İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Prokizya

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 ... 17
57
Switch arızası demişken, bagaj içindeki lambanın çalışmasını sağlayan switch nerede bilen vardır sanırım ? :-\

58
Golf IV / Ynt: Golf IV - LPG Değeri (Güncel)
« : 06 Nisan 2015, 21:52:03 »
Yüksek hacimli motorlar abartıldığı gibi çok yakmıyor aslında, dışarıdan bakışta Oooo!! 2.0 diyoruz :) En azından 1.6 üstü motorların sürüş zevki bambaşka.

60
Genel / Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« : 04 Nisan 2015, 19:44:24 »
Lovato LPG fitresi değişti, gaz ayarına gerek yoktu 30 TL verdik geldik :)

Programda uzun zamandır değişmediğini söyledi ama çıkan filtre çokta kirli değildi. Plastik kabın içi bayağı kurum olmuş o temizlendi. Ayrıca sürekli Aygaz kullandığımı söyleyince değişim yapan yapan şahıs başka gaz kullanmanı tavsiye ederim dedi. Şimdiye kadar memnundum Aygaz dan sorun yaşayan var mı acaba ?

61
Genel / Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« : 04 Nisan 2015, 11:22:27 »
rot balansa girdim,kapı içi döşemeler için kumaş aldım bakalım  8)

Kendiniz mi yapacaksınız ?

Fotoğraf eklerseniz çok iyi olur  :)

62
Golf IV / Ynt: Immobilizer sorunu Hk.
« : 04 Nisan 2015, 11:15:14 »
Çok güzel bilgi valla. Aracı aldığım kişi sırf bu yüzden çekici ile aracı servise götürmüş :)

Peki anahtar kontağa takılıp hiç bir çevirme yapılmıyor değil mi ? Takıp öylece yarım saat tanıyana kadar beklemek mi gerek ?

63
Golf IV / Ynt: <<DÜZELTME>> Polen Filtresi Kapağı
« : 04 Nisan 2015, 11:11:07 »
Polen filtresinin bulunduğu yer su alıyorsa camlar buğu yapar tabii...
o suyu engellemek gerek, kalorifer ısınması için motorun yüksek devir çalışması gerek ya da gittiğiniz yerin yokuş yukarı olması gerek, yokuş aşağı viteste veya boşta inerseniz 30 km de gitseniz motor kolay ısınmaz...
İç ventilasyon düğmesi kapalı pozisyondaysa kalorifer daha hızlı ısınır ama camlarda buğu olayı da olur maalesef.

Eğer termostat sağlam ise bu yazdıklarınız doğru olmayacaktır. Termostat motor iç sıcaklığı yükseldikten sonra açılıp radyatördeki suyu devretmeye başladığından sorun olmaz. Yani termostat sağlam ise araç olduğu yerde rolantide çalışsa dahi  hararet 90 derece çıkar ve kalorifer sıcak üflemesi gerekir.

64
Arka kapılara araştırdım ama yok servis dediler yok ikinci el fiyatları pahalı geldi. Gittim Jamesaon aldım çıktım kendim de kablo çekip montajını yaptım. Ama arka kapıya tweeter olmazsa olmayacak sanırım ses öne göre fazla kalın. Orijinallerin sesi çok iyi.

65
Golf IV / Ynt: ALT TAKIM
« : 02 Nisan 2015, 21:58:10 »
Lifte kaldırıp baktıysanız ön tekerin hemen arkasındadır;

Bunun burcu fişeği derken zamanla boşluk yapınca sesler kaçınılmaz oluyor.

66
Golf IV / Ynt: Golf piyasasi
« : 02 Nisan 2015, 21:55:20 »
Arkadaşım 2001 trend 165,000 Km de 24,300'e aldı. Bir iki boya var sanırım. Alır almaz sanayiye girdi yağ+filtre triger derken 1,000 tl harcamıs. Dedim hayırlı olsun :)

67
Golf IV / Ynt: golf 4 hakkında yardım
« : 29 Mart 2015, 21:26:59 »
99 comfort var, bende de motor lambası yok :)

68
Ben şarj dinamosu rulmanından şüphelenip gittim kayışı söküp kasnakları tek tek denedi klima motorunun rulmanı hırıltı yapınca direk sökülüp yenilendi. Trigeri belki değiştirdiniz iyi oldu ama diğer döner aksamada bakılmamış ise usta olacak adam ayıp etmiş.  :(

69
Fotoğraflar lazım gerçekten. Ayrıca bu 3M'in ürünü nasıl birşey acaba bilen var mı ? Ben soyuyorum gidiyor düz plastik kalıyor.

70
Yaklaşık 1,5 senedir 99 golf comf. sahibiyim. Daha önce temizlik yaparken bir kapak falan gözüme takılmıştı ama açamamıştım. Meğer arka sigara küllüğünün altında 2'li bardaklık varmış :s Dün çıkardım temizledim, şimdi çalışır durumda :) Birde küllük ayarlayabilirsem güzel olacak.

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 ... 17