Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - rsb

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 108
43
Evet sevgili VWTR.net üyeleri en son mini buluşmamızda   kararlaştırdığımız üzere  ramazan ayının içerisinde de  bulunmamız sebebiyle iftar buluşması yapıyoruz ve dileyen herkesi  bekliyoruz ...
Tarih : 04 . 08 . 2012  
Mekan : Marmara  Forum AVM

İçerik : İftar saatinden yaklaşık 1 saat önce ( isteyen dahada erken gelebilir ) Marmara Forum AVM   içerisinde  yiyecek - içecek katına çıkıp VWTR.net üyeleri için masa kapıp yerimizi  ayarlıyoruz ...  Gelen arkadaşlar eşliğinde yiyeceklerimizi alıyoruz ( Herkes zevkine göre  istediği yerden  yiyeceklerini temin edebilir ) ve iftarımızı yapıyoruz .. akabinde  iftardan  sonra  AVM  'nin Terasına çıkıp  çay kahve içip sohbet muhabbet  kısmına geçiyoruz ... daha sonrasında  ilerleyen saatlerde  otoparka geçip  araç başı muhabbeti ve fotoğraf çekimi yapıyoruz ...  Zamanı müsait olmayan arkadaşlara veda edip  organizasyonu sahura kadar devam ettirmeyi planlıyoruz   ... Böylesine güzel olacak bir buluşmaya  kimler geliyo ???

NOT : Tarih ve mekan ile ilgili problemi olan arkadaşlar fikirlerini bildirebilir , gerekirse yeniden düzenleme yapılabilir ...

44
guzel bi gun oldu gerçekten .. sametin son dakika haber vermesiyle olaya dahil oldum ve iyikide olmuşum :) bu arada  şampiyon kim oldu sarı m3 mü ? :D

45
Otomobilim / Ynt: 06 kzn 39 polo 6n güncel fotolar sayfa 9 da
« : 26 Temmuz 2012, 22:26:29 »
hacı   malum şu sıralar jant alamıyosun  ama sana  uygun bi çözüm sunabilirim :)
kapakları cıkartıp atlas yanak dedigimiz bu beyaz yanaklardan takarak on numara goruntu alabilirsin ...

46
buluşmaya kızlar damgayı vurdu valla superdı  katılım az dı tbı mını buluşmaydı ama cok guzel vkıt gecırdık katılanlara tskler unutmadan bırı iftarmı demıstı ne  ;D

evet hacı iftarımızıda  yapıcaz sıkıntı yok  :)

47
arkadaş arabam ne kadar yuksek be fotoya bak... :( şu c.tesi gelsin muayene işi bitsin artık yaaaa

buluşma gayet renkli idi :D herkese teşekkürler.

aynen hacı kızlar bile  yavuz abinin  arabayı tercih ettigine gore   anla artık ne durumdasın :)

48
Polo 6N / Ynt: Tavan Döşemesi Sarktı
« : 18 Temmuz 2012, 23:52:15 »
banada fikir olabilir .. detaylı resim ve bilgi istiyorum :)

49
evet  kimler geliyo yarın  ???

50
18 Temmuz Çarşamba Akşamı  Saat 9 Civarı Merter Real Avm yada Marmara Forum Avm de Mini Bi Buluşma Olacaktır Gelen ve Gelmek İsteyen Arkadaşlar 05399794120 Nolu Telefondan İrtibata Geçebilir ...    :tamamdir

51
Polo 6N / Ynt: POLO 6n 1.6 8v Açık hava filtresi
« : 23 Haziran 2012, 09:07:02 »
olsa  senin gibi GTI  mız 300 liraya  kıyar  alırdım bi tane :)  8V motora   koyulmazki bu :)

52
Otomobilim / Ynt: Reddevil
« : 19 Haziran 2012, 13:46:51 »
piano black  araç kaplama folyosu ile kaplayabilirsin yada , zımpara + astar  boya + pianoblack boya ile daha  güzel bi sonuç alabilirsin ;) ben  tercihen beyaz yapmayı düşünüyorum  ...  :tamamdir

53
Polo 6N / Ynt: POLO 6n 1.6 8v Açık hava filtresi
« : 19 Haziran 2012, 13:38:17 »
bence hiç boru işine girme carbon filtre tak daha cok randıman alırsın hemde aracın rahatlar....

mesela ?? örneklerle gel hacı :) link koy marka  örnek ver  ;) 

54
Otomobilim / Ynt: Rsb'den Yeni Foto Günceli Syf:15 :)
« : 19 Haziran 2012, 13:36:49 »
Gayet hoş aracın ön lastiklerini sanırım kanala soktunuz...

:tamamdir

Çok güzel olmuş dostum güle güle kullan.. egzozu işçiliğiyle kaça yaptırdın? tampon kesildi dimi

eyw .. egzozu ben 90 TL ye yaptırmıştım ...tampon kesilip  sert plastik muhafaza yerleştirildi tampona ...

eyw  ;)
 :tamamdir

55
Bayadır resim çekmediğimi farkettim :)

56
Otomobilim / Ynt: Camaro Proje Başladı (3. Sayfa)
« : 18 Haziran 2012, 22:03:11 »
yalnız video için 20 TL  benzin yakmış gibisin :)

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 108