İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - nizam

Sayfa: 1 [2]
16
Bora / Bora / Jetta Mk4 fotoğrafları
« : 01 Kasım 2011, 21:47:54 »
hadi bakalım bekliyoruz :)

17
Otomobilim / Bora Mk4 1.9 TDİ 90 Ps BBS günceli "THOR"
« : 26 Ekim 2011, 21:31:52 »
ankarada usta ve her türlü yardımcı olan hamit abime (suskun81)
arabayı bulmamda yardımcı olan ali alper ( boralp )

Teşekkür ederim...

19

Diyarbakır da bugun meydana gelen çatışmada 13 vatan evladımız şehit düştü 7 askerimizde yaralandı.

bu konuda fazla seyler yazmak isterim ama kime ne diyeceğiz olay ortada ama olan gençlerimize oluyor. kimseye değil

Allah mekanlarını cennet eylesin ailelerine sabırlar ihsan eylesin.  :'(

20
Genel / hararet sorunları ve fan açmama ?
« : 01 Temmuz 2011, 10:23:54 »
arkadaslar son iki gündür basıma gelen bir olay var

sorun şu

arac bayır yukarı seyir ederken hararet göstergesi nerdeyse sonuna kadar ilerliyor ama fan acmıyor ( bu durumda manuel olarak müdahale ediyorum )
termostat kapalı kalmıstır diye kontrol ediyorum sıkıntı yok su kabı devrini tamamlıyor  ama fan otomatik açmıyor
otobanda ilerlediğimde hızı 120 km veya üstünde gittiğimde hararet ibresi yukselmeye devam ediyor yine fan açmıyor ( yine manuel olarak fan açıyorum ) ama hızı 70-80 km lere sabitlediğimde hararet ibresi normal olan dik konumdan biraz sagda oluyor

benim aklıma gelenler

termostat ( 85-102 derecelik takmıstım onu değiştirecem yine )
fan müşürü         (ömrü bitmiş olabilir diye düşünüyorum oksitlenme var gibi üstünde )
hararet müşürü ( ömrü bitmiş olabilir diye düşünüyorum ama niye çizgi normale gelince fan açıyor )
devirdaim ( araba zorlandıgında işlevini yerine getiremiyor miladı dolmak üzere )

21
Sohbet / Miraç Kandili
« : 28 Haziran 2011, 12:43:20 »
Arkadaşlar hepinizin ve ailenizin Miraç Kandilinizi kutlarım.

Dualarınız kabul olsun...

Sayfa: 1 [2]