Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - roccobug

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 10
29
Golf I / Ynt: WSWOS VS GOLF MK1
« : 10 Ekim 2012, 15:51:41 »
vosvos ne gider ne durur :) ama kasasının güzelliği , tasarımı ayr bir olay ..
Ben vosvosları parayla ilgili bir sıkıntısı ol ayanlara tavsiye ediyorum ..
Ekonomonin e si vosvosda yoktur ..
Ayrı olarak lpg yi vosvosda tavsiye etmiyorum .. Randıman aldım diyenlerde var ama takıpta söküp atanlarıda gördüm ..
Bulabilirsen iki kapılı golf , jetta mk1 ya da mk2  hatta rocco al :) orjinal fazla ellenmemiş  ve benzinli olsun derim .. Gti bulursan ne ala ..

30
Genel / sub woofer amplisi ve woofer
« : 10 Ekim 2012, 15:37:48 »
jbl 600.1 mono bas amplisi ve mac audio 3000 maksimus 30 cm lik woofer hakkında bilgisi olan arkadaş var mı ?

31
eski porsche 356 nın  yenilenmiş versiyonu gibi .. Eskisinden çok daha güzel .
Brde motoru arkaya koyup arkadan çekiş olsaymış ...

32
Scirocco ve Corrado / Ynt: şimdilik son hali
« : 08 Ekim 2012, 13:05:31 »
ilker az bir düşünme payı verirmisin .  uzun düşünmüştüm ama bu şekildede avantajlı olma durumu var ..

34
« : 08 Ekim 2012, 01:21:48 »
Otomatik vites iyidir özellikle yanında özel biri varsa :) Ama bende bu arabada birazda 5 vitesle oynamak istemiyorum desem yalan olur :)
İlker sendeki şanzıman kısa aralıklı mı uzun mu ?

35
Hayırlı olsun .
Aydınlatmada sıkıntı olmuyor mu ?

36
Otomobilim / Ynt: Mk2 (jant lastik)
« : 07 Ekim 2012, 23:44:01 »
Adwan racing replicası değil mi ?

37
« : 07 Ekim 2012, 23:27:41 »
3 ileri olmasına aldanmayın . Vites aralıkları uzun .. Ayarlaması da güzel .. Mesela 70 ile 3. viteste giderken gaza yüzde 60 gibi  bastığınız anda 2 ye atıyor ve sollamalarda sıkıntı yaratmıyor .. Bu şanzımanda gaza ne kadar fazla basarsan o kadar geç vites değiştiriyor . iyice devirini aldırıyor ..
Normal şartlarda sakin kullanımda yakıt ekonomisi için çok kısa sürede 3. vitese geçiyor ..
Yakıt olayını tam hesaplayamadım şu an motor daha 750 km de ..  ve doğal olarak biraz fazla yakıyor.  Zaten araba karbiratörlü ve karbın otomatik ciklesi arızalı .. İlk çalıştırmalarda geç ısınıyor ( kapalı garajda olmasına rağmen ) .. Bunları bir halletttikten sonra net bir şey çıkar ortaya ..

38
« : 07 Ekim 2012, 22:14:39 »
3 ileri otomatik :)

39
« : 07 Ekim 2012, 10:27:19 »
teşekkürler. Mazisi çok düzgün araba . 3 sene evveline kadarda sakat arabasıymış . Bende 2. SAhibinden aldım..  fakat maalesef cl modeli yani en baz modeli .
Şu an için ayırdığım bütçe ile tüm mekaniğini motor dahil yeniledim . Motor rektifiye aşamasındayken bloğun 1.8 olduğunu öğrendik .   ancak orjinali gib 1.6 topladık ..
İleride maddi durum elverirse 1.8 t  motor koymayı çok isterim çünkü yok tutuşu bu motoru kaldırır gibi geliyor ..

40
« : 06 Ekim 2012, 19:30:36 »
jantlar 5.5 inch ve et değeri 45 . Bu durumda sürtmeyeceğine inanarak önlere 195 45 aldım . Arkalarda arkadaştan geldi 185 55 :)  . Param olunca arkalarada 195 50 düşünüyorum ..
Golf 1 gti yayı alacağım . bu modellerin yayları golf 1 ile aynı .. Öteki çoğu parçaları 2 kasa golf ve jettalarla benzer .
Takınca inşallah detaylı fotoları atacağım .. Daha eksik çok :)

41
Otomobilim / Ynt: GoFFo New Car :)
« : 05 Ekim 2012, 21:33:04 »
geniş çembere göbeklerini kaynattıktan so ra kromaja mı verdin .

42
Golf I / Ynt: İYİ Bİ FİKİR
« : 05 Ekim 2012, 19:55:33 »
bu  benzinli golf1 çok düzgün gözüküyor .. SU ana kadar satılmamasınada anlam veremiyorum . Bence tek dezavantajı 2 kapılı olmaması .

Bana göre bu işi hobi maksatlı yapacaksan benzinliye bin ..

Yok ben üstünden inmeyeceğim dağlara taşlara vuracağım diyorsanda dizeli al ..

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 10