İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - necii

Sayfa: 1 2 [3] 4
29
Arkadaşlar arabanın sol arka tarafından, özellikle kasislerde gıcırdama sesi geliyor.düz yolda giderken ses yok.sizce amatösördenmi geliyor,çözümü nedir?sorun olurmu baktırmazssam..??

30
arkadaşlar bugünde denedim tam olarak 110km hıza ulaştıktan sonra direksiyonda hafif titreme oluyor.eski model toyotamda bu yoktu.2005 polo neden yapıyor anlamadım.rod balans ne kadardır tahmini olan varmı?arabayı aldığımdan beri masrafı 1500tl yi geçti valaa.

31
bilglier için saolun arkadaşlar.giderken yapıyor ama çok hafif zaten.şimdilik böyle kalsın bakalım.bu arada araba su eksiltiyor.bu sorun sanırım boralardada varmış.sebebini bilen varmı?ayda bir su ekliyorum..

32
lpg de araç neden kerkinme yapar.net bir cevabı yokmu bunun??

33
birde bugün düz yolda 100km de hafif direksiyon titreme yaptı.benim eski 1997 model toyotada yapmıyordu.2005 model polonun yapması beni şaşırttı gerçekten..acaba sorunmu var varsa neresindedir sizce;?

34
baskı balat yapıldı.debriyaj yumuşadı.ancak çok alttan kavrıyor,usta bu normal dedi böyle bineceksin dedi.bayır yukarı çıkarken halen zorlanıyor araba,kalacak gibi oluyor.usta bana 1.4 oldugundan dedi.başka bir problem olmadığını normal oldugunu söyledi.lpg de kerkinme devam ediyor,yarin tüpcüye göstercem bakalım..

35
fren hidroliği ne kadar masraf açar bana?_bilginiz varmı?

36
600 tl ye servis baskı balata setini değştirecek.inşallah sorun çözülür.birde frenlere baktırsammı acaba?benim arabanın aynısından başka arabanın frenine baktım daha iyi tutuyor.havasını altırdım demişti bana.bende yaptırsammı acaba?

37
ELAZIĞ dayım ben.burda vw servisi yok malesef.skoda bakıyor ama tam anlamıyorlar.. nerdeyse satacagım artık valaa

38
baskı balata kaç km den sonra yada kaç yılda bir değişir arkadaşlar?çünkü burda skoda bakıyor bizim arabalara ve vw servisi olmadığından.işin içinden çıkamadıkları için en son baskı balatayı değiştirelim dediler,600 tl masraf çıkar dediler.dışardaki bir ustaya gitmemde yarar olurmu,ne tavsiye edersiniz? :(

39
arkadaşlar bugün dikkat ettim.benzindede lpg dede,arac 40-50 devire ulaşıyor giderken bagırıyor ancak hızlanmıyor.gazdan ayagımı cekip yavas yavas bastıgımda hızlanmaya başlıyor.yani bi raba felan sollamaya kalksam zorlanıyorum.neden olur bu sizce?servis bierşey yok diyor ancak eski model araçlar bile benden iyi gidiyor.benim 93 model arabam bile bunları yapmazdı.çözümü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.teşekkürler..

40
Baskı balata vies değiştirince sorun olur diyolar.BENİM SORUNUM DEVİR SAATİ 40-45E GELİYOR BAGIRIYOR ARABA AYAGIMI CEKİNCE HIZLANIYOR.hiç sürüş keyfi bırakmadı bende.ayın sonunda iyi bir servise gidecegim.yaparlarsa yapsınlar yopksa satacagım 1ay önce aldıgım arabayı:(bu arada kilometresi 135000 de oldugu içinmi böyle bu araba diyecegim ama.200000 yapan arabalar bile var..

41
arkadaşlar,bayır yukarı çıkmıyor birde araba,lpg de çıkmıyor:( rezil oldum tam 3 kere.yalnız başımayken bile bayır yukarı çekmedi kaldı öyle.eski model arabalar bile çıkıp gidiyor ben 2005 polo ile kaldım öle:(.sorun nerde anlamadım lğg ci baktı servis baktı bişey yok diyolar.ancak ben dikkat ettim gaza basarken araba bagırıyor devir 40 lara geliyor sonradan atağa geçiyor.bayır yukarı lğpg de hiç gitmiyor ama düz yolda gidiyor.valla arabadab sogudum daha alalaı 1 ay oldu...

42
Polo 9N / polo 2005 debriyajı yukardan kavraması normalmi?
« : 30 Mart 2011, 22:19:59 »
polo 1.4 2005 model yeni aldım.ilk kez polo kullanıyorum.debriyajı yukarda kavraması dikkatimi çekti.ilk kalkışta bu yüzden biraz bağırarak kalkıyor araç.sizce normalmi yoksa neresi bozuk.lpg li araç bu arada.kerkinme yapıyor bazen.servise götürdüm bişey yok dedi.en son çare debriyaj seti değiştirmek dedi.oda 650 tl fiyat çıkardı.ne önerirsiniz.böyle bineyimmi,nedersiniz?acil cevap.teşekkürler.. :(

Sayfa: 1 2 [3] 4