Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - okaykay_1

Sayfa: 1 2 3 [4]
43
Golf III / golf3
« : 13 Kasım 2011, 21:41:24 »
arkadaslar bu bizim araclarda orjinal farlarından sol far neden biraz daha koyudur bn hep onu farkettim tüm araclarda

44
Caddy, Transporter ve Caravelle / T4
« : 12 Kasım 2011, 13:34:11 »
arkadaslar yeni aldıgımız T4 2003 model 2,5 102ps lik siddetli gaz verdimmi giderken kara duman atıyor. bide cok oynamıslar elektirik sistemiyle park sensörü alarm neon farlar falan takmıslar elektirk sistemiyle oynamıslar diye içim pek ısınmadı ama cip bile takmıslar ya

45
Golf III / ön tampon
« : 03 Kasım 2011, 09:03:28 »
arkadaslar günaydın bugun sabah degilde gece 4te işe giderken köpege carptm sol köseden kırıldı daha farları yaptırmadan acilen bana cıkmada olur sıfırda olur Ön TAmpon lazım

46
Golf III / far
« : 02 Kasım 2011, 17:59:26 »
arkadaslar biraz önce arabanın farın biri yanıyor biri yanmıyr yanan fardaki lambayı yanmayana yere takıyorum yine aynı sanırım elektrk gelmiyor uzunlar ikiside yanıyor sonra farlar acıkken kapıyı acdıgında dıııııııııtttt diye öten sesten ses yok:D sorun nedir

47
arkadaslar bu aracı almayı düsünüyrmda bi yorum istek öneride bulunurmusunz aslında ben golf3 biniciyim
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-ici-ozel-yapili-hatasiz-takasli-61340533/detay/

48
Golf III / bogaz kelebeği
« : 26 Ekim 2011, 18:07:25 »
arkadaslar bogaz kelebeğini neyle temizlemek gerekir ve hangisi daha uzun ömürlü gider kirlenmez paslanmaz vsvs

51
Golf III / sanırım debraj sıyırdı
« : 23 Ekim 2011, 17:23:07 »
bugun aracı abime vermiştim 2 -3 saate gectikden sonra aradı beni ısıkta kalkamamıs gittik gördük bizim T4le 2,5 canavar. vitesi geciriyon debrajdan cekiyorsn aracda tık yok. cekdk götürdk ustamızın dükkanın önüne bırakdık kac paraya patlar bize ki.

52
Golf III / gaz yemiyor titreyerek calısıyor
« : 12 Ekim 2011, 13:04:11 »
arkadaslar gecen köye gittk yozgata:D 3gün arabada köyde yattı durdugu yerde inanılmaz toz oldu  3gün hiç calıstırmadım gidecegim gün marsa bastım bakdım gaz yemiyor titriyor hemen anladım buna bişeyler olmus sorun nedir acaba ben kendim halledebilrmiyim hava filtresini temizledm ama yine aynı durumda. araba benzinde calsııyor lpgde degil onuda belirtiyim.

53
Golf III / rolantide stop sorunu
« : 10 Ağustos 2011, 16:39:27 »
arkdaslar meraba yaklasık bir yıldır mk3 var 98 model sport olanından 102lük arabayı sabah işe giderken calıstırdıgımda gazdan ayagımı cekdigimde direk stop ediyor bogaz kelebegini temizlettim yine aynı bu calıstırma sabah degil herzaman aynı ilk marsa bastıgında calısıyor 2-3dk gaz veriyorm motor ısınıyor yerine oturuyr sonra stop etmiyor rolanti normale geliyor ben alıstım ama normal olsa daha iyi olmaz mı

54
Golf III / vr6 karlıgı arıyorm
« : 09 Ağustos 2011, 19:24:42 »
batıkentten okay vr6 karlıgı yada orjinal eki 5352337848 ilgilenen ulasirsa

Sayfa: 1 2 3 [4]