İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - MustafaSuyolcu

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 8
15
hayırlı satışlar olsun
teşekkür ederim benimki satış değil yardımcı olmak

16
golf 2  td fren vakum lazim bana  fiyat resim ekleyemiyorum fiyati onceden bildirirsen super olur illaki resim gerek dersen mail adresini verirsen  resim atarim
çıkmacılardan bakacağım bulabilirsem fiyat alıp size söylerim

17
Polo 6N için bunları arıyorum. Uygun fiyat verirsen alırım. Para lazımsa ne şekilde oluyorsa gönderirim.

El freni çerçevesi

Orta konsol

Şimdilik bunlar. Eğer tamam dersen daha var :)
sadece golf olanlara bakıyorum dığer araçlara girersem hiç çıkamam işin içinden yardımcı olmaya çalışıyorum çok zor bulunan parçalar için golfçülere. iyi günler dilerim

18
mail adresim [email protected]
arkadaşlar siz benden isteyince ben de parçacıları dolaşıyorum bulabilirsem fiyat alıp size iletiyorum elimde parça yok benim elimden geldiğince bakacağım geri dönüş yapacağım size

19
Kardeşim iç mekan için kolçak ve 5vites için r32 vites topuzu düşünüyorum ben ama fiyatlar nasıldır var mıdır bilgi verirsen paslaşırız buradan :)

:)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kardeşim çıkmacılardan parça getiryorum sıfır parçalar değil

20
merhaba arkadaşlar bulgaristanda okuduğum için burda çok parçacı var. GOLF 2 ve 3 için BULAMADIĞINIZ parçaları resimli olarak ekleyin ben sizin için bulmaya çalışıyım. lütfen büyük parça talebinde bulunmayın. elimden geldiğince size yardım edeceğim. resim eklemeyi unutmayın. kolay gelsin
bu arada çıkma parçalar çıkmacılardan bulabiliceğim parçaları isteyin

mail adresim [email protected]
arkadaşlar siz benden isteyince ben de parçacıları dolaşıyorum bulabilirsem fiyat alıp size iletiyorum elimde parça yok benim elimden geldiğince bakacağım geri dönüş yapacağım size

21
Aranıyor / Ynt: orjinal golf 2 jantı aranıyor
« : 22 Mart 2014, 23:20:17 »
güncel

22
merhaba arkadaşlar resimdeki gibi kısa tip dodik ve kapı çıtaları nerden bulabilirim elinde olan var mı ?
ince tip tamponlar da arıyorum elinde olanlar fotoğraf ekleyebilir mi ?

23
Maşallah. I-II-IV kasadan başkası yalan.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
masallah on numara olucak
çok teşekkür ederim  :melek: :melek:

24
Otomobilim / Ynt: Air Süpansiyon USA Yellow mk2 Jetta
« : 21 Mart 2014, 19:55:51 »
Kardeşim bugüne kadar yanimiza gelen herkes dostumuz oldu, hic geri cevirmedik. Hiç şuphen olmasın. Döndün mü sen Paris'ten ;D
bulgaristandayım şuan yaza anca biter benim araba :)

25
Otomobilim / Ynt: Air Süpansiyon USA Yellow mk2 Jetta
« : 21 Mart 2014, 18:30:41 »
maşallahı var murat fotoğraflarınızı çok beğeniyorum benimki de çıkınca böyle çeker miyiz  :melek:

27
tüm resimler günceli

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 8