Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - rsb

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 108
1
O cizikte nedir fena cızıkmıs ustad  :)

seninkide  dost başa , düşman ayağa bakar misali olmuş hacı :)

2
Otomobilim / Ynt: Karakan61 VR6 Turbo 320+ BG
« : 08 Aralık 2012, 14:29:36 »
hepsinin maşallahı var :tamamdir

3
Polo 6N / Ynt: yardım 2000 polo hb almak uzereyim.
« : 07 Aralık 2012, 08:17:47 »
spor şanjımandan kastın sportline şanzımanımı ? kısa vites oranlı olan ?

4
Polo 6N / Ynt: yardım 2000 polo hb almak uzereyim.
« : 07 Aralık 2012, 01:50:00 »
arac 8v ve polo 6n diye geçer eğer seri bir araç istiyorsan tavsiye etmem 1.4 16v sportline bakmanı tavsiye ederim o fiyatlara çok temiz 98 model olcak ama sportline ile normal polo 6n arasında çok fark var 1.6 75 bg baktığınız araba sportline 1.4 16v 101bg ve doch motor bence biraz araştırın acele etmeyin +olarak spor koltuk abs klima satandard sportlinede

yanlışım varsa düzeltin ama 1.6  8v olanlar alt devirlerde , 1.4  16v olanlar üst devirlerde  verimlidir ..  kendi aracım  75 lik 1.6 lardan ve  ivmelenmesi kesinlikle tatmin edicidir ve şehir içi kullanımda 8V daha  idealdir ... sportline deneyimime göre serilik istiyorsan  devir saatin 3000 devirin üzerinde olacak diyebilirim .  0-100 söz konusu olursa sportline alıyo ama 1.6 8V 75 hp pololar göz ardı edilebilecek bi araç değil ..   olayın diğer boyutlarına bakacak olursak  1.4 ler LPG de daha verimli diye biliyorum  .. + larının olduğu gibi - lerininde olduğunu unutmayalım ve  temiz bi sportline bulmanında  çok zor olduğunu söylemeliyim .. 1.6 motor poloların temizini bulmak çok zor olmaz   çünkü 1.4 sportlinelar kadar hor kullanıcısı yok .. sportline  lar çift egzantrikli olduğundan  MOD a  daha açık olduğu için oynanmış ve patlak araçla karşılaşma riskin çok fazla ..  ve 1.6 ların motorları daha az baş ağrıtır ve masraf açısından  daha ekonomik olur ..  buradaki seçim tamamen kullanım amacına bağlı olacaktır ... tekrardan  söylemek istiyorum bu yorum kendi tecrübelerime istinaden yapılan bir yorumdur ve ne sportline hakkında  kötü eleştri yapmak nede  1.6 yı yüceltmek gibi amacım yoktur ..  :tamamdir

5
merakın gittimi hacı :)

6
Sohbet / Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« : 03 Aralık 2012, 19:47:28 »
yalnız  ilan komple fiyasko :)  koltukların resimlerine bak bi resimde deri koltuk bi resimde kumaş koltuk :) ha bide  rencır farları varmış arabanın :)   böyle adamları ( adam kelimesi lafın gelişi ) sağlam pataklıcaksın   :bekleriz:

7
Otomobilim / Ynt: Polo 16v . volk rays 15"
« : 01 Aralık 2012, 20:24:44 »
değişik olmuş :) 

eski jantları naptın ?

8
Sohbet / Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« : 01 Aralık 2012, 20:20:27 »
nerdeyse hergün görüyorum bu mk3 ü .. temiz olmasına temiz ama heryerini krmızıya boyayarak araba eksik duruyo ..  siyah  plastik aksamı derinlik katıyor ve kaliteli gösteriyor mk3 ü   :tamamdir

9
:) valla abi ya

10
biz  niye resim çekmedik :)

11
beyler  mangalda ne pişcek :) :) :)

12
cumartesi iyidir de  yeni bir  buluşma konusu açsan on numero olur :D

13
biri mangalmı dedi :) :P

14
Aranıyor / Ynt: 13 inc polo teneke jant
« : 12 Kasım 2012, 00:04:11 »
depoda duruyo,, muhtemelen yeni zorunlu kışlık lastikler için kullanıcam :)

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 108