Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - necii

Sayfa: [1] 2 3 4
1
Polo 9N / Ynt: YAĞMURDAN SONRA İLK FREN SESİ
« : 23 Eylül 2014, 22:26:19 »
ilk çalışmadan sonra arkalardan(kampanalardan) çok şiddetli bir ses geliyor kamyon otobüs gıcırtısı gibi gerçektente sonra 3-5 kez frene bastıktan sonra kesiliyor ses
çözüm yolu bulabildinizmi?

2
Polo 9N / Ynt: devir saatinde dalgalanma sorunu
« : 23 Eylül 2014, 22:21:57 »
AYNI SORUN BENİM ARABADA DA VARDI HEM BENZİNDE HEM LPG DE DEVİR İBRESİ OYNAYIP DURUYORDU, ARCIN MOTORUNU SİLERKEN FARK ETTİM, HAVA HORTUMUNDAN YAĞ KAPAĞININ ALTINA GİDEN ÇOK İNCE BİR HORTUM VAR O YERİNDEN ÇIKMIŞTI, TAKTIRDIM, BİRDE KELEPÇE TAKINCA TAM SAĞLAM OLDU, SIKINTIDA KALMADI ARABADA.

cevap için teşekürler.bende bi bkayım dediğin yere.bujiler değişti ama sorunum çözülmedi zaten daha..

3
« : 11 Eylül 2014, 00:41:02 »
boğaz kelebeğini daha 1 yıl olmadı temizletip atamtasyon yaptıralı.hararet müşide gecen yıl değişti.oksijen sensörünü ilk kez duydum.bujileri yarin değiştirtcem.

4
« : 17 Ağustos 2014, 00:56:09 »
aradım ama çözümünü tam olarak bulamadım malesef..

5
Polo 9N / devir saatinde dalgalanma sorunu
« : 12 Ağustos 2014, 17:19:10 »
2005 model 1,4 polo basicline
araba rolantide çalışırken dalgalanma yapıyor,neredeyse stop edecek şekilde yükselip birden alçalıyor,2,5 devir yapıp stop edilecek seviyede gidip geliyor.lpg de daha fazla hissedileyor.sizce bujilerden olabilirmi?lpg de fazla hissedilmesi bundan dolayıdır diyo arkadaşlar. tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum,bujileri değiştirmek için.

6
« : 24 Aralık 2012, 08:42:32 »
özellikle kışın yapıyor. soğuk yada yağışlı havalarda ilk frende sanki kamyon freni gibi ses geliyor. çözümü nedir sizce?

7
« : 23 Kasım 2012, 08:33:02 »
şu yağmurlu havalarda her sabah yine oluyor..

8
« : 09 Kasım 2012, 15:33:42 »
ama her sabah evden çııp bayır aşağı inerken ilk fren sesine herkes dönüp bakıyor,rezil oluyorum. eski arabalarda bile bu ses çıkmıyor.kamyonlarda felan duyuyorum ancak bu sesi ben:( eski arabamda da yoktu..

9
« : 06 Kasım 2012, 16:32:34 »
götürdüğümde spreyle temizliyorlar.ses kesiliyor.ancak 2 ay felan sonra tekrar yağmurlu ve soğuk havalarda ilk frende ses yapıyor.sonra ses kesiliyor.

10
« : 02 Kasım 2012, 13:51:06 »
halen çözümünü bulamadım.yine her sabah aynı ses yapıyor frenler..:(

11
« : 22 Ekim 2012, 14:31:08 »
arkadaşımın arabasındada aynı sorun varmış.ondada polo var. yağmurdan sonraki ilk frende bisiklet freninden gelen ses gibi ses geliyor daha sonra kesiliyor bu ses. servis temizliyor 2 ay gidiyor sonra tekrar başlıyor aynı ses. soguk ve yağışlı havalarda oluyor.

12
Polo 9N / YAĞMURDAN SONRA İLK FREN SESİ
« : 10 Ekim 2012, 08:31:02 »
2005 model polo arabayı aldığımdan beri sürekli bu sorunla uğraşıyorum. yağmurdan sonra yada soğuk havalarda arabayı ilk çalıştırıp yürüdükten sonra ilk frene bastığımda arka ataraftan gıcırtı sesi geliyor. etrafat bulananların dikkatini çekecek çekilde ses geliyor.kaç kere ustalar arka tekerleri çıkarıp spreyle temizlediler,bir süre ses kesiliyor 3 ay sonra felan tekrar başlıyor. aynı durumu yaşayan varmı, çözümü nedir.arabadan soğudum gerçekten..

13
Polo 9N / Ynt: FRENDEN GELEN CIK CIK SESİ
« : 03 Ekim 2012, 12:15:24 »
abs olmayanlarda disk değil sanırım.benim disk değil mesela

14
Polo 9N / Ynt: FRENDEN GELEN CIK CIK SESİ
« : 01 Ekim 2012, 10:31:18 »
haklısın kardeş aynen dediğin gibi oluyor.temizletiyorum 2 yada 3 ay sonra tekrar başlıyor.bunun kesin bi çözümü yokmu. her seferin 40 tl alıyorlar.sprey parası felan. valla iyi kazanıyorlar..

Sayfa: [1] 2 3 4