İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - necii

Sayfa: 1 [2] 3 4
15
Polo 9N / FRENDEN GELEN CIK CIK SESİ
« : 27 Eylül 2012, 09:01:26 »
Frene her basıp çekişimde ve el frenini indirip çekerkende cık cık diye kuş sesine benzer bi ses geliyor. çözümünü ustalar tam bulamadı. birisi diyor bakır spreyi almamaız lazım dedi burda bulamadık. sorunun tam olarak ne olduğunu bilmiyorlar deneme yanılmayla yapmaya çalıştıkları çin buraya yazmak istedim. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler...

16
Polo 6N / HAVA Filtresi polo
« : 30 Temmuz 2012, 15:46:01 »
2004 model arabam var.2 yıl oldu alalı.gecenlerde polen filtresi değişti.eve geldiğimde hava filtresine baktım simsiyahtı, neden servis bakmamaış anlamadım. telefonla sorduğumda 50 tl dediler hava filtresine. polen filtresi bile ondan ucuza takıldı. sizce yan ürünmü alayım yoksa orginalmi. kaç km de değiştirmemeiz gerekiyor.kare şeklinde bir hava filtresi.

17
diğer viteslerdede yapıyor.gaza basınca oluyor ama. bu aralar olmamaya başladı, neden kesildi anlamadım.

18
2005 model basiclıne polo sahibiyim. buaralar ilk çalıştırıp giderken her gaza bastığımda ön taraftan uğultu sesi geliyor,hafif bir ses ama sonradan geçiyor. sorun ne olabilir sizce?ÇÖZÜMÜ OLAN VARMI. Hava filtresini değiştir diyenler oldu, alakası varmı sizce arkadaşlar..aldım alalı değiştirmedim hava filtresini... :-[

19
Polo 9N / Ynt: YAĞMURDAN SONRA FRENLER ses yapıyor??
« : 04 Nisan 2012, 09:11:28 »
Arkadaşlar sabahları ilk frenimde ve yağmur yağdıktan sonra frene basında gerçekten rahatsız eden ses geliyor arka frenlerden. bunun çözümü nedir sizce? KÜÇÜCÜK POLO DAN KAMYON FRENİ GİBİ SES GELİYOR,VALLA SİNİR OLDUM.

20
Polo 6N / Ynt: polo su eksiltme
« : 16 Mart 2012, 15:24:58 »
tüpçüye gittim baktı hortumlara birşey yok dedi. başka çözüm yolu bilen varmı??radyotör felan olabilirmi

21
Polo 9N / vites değiştirken gelen farklı ses!
« : 09 Ocak 2012, 23:11:19 »
araba park halindeyken vites değiştirdiğimde dışarda duran arkadaşım vites değiştirme sırasında farklı bir sesin "dam"diye ses geldiğini söyledi.hafif bir ses ama aynı marka polo ile karşılaştırdığımızda benim arabada farklı ses geldiğini anladık.skoda servisine gittim bu normal dedi gönderdi.arkadaşın arabasının çalışmasıyla benim arabanın çalışması bile farklı.onunki daha atik çalşıyor benimki biraz zorlanınca çalışıyor.aküyü ölçtürdüm normal dediler. :-\

22
« : 27 Aralık 2011, 15:26:44 »
yağmurlu havalarda ve soguk havalarda aabayı ilk çalıştırıp yürüdüğümde frene basınca ses yapıyor.etraftakiler bile bana bakıyor sesten dolayı.bunun nedeni nedir sizce.başka arkadalara sordum bende olmuyor diyorlar.çözümü nedir sizce??

23
« : 15 Aralık 2011, 15:19:09 »
soğuktada ilk araba hareket ederken ses yapıyor.aynı arabadan olan arkadaşımda bu ses olmuyor.çözümü nedir acaba? ^-^

24
« : 23 Kasım 2011, 16:55:11 »
evet sonra geçiyor ama bu model bi arabada bu ses hiç hoş olmuyor.etraftakiler bakıyor valla:)benim eski toyota corolla 98 model arabada bu yoktu gerçekten.herkeste oluyormu onun için merak etmiştim.

25
Polo 9N / YAĞMURDAN SONRA FRENLER ses yapıyor??
« : 22 Kasım 2011, 12:45:09 »
yağmurdan sonra arabaya binip hareket halindeyken frene basınca ses yapıyor.sizce bu normalmi yoksa hata nerede,tabikide çözüm neler..?? :tamamdir

26
« : 22 Kasım 2011, 12:42:00 »
tüpcüye gitmek gerekiyor yani o zaman..inşalah çözülür.bidon delik felan olsa bence kompile bitmesi lazım değilmi.başka bi şey olduğu beli...

27
« : 17 Kasım 2011, 08:54:37 »
servise götürdüm pembe antifiriz koydular, su eksiltiyor dediğimde ise su bidonunu felan değiştirmediler,lpgciye götür dediler.aradan 10 gün felan geçti baktığımda yine eksilme oluyor antifirizde.bu eksiltmeyi tüpcü çözermi sizce??

28
« : 03 Kasım 2011, 11:53:41 »
benim polo 1.4 2055 model arbamdada su eksiltme var.bugün götürüp baktırcam bakalım.antifiriz önerisi olan varmı?POLO LAR İÇİN DEĞİŞİK ANTİFİRİZ FELAN VARMI YOKSA NORMAL YOKSAK OLURMU?

Sayfa: 1 [2] 3 4