yok dedim küçüklüğmden beri jant temizleme hastalgım vardır küçükken tiponun kapak jantlarnı söküp kara jantı fırçalardım kapkara olurdum o geldi şimdi aklıma ;D

17
Benim ilk olacağı için çok heyecan yaptım :D En son bi hondaya hayat vermiştim nasip olursa Gofl1 olucak şimdide :) İnşallah pişman olmam :D :D
;)

18
2. ilan canlı duruyor .;) İkiside öyle ama 2.si daha canlı fotoshopun azizliği sanırım :D :D
olcak olcak acele etme yavaş yavaş arayarak iyisini al benimde kafamda var mk1 ummadık zamanda pat diye alıcam böle  :D

19
« : 04 Ocak 2013, 23:32:09 »
olmaz işte de jantlar pasific jantı diyorum o jantlar 16.ortada da bi 17'lastik muhabbeti  ;D iyi bak hacım o jantlara,arabaya o kadar şey düşünüyorum yapmak için.bi tek jantlara dokundurtmam diyorum  :)
:) merak etme jantlarında lastiklerinde 17 olduğuna eminim :)

21
Bu sana attığım linkte beğendiğim dediğim golf yalovada . Yalovada olan forumdan birisi var mı abi veya bu araçı bilen fikri olan ? Veya fikir sahibi olabileceğini düşündüğün birisi :)
grupta golfmk1cabrio isimli gökhan diye bi arkadaşımız var bursada ikamet ediyo belki o görmüştür biliyodur bi özelden mesaj at istersen hani yakın yalova bursa görme ihtimali var :)

23
Yada semtteki tırcı abilerden mazotu ucuza mı alsam ne yapsam :D :D :D Abi dizelde çok kötü anılarım var dizel sürmem diye yemin ettim :D :D Sakın yanlış anlama ;)
:) :) :) kardeşim kalbine sineni al tabi bizimkiler sadce alternatif fikir  :)

24
Abi ben bu aracı çok beğendim :) En azından bu paraya olan ilanlar içinden :) Bide dizel düşünmüyorum abi hem geçmişte kötü anılarım var hemde öğrenci olduğumuz için gaz biterse benzine geçişimiz olsun yolda kalmayalım :) :) :)
dizelde mazot yerine 10 numara yağ koyarsın gene ucuza gelirsin :D

25
Çok haklısın çok teşekkür ederim abi . Nedense bu ilandaki araba içime çok siniyor . Bunu istiyorum yani :D Bi heyecan oluyo bilmem anlatabildim mi :D http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1975-model-mat-siyah-1,4-golf-103266670/detay/ bi fikrini alsam bununla ilgili süper olur abi :)
güzel gibi duruyo yani diri ve toplu ama yanlış bilmiyosam 80 ve sonrası mk1lere bak onlar çürümeye karşı daha dayanıklı bide dikkat et dizel alırsan orjinal dizelmi benzinliden çevirmemi orjinal düz dizelse bloğun arkasında 1.6D yazar turbo dizelse 1.6TD yazar benzinden dönmeyse bişey yazmaz ;)

26
« : 04 Ocak 2013, 23:01:41 »
made in italy jantlar orjinal zaten nereye baktıysam bulamadım birinin kenarı zedelenmişti boyattımdı bende jantlarda lastiklerde 17 16 janta 17 lastikmi olur :)

27
« : 04 Ocak 2013, 22:33:50 »
 :)teşekkürler

28
Güzel söyledin ama kredi kartı kullanmıyorum abi :) bide ben ankaradayım burda satılık golf1 yok büyük ihtimal başka şehirden getircem gaz parası filan herşeyi düşünüp öyle yazdım ben . Çok istekliyim inş. golf1 e beklediği ilgiyi vericem abi :)
çürüksüz derli toplu bişey al ama bide almış olmak için alma mesela fiyatı uygun gördün görüştün ya alıyımda yaparım ufak ufak deme ertelersin bi bakmışın araba elek gibi olmuş o yüzden bak arabaya iyice içine sindiğinde böle arabaya bi sıcaklık duyduğnda al içine sinmeyeni alma bide iyi bi mk1 ciye göster tamamdr masraf illaki olur ufak tefek şeyler roblem değil şimdiden hayrlı olsun allah gönlüne göre verir inşallah :)

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 88