İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - rene

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 125
1
Golf IV / Ynt: bu tarif ettiğim kimin aracıydı?
« : 24 Eylül 2016, 10:24:09 »
bir kaç sene önce forumun daha aktif olduğu dönemde bir arkadaşımızın beyaz renkli sunroof lu bir mk4ü vardı. siyah göbekli bbs rs siyah camlar ile çok hoş siyah beyaz bir kontrast yakalamıştı. hatta biraz daha detay vereyim tavanda shark tail anten ve arka camda japonca veya çince bir yazı vardı. fotoğrafını arşive atmak istedim aradım bulamadım.

bilen hatırlayan var mı?

hatırladım hocam r32 idi nicki sanırım arkadaşın oem direksiyon vb yurtdışından parça getirip satıyordu.

2
Kld plakalı golfün egzost uclarını nerden temin ederiz boyut çok iyi tam istediğim gibi

3
Bora / Ynt: Araç ilk marşta çalışmıyor
« : 02 Ekim 2015, 15:47:29 »
Senin araban ilk çalışmada lpg ile mi çalışıyordu bunu farketmedin mi hocam?

4
Golf IV / Ynt: vogtland spor yay
« : 19 Eylül 2015, 00:18:18 »
Foto Çekeyim ama keşke kabul etmeseydin benim ön biraZ daha düşük duruyor istediğim de buydu bide benim 35mm bile yumuşak değil orjinale göre 50mm nasıl yumuşak olur kardeşim valla bi sıkıntı var gibi onlarda nerden aldın?

5
Aranıyor / Ynt: Golf 4
« : 14 Eylül 2015, 07:31:59 »
20-21 elbet bulunur ama ne durumda olur bilemem muharrem  :)

6
Valla bence 10 numara olmuş  ;D

7
Bora / Ynt: Vw Bora 1.6 2003 Pasific YÜKSEK DEVİR SORUNU
« : 26 Ağustos 2015, 12:54:07 »
Araba otomatikse 4ileri vites 5.vitesi yok.

8
Golf VII / Ynt: Dsg
« : 26 Ağustos 2015, 12:41:05 »
Bmw 5.30d kullandım frene basmadan rampa aşşağı kendi kendine vites düşürüp motor freni yaptırıyordu araba ağzım açık kaldı fren yapınca vites düşürmesi son derece normal ve olması gereken bişey bende klasik otomatik var manuel elle düşürmek zorunda kalıyorum uzun inişlerde yoksa Allah ne verdiyse en yüksek vitese atıp hızlanmaya devam ediyor

9
Golf IV / Ynt: vogtland spor yay
« : 25 Ağustos 2015, 18:48:47 »
Ben vogtland 3.5 kullanıyorum 225/45/17 lasitiklerle c sınıfı stock focus ve astra dan iyi yol tutuyor çok memnunum tutunma performansımdan fakat oem yaylara göre %30 konfor kaybı var. Bu 50mm de daha çok artar ben 50mm takmam şahsen sen bilirsin.

10
Bora / Ynt: Araç ilk marşta çalışmıyor
« : 21 Ağustos 2015, 16:13:15 »
Arkadaşlar sorunun çözümünü söyleyim,eski konu bende yazmışım te 2011 de  :)

arkadaşın leon da bu sıkıntı had safhaya ulaşmıştı geçen hafta yaptırdı alakasız gelebilir ama sorun Lpg beyni ile ilgili beyin değişti sorun çözüldü bilginize.

11
Bora / Ynt: 1.6 8v
« : 12 Ağustos 2015, 18:01:36 »
16valf yol bilgisayarında 1 lt civarı az yakıyor

12
..

13

Bu cumartesi 136hp sedan cosmo test aracıyla 1saat geçirdim. Merak ettiğim kullanmak istediğim bi araçtı.Merakımı giderdim performans olarak gerçekten çok zevkli gitmem demiyor 1.3astra j kasisten geçerken bile 2.vites yemiyor bayılıyordu bu nerdeyse 3 le kasisten geçecek hemen toparlıyor fakat abartıp benim gibi benzinli muamelesi yapınca turbo devrinin altında kalıp zaman zaman yığılıyor bu açıdan bi tsi kadar geniş bi bant sunmuyor ben dizelim diyor.

Klimadan nerdeyse hiç etkilenmiyor 5 viteste 130-180 esneklik çok keyifli otomatik gibi kullanımı var uzunda.

Bana çok sert gelmedi 3.5yaylı golfüm daha sert yol tutuş ise aynı ayarda 3.5yaylı 225 lastikli golf 4 üm sedan astra dan kesinlikle daha iyi yol tutuyor hb hakkında bişey diyemem. Astra sedan bana gücüne göre çokta güven vermedi koltuguna ilk defa oturan biri olarak sanırım 3kez esp müdahale etti. Fren konusunda ise vw kesinlikle değil 2kezde dikey kaydım arabayla hemde broadway gibi cayır cayır ses çıkararak muhtemelen güce kapılıp gaza çok yüklenmiş olabilirim yada araç yeni fren rodajı başarılı yapılmamış olması muhtemel zaten direksiyonda titremede vardı sonuçta 1.500km de olsa test aracı. Ben şahsen çok beklentiyle bindim o kadarda abartılacak bir durum yok bir insignia değil bunu net söylüyorum insignia nın sürüşünden çok uzak. Benim fikrim alınırsa hb alınmalı sport+sunroof ideal olur yol tutuşu ve dengesi çok çok iyi sedandan. Malzeme kalitesi vs golf ile aynı kefeye koymak çok yersiz olur çok fark var konsolun üstündeki plastik gösterge üstü kapı içi trimler kia ceed ve hyundai i30dan geride çok ciddiyim inceleyin derim. Görsel tasarım olarak objektif görüşüm denk donanımda golf ten daha yakışıklı.
[

14
..

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 125