İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - quattro

Sayfa: 1 2 [3]
29
Golf I / Ynt: Yeni Düldül'ün Fotoğrafları
« : 21 Mayıs 2012, 06:41:29 »
Araç bakımlı görünüyor umarım size başka bir talihsizlik yaşatmaz ağız tadı ile kullanırsınız hayırlı olsun.ön panjura bir çerçeve bulabilirseniz yada kromaj gibi daha bir bütünlük sağlayaca gibime geliyor genel görünüşüne.

30
Golf I / Ynt: K-Jetronic Sistemim yavaş yavaş imana geliyor
« : 21 Mayıs 2012, 06:30:47 »
Arkadaşlar kendi aracımın resimlerinide çektim resimin birinde o belirttiğim kablolu papuç ve boşta duran sokette var.konuya hakim olan arkadaşların bir göz atıp yorum yapmalarını rica ederim.

31
« : 17 Mayıs 2012, 21:36:42 »
ilginiz için çok teşekkür ederim.asıl nedenim ben çalışmayan bir aksamın olmasını istemem ve olurda lpg biter yada bir sorun olursa benzinde en azından benzinliğe kadar gidebilmekti KE-jetronic değil sanırım K-jetronik bu araç.hava filtresinin olduğu kutunun devamı olan dağıtıcının üzerine giren bir boru vardı çıkık onu yerine takmaya çalıştım ama bir değişme olmadı ne lpg de ne benzinde bir ustaya sordugumda olsun o önemli değil lpg nin hava alması için demişti. :o benim bir tespidim şu oldu radyotör hortumunun motora girdiği yerde bir boşta soket var ama borunun motor blogu ile arasında bir metal parça var ve bir üsten bir alltan kablolu papuç giriyor.(orjinal bir bağlantı)ama diğer soket boşta

32
« : 17 Mayıs 2012, 20:39:36 »
 benim motor değil ama bu tip görüntü :) yanlız bu araçta lpg yok.

33
« : 17 Mayıs 2012, 16:34:37 »
araç 1987 model audi 100 cs quattro " KU " tip motor olması lazım ku larda 5 silindir k-jetronic 2.2 diye biliyorum.2226cc diye geçiyordu ruhsattada yanılmıyorsam.bu arada özel mesaj atan arkadaşlar özelden cevap yada mesaj atamıyorum sanırım yeni üye olduğum için kusura bakmayın buradan cevap yazarım artık.

34
« : 17 Mayıs 2012, 00:08:16 »
Selam forumun yeni bir üyesi olarak bende bazı arkadaşlar gibi yaşadığım sorunlarımı paylaşıp sizlerinde bilgisi ve tecrübesinden yararlanmak istemekteyim.konu hakkında burada baya bir bilgi ve paylaşım olduğu için yeni konu açıp kirletmeyim dedim ama eski konuyu hortlatmış olacağım bende 2.el olarak aldığım araçtan genel olarak memnunum araç lpg ile uyumlu ve ilk çalıştırmada bazen biraz geç marş alma durumu olmasa birde tamamen sıkıntısız diyebilirim fakat benzine aldığım zaman rölanti yok gaz vermek gerekiyor benzinde direk genelde çalışmıyor ama benzinde stop edip arkasından tekrar marşa basarsam gaz bile vermeden çalışıyor ama sonrası hemen gaz vermek gerekiyor ilk zamanlar nerede ise her devirde sallantılı çalışıyordu bir enjektör temizleyici koydum depoya 10-15km yol yaptım 2000-5000devir arası normal ama 2000 devir altında yine sallantılı bir çalışma hakim arada düzelir gibide oluyor ve bazen anlık rölantide de motor titireşimlide olsa duruyor.(titreşim derken sanki benzinde pislik gelirde silkeler ya öyle) ve araç benzinde 5000devire gelince silkelenip sanki devir kesici varmış gibi tepki veriyor.(her viteste aynı)lpg ise araca boğaz kelebeğinin önüne mikser takılarak emme manifolduna bağlı.durum bundan ibaret ilgilenen zamanını ayıran arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Sayfa: 1 2 [3]