Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - rsb

Sayfa: 1 ... 104 105 106 107 [108]
1499
Otomobilim / Ynt: İşte Benim Polo'm :)
« : 10 Şubat 2011, 10:33:47 »
aslinda daha kolayi varda ben beceremedim :D isikli anahtar alirsin sisleri yaktigin zaman isigi yancak sekilde köpru yaparsin ordan anlasilir :D ben anahtari aldimda bi bozukluk vardi olmadi :D

:D :D

alper kardeş ben spoiler  le 3, stop istiyorum pahalı seylermi bunlar ?

1500
« : 10 Şubat 2011, 09:43:19 »
unutmamak için ya senin yaptıgın gibi far anahtarına baglamak lazım yada bagajda yedek bi akü tasımak lazım :D

1501
Golf III / Ynt: 1,6 aft modifiye
« : 09 Şubat 2011, 23:08:48 »
dizel arabalarında marifetlerini elbet biliyoruz yakın bi zamana kadar 3.0 v6 275 hp in keyfini sürdüm...

ben arabamı en az masrafla orjinalinden kopartmadan süslemeyi tercih ederim  ...tabiki en baştada söylenen gibi zevk meselesi ...
ama türkiyede tek gibi bi başlıktan sonra  her türlü yoruma açık olmalısın ;)

1502
« : 09 Şubat 2011, 22:58:29 »
hoşbulduk arkadaşlar  ... köşeli hoşduruyo gerçekten... tesisattan kastınız nedir ? aydınlatma anahtarımındeğişmesimi gerekiyo yani?

1503
« : 09 Şubat 2011, 20:15:02 »
Sağolun beyler ...Teşekkürler ...Sizlerede iyi forumlar...  ;)

Aklıma gelmişken sizlere sorayım .. sis lambası takmak istiyorum .. sizce bu 60-70 tl ye satılan yuvarlak reflektörlü sislerdenmi taksam yoksa bi kaç kişinin arabasında gördüğüm köşeli olanlardanmı taksam .. Birde köşelilerin fiyatı nedir ?? bunlar xenon'a uygunmudur ??

1504
Otomobilim / Rsb'den Yeni Foto Günceli Syf:15 :)
« : 09 Şubat 2011, 17:34:25 »
Aranızda yeni olduğum için arabamı görmenizi istedim ..
Çok fazla resim çekemedim ama sizlere bi kaç resmini paylaşayım ...
Olumlu yada olumsuz yorumlarınızı bekliyorum ...

......................................................................................

1505
« : 09 Şubat 2011, 17:05:54 »
ben kimsenin zevkine karısmak istemem ama çok daraldım sölemeden geçemiyecem ... para harcanıpta bi arac bu kadar kötü olabilir :/ üzüldüm gerçekten :(

tabi ki kimsenin zevkine karışılmaz ama bi golf e de bu kadar yazık edilmez ... seninde dediğin gibiheleki böyle bi şeyin bedelini ödüyosak gerçekten gerçekten üzücü bi durum ortaya çıkıyo ... bende mesela polo 6n kullanıcısıyım ve haliyle ufak tefek arabamı süslemek istiyorum ama  on kere düşünüyorum bu arabaya yakışırmı hatlarını bozarmı nasıl olur diye ... söz konusu şahin olsa umursamam ama işin ucunda bi vw varsa iş değişir...

1506
« : 09 Şubat 2011, 10:46:02 »
arkadaş zevk için açmış herhalde konuyu ... çünkü düşündüğü takas seçeneği dizel bi araç olduğundan performans yerine yakıt tasarrufuna yönelmiş ...

Alıntı
O ne ya arabayı ne hale getirmişsin sen   Sen en iyisi o arabayı satta güzelim araba çektiği eziyetten kurtulsun

+1

1507
Sohbet / Ynt: Arkadaşlar kendinize iyi bakın
« : 09 Şubat 2011, 10:06:48 »
Hoşgeldin ;)

1508
Sohbet / Ynt: Lütfen Tüm Üyeler Okusun ve Yazsın
« : 08 Şubat 2011, 09:37:05 »
Reha ..
89 Doğumluyum
İST/ Güngörende oturuyorum
İstanbul Üni. Telekominikasyon Bölümü Bitirdim .. İşletme Açık Okuyorum ..
Tekstil Sektöründe Satın Alma Sorumlusuyum ..
Müzikle Uğraşıyorum Gitar ve Davul Çalıyorum..

Kendi Şahsıma İlk Aracım  Kırmızı  Polo 6N  Tek Kapı 97 Model ...
Daha  evvel eve ait bi tane Daihatsu Cuore vardı ama  6N in tadı bambaşka :)    ( RENGİ YETER :)  :D

1509
Genel / Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« : 07 Şubat 2011, 17:00:35 »
dün ve bugün  kırmızı 6n imin ön tampon altındaki plastik siyah parçayı , sis bölmesini ve üstündeki küçük plastik aksamı ve panjurdaki siyah plastik aksamları birgüzel siyah sprey boya ile boyadım VW logosunun iç kısımlarını siyaha boyayıp ön krom kısmını tinerli bez le  sildim ... kapı içi kolonlarının korumasını siyaha boyadım akşam eve gidince tek tek  iğne  yardımı ile delicem  :) ön cam a siyah folyo ile güneşlik yapıp üzerine bizim ailedeki arabalara yaptığımız klasik yazımız AZİZLER TUNING yazısı yapıştırdım  :D kampanaları ve kaliperleri kırmızıya boyadım ve en son olarak orjina jantını kullandığım için jant göbeğini logoyu kapatarak siyaha boyadım hoş durdu ama  eksik geliyo gözüme ... forumda dolaşırken bu jant a  ofset yapılabileceğini duydum ... bile arkadaşlar varsa beni bilgilendirirlerse sevinirim ... güngörende oturuyorum  yakınlarımda  arkadaşlar varsa buluşabilir görüşebiliriz...  eğer ofset olayı olmaz ise jant ın çerçeve haricinde kalanınıda  siyaha boyıcam tabi o zaman  böyle oyuncak spreyle değil direk tabanca boya ile boyıcam ...  yakında projemde olanlar ise camlara film , tavan kaplama 3, stop ,spoiler, doğru düzgün bi spor anten ve araç içindeki bütün boya ve bakım ihtiyacı olan parçaları elden geçirmek... malum yeniyim bu sitede arabam ve ben :) havalar ısınınca buluşmalarda olur elbet ..  arabamı en iyi şekilde hazırlayıp gelmek istiyorum bende  :D

1510
Golf IV / Ynt: yeni lpg yakıt değerleri
« : 04 Şubat 2011, 15:41:15 »
mrb arkadaşlar ben henüz net olarak aracımın ne yaktıgını ölcemedim lakin 40 tl lik benzin aldım ceyrek cizgisine geldi ve asagı yukarı 50 km yol yaptım neredeyse benzin bitiş çizgisine dayandı ... nasıl oluyor bu ? :( araba tamam cok yakıyoda 1 milyona yakın yakarmı bi araba ???tamamen bitmesini bekliyorum ama  gitse gitse en fazla 20 km daha gider herhalde ... sizce nedendir ?? lpg ye geçmeyi düşünüyorum ama  lpg bile olsa  bu araba  gene cok yakacak ... aracı yeni aldım 97 model 187 bin kmde bakım yaptırmadım ... bakıma sokmayı dusunuyorum ve bilmek istiyorum yakıtı bu kadar  yuksek tutacak etken nedir ???benzin pompasımıdır  filtrelermidir ?nedir?  dun aksam seyir halindeyken sanki pompaya bisey gelmiş tıkanmış gibi bi tekledi gazdan kesti pompadan suphelenmeye baslıyorum ... yardımcı olun beyler.... lpg den sikayeti olanlar varmı?? bu televizyonda goruyoruz  patlamalar falan ... oyle seyler  neden oluyo benimnde basıma gelirmi ? ALLAH korusun 3 kuruş kar a geçicez derken canımızdan olmayalım  ...

1511
Fikirler ve Öneriler / Ynt: buluşma....
« : 04 Şubat 2011, 11:20:09 »
slm arkadaşlar bi buluşma olsunda bende  yeni arabamla katılayım aranıza tanışalım kaynaşalım :)

1512
Genel / Ynt: passat limuzin?
« : 04 Şubat 2011, 10:54:57 »
selam arkadaşlar ... 97 model 6n imle merhaba diyorum öncelikle :)

benim bildiğim kadarıyla alman araçlarında sedan kavramı yerine limusine kullanılıyo ... bi yakınımıza mercedes e 250 alırken international siteden baktığımda sedan modeli yerine limusine  görmüştüm ... o mantıkla dediğim gibi muhtemelen passattada olduğu gibi tüm alman araçlarında da limusine terimini aracın bulunduğu sınıf olarak düşünmeliyiz ...

Sayfa: 1 ... 104 105 106 107 [108]