İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - rene

Sayfa: [1] 2 3
1
Golf IV / Eibach 35mm yay tedarik edemiyorum
« : 08 Haziran 2015, 13:12:22 »
 >:(

arkadaşlar sıfır eibach 35mm eibach alayım dedim 2.el çıkmayınca kimsenin elinde stok yok var efendim diyorlar kargonun son günü tederik edemiyoruz diye dönüş yapıyorlar 3 adt siparişim iptal oldu 1i de yanlış ürün olarak gönderildi(sportline 50mm göndermişler iade ettim) Dp Tuning ana dağıtıcymış orayı aradım ondada yok belki 1 ay sonra gelebilir diyor.Fikri olan varmı orjinal ürün nerden tedarik edebilirim? satış sitelerindeki ilanların nerdeyse hepsi balon ilan stokları yok.

2
Arkadaşlar jantlarım satılıktır.İlan onay sürecindelink aşağıdadır.
Forumdan alacak olursa ikramım olur diğer türlü pazarlıksız satılıktır.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-satilik-golf-4-gti-ve-pacific-jant-plus-lastik-214042893/detay/

Orjinal BBS Montreal II Modeli Fabrikasyon Golf mk4 Jantlarım Satılıktır.
Jantlar Çok temizdir.Kesinlikle İşlem(kaynak,düzeltme) vs yoktur.
Üzerinde sizi en az 25bin km götürecek durumda 205/55/16  Kumho Ku-31 modeli lastiklerde hediyemdir.
Jantlar 16 inç bijon aralığı 5x100 dür.
 Golf4 e en çok yakışan orjinal janttır ve bulunması zor bir janttır.Ayrıca 5x100 uyumlu Bora , Polo 6r, İbiza ve Fabia modellerine uyumludur.
Takas ve Pazarlık yoktur.
Site üzerinden Msj atın aynı gün dönüş yaparım.

3
Golf IV / custom coil mi eibach mı ?
« : 16 Kasım 2014, 16:57:11 »
Arkadaşlar custom coil çok sıcak baktığım bi konu değildi fakat benim kuzen corsa d aracına yaptırmış kullandım yapan yer istanbul başaran amortisör..aracı kullandım ön taraf coil kendi amortisörünü kullanmış 6 kademeli şuan en yüksekte 2 cm alçakta duruyor benim istediğimde bu ayar bişey öyle dip basmak değil amaç.Arka tarafa ise soğuk pres yapışmış ki içime sinmeyen asıl bu nokta:/

Aracın sürüşe gelince orjinalinden bile yumuşak diyebilirim bu konuda taktir ettim sürüş dinamikleri güzel (servo direksiyon sevmesemde) yol tutuş başarılı. Fiyat 550 tl.

Diğer tarafta 400tl eibach 3.5 yay taksam konfor bu seviyede kalmaZ gibi geliyor korkum o...bi yandanda sert olur ama içim rahat eder diyorum bu arada orj.pacific jantlarla kullanacağım.

Görüş ve tavsiyelerinizi alalım

4
Golf IV / Kaloriferi açınca gelen sünger parçaları
« : 02 Kasım 2014, 12:24:41 »
Arkadaşlar havaların soğumasıyla kalorifer kullanımı başladı dün havalandırmayı camdaki buğuyu alsın diye ön tarafa verdim fakat yüksek fan hızında kahverengi minik sünger parçaları atıyor bunın sebebi ne olabilir polen filtresi yeni sayılır bu süngerler filteri geçip nasıl çıkıyor ?

5
Golf IV / Golf 4 e uyumlu ayna ?
« : 03 Temmuz 2014, 20:04:38 »
Sol aynam catladi dip kismindan degismesi gerekiyor mini onarimdan yaptirabilirm ama aklima su geldi ben bu sol aynayi zaten hic sevmezdim sagdaki gibi küçük olsun istiyorum bugun isiklarda 2000-2001 pololarin sol aynasi dikkatimi çekti tip olarak ayni hatta fabianinkide ayni acaba dip kismi uyarmi benim kapiya fikri olan varmi?

6
Golf IV / Golf 4 Bagaj pandizotu sökme ?
« : 18 Aralık 2012, 13:46:07 »
Arkadaşlar arka silecek fıskiyesi çalışmıyor daha doğrusu motor sesi geliyor ama su yok iğneyle ucunu açmayı denedım fayda etmedi bagaj pandizotu içinden hortumu çıkmış olabılır dediler ama bagaj içini sökemedim nasıl sökülür hiç vida yada geçme yok ortada su falanda akmıyuor aşşağı nereye gidiyor bu sular bilmiyorum .

7
Golf IV / Buyük fan çalışmıyor...
« : 17 Aralık 2012, 12:26:26 »
Arkadaşlar cumartesi günü antifrizimi değiştirdim usta büyük fanın çalışmadıgını söyledi baktım hararet 90da küçük fan çalışıyor ama büyüğünde tık yok motoru yanmıştır dedi gittiğim başka bi ustaya gösterdim bunun büyük fanı hararet 105 i geçince açar falan dedi ama araba 2.5 senedir 90 dan yukarı hiç çıkmadı

açıkçası büyük fanın dönüp dönmediğine hiç dikkat etmemiştim 90 derecede sabitken ikisi birdenmi çalışmalı ?

Klimam çalışıyor canavar gibi hem sıcagı hem soğuğunda problem yok.

Hararetiminde bu durumda yükselmesi gerekirdi ama 90 da sabit kalıyor olması gerektiği gibi.

Bu işin doğrusu nedir ? problemim sigorta,müşür yada fan motorundamı ?

8
Otomobilim / rene's mk4 17'' durban jantlarımız ( sayfa 8)
« : 01 Ekim 2012, 21:53:36 »
 foruma bayadır üyeyim aslında ama arabamı çok fazla kurcalamadıgımdan konu açmamıştım bizimkininde konusu olsun istedim :tamamdir

kendisi 2001 model Comfortline Otomatik 50 binde ilk sahibinden 2.5 yılönce kavga dövüş alındı şuanda 86 binde.

Yapılanlar

- Ön sis Farı
-Sonax 2 numara Cam filmi
-Fk angel fara D2S mercek montajı
-4300k Xenonlar
-Amerikan Park
-Egzost ucu
-Brc Lpg
-16 Pacific Jantları ve Yeni Lastikler

-

uzun süredir bişey yapmıyorum bişeyler dürtüklüyor ama hayırlısı bakalım :)

9
Golf IV / 100 km uzeri hiZda Ugultu
« : 13 Eylül 2012, 23:27:59 »
Arkadaslar bugun farkettim genelde teyp hep acik olur ezan okuyodu kapattim farkettimki 100 km tam gecince arabada bi ugultu basliyor sanki 100 km de ikinci bir motor calisiyor gibi 95 te yok tam 100 olunca basliyor eski dogan sahinlerdeki difransiyel ugultusuna benziyor.basina gelen ve fikri olan varmi acaba:/

10
Passat / Passat 1.8 T Vergi ve Tavsiyeler
« : 29 Temmuz 2012, 19:43:34 »
Arkadaşlar 2 ay sonra  düğünüm olmasına ragmen malesef aradığım arabayı şimdi buldum..

2004 model 1.8 T Comfortline 87 binde sadece 3 parça boyası var ve çok diri duruyor benim Golf ün her açıdan Passat versiyonu diyebiliriz.Sahibi benim arabayı çok begendi takas düşünmüyordum ama senın arabayla ederim diyor üzerine 10.000 TL istiyor nakit istediği rakamsa 32bin.Bu arada arabada Lpg yok :(

1)Golf otomatik 11 litre yakıyor ş.içi Passat 1.8T manuel vites ş.içi ne yakar ?

2)Vergide alt dilimden yararlanma şansım olurmu kasko degeri vs muhabbetiyle ?

3)Etraftan onu alacağıma Jetta almamın daha mantıkjlı olacagı tarzında telkınler var buda aklımı karştırıyor.

Fikir ve önerilerinizi  bekliyorum:(

11
Golf IV / Cam Kaldırma Mudülü Hk.
« : 06 Haziran 2012, 12:28:23 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-kumanda-ile-otomatik-cam-kaldirma-programlama-golf4-bora-passat-81962228/detay/

Arkadaşlar Ankara da olsam gidicem merak ettim hiç modul takmadan Comfort beyniyle bu iş çözülürmü ayrıca Yağmur yağınca camların otomatik kapanması olayınıda yaparım diyor arkadaş . Yaptıran varmı forumda acaba bu tarz bir uygulama ?

12
Video / Golf 4 Gtı - 306 Gtı - Bravo Hgt (top gear 1998 )
« : 03 Haziran 2012, 11:13:06 »
http://www.youtube.com/watch?v=5nuv6bBDRSU&feature=related

Gti ımız 306 ya performans olarak karşılık veremesede yol tutuş konusunda eleştiri alıp bi tekerini yerden kessede Sonunda elinden binlerce araba geçmiş Jeremmy nin tercihi yine Golf oluyor :)

13
Aranıyor / Golf 4 Direksiyon takası
« : 28 Mayıs 2012, 20:07:53 »
Arkadaşlar yıllardır 4 kollu direksiyonu kullanıyorum arabayı satmadan 3 kollu direksiyonlada süreyim şunu diyorum.

Benim Direksiyon Son derece temiz eskimemiş ( arabam orj. 79.000 de zaten ) sadece simidin sol kısmında çok hafif aşınma var air bag kapağı ve diğer yüzeyler sıfıra yakın temizlikte.Ojinal Simit +Orjinal Air Bag ile aynı şekilde 3 kollu direksiyonla takaslayabılırız.

Sadece Air Bag i sağlam ve orjinal direksiyonlarla takas yapabilirim.Benim direksiyonun temizliğindeyse eger üzerine bir miktar para verebilirim.

Fotoğraf eklenecektir.

arkadaşlar elinde olan varsa Golf 6 direksiyonuda alabilirim Takassız Air bagle

14
Golf IV / Petlas Lastik Nasıldır
« : 21 Şubat 2012, 20:05:18 »
Arkadaşlar aracımın  üzerinde takılı olan Bridgedstone Turanza 300ER marka lastiklerden kurtulmak istiyorum çok çok sertler hele havalar soğudugundan beri sanki

16 değilde 18 jant kullanıyor gibiyim.Yanında çıkardığı müthiş ugultuyu hiç saymıyorum bile.Lastiklerin orta dişleri 3mm den fazla fakat yanak kısımları bana  

yıpranmış gibi geliyor 2005 üretimi oldugundan bayatlamıştırda.Yuuhhhh falan diyeceksiniz 7 yıllık biliyorumda enteresan şekilde yol tutuşu ve tepkileri iyi.Bunla

beraber arabam otomatik olmasına ragmen kalkışta dip gazda çok fazla patinaja düşüyor 2 aydır kullanıyorum Pacific Jantlarının üzerinde gelmişti.

205 55 16 ebatlı lastik piyasasını inceledim yüksek denebilir özellikle düğün arifesindeyim ve 1000 TL Micheline veresim gelmiyor.

Çok kişi tavsiye etti ama yinede kararsız kaldım Petlas Imperium 205 55 16  = 560 TL 4 adet tam yarı fiyatı Michelinin.

Petlas nasıldır Sertmi yumuşakmı aramızda kullnanaların yorumlarını beklıyorum bu hafta alıcam ikisinden birini.

Uzak doğu malı düşünmüyorum kumho falan.

Sayfa: [1] 2 3