İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - mustafa038

Sayfa: 1 ... 4 5 6 7 [8]
99
Golf IV / Ynt: Tabla burcu değişti araç düzen tutmadı :(
« : 05 Temmuz 2014, 19:24:47 »
Yok söküp taktı üzerinden değil yani,başka bi rot balans cıya götürdüm bugün adam bana tabla burçların orjinali ile değişecek dedi güvenemedim servisteki ustama sordum çok bi farkı olmayacak onun dedi bende bi foruma yazayım belki daha önce karşılaşan arkadaşlarımız abilerimiz vardır dedim tam sorunu çözüp öyle gideceğim.Keşke eski parçalarım dursaydı pişman oldum değiştiğime!

100
Golf IV / Ynt: Tabla burcu değişti araç düzen tutmadı :(
« : 05 Temmuz 2014, 19:18:36 »
Ya üstad bende de aynı olay oluyo heralde garipsedim bi arabayı anlayamadım ama yoldada geziyo gibi geliyo araba :(
Tekerleri ön arka yaptırıp bir kez daha rot balans yaptırmayı düşünüyorum ama bu frene basıp durduktan sonra ayağı frenden çekince tekerin oynaması ne sebepten oluyordur aceba??

101
Golf IV / Tabla burcu değişti araç düzen tutmadı :(
« : 05 Temmuz 2014, 19:00:52 »
Arkadaşlar öncelikle hayırlı ramazanlar.GOLF 4 Aracıma yaklaşık 2 hafta önce rot balans+tabla burçları değişimi +viraj lastikleri değişimi yaptırdım ve şimdi araçla 100km hızı geçtiğimde yolda geziyor ve durduğumda ayağıma frenden çektikten sonra ön tekerler öne arkaya gidiyor sorun ne olabilir ustaya götürdüm rot başlarına baktı ön takıma yeniden baktı tabla burçlarına baktı ben bişey diyemem sorun yok gibi gözüküyo dedi :( ne yapabilirim araçtan soğuttular resmen beni.Şimdiden teşekkürler

102
Golf IV / Ynt: Kaputtan çıkan duman
« : 14 Mart 2014, 19:18:18 »
peki bunların bana maliyeti ne olur :)) teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

103
Golf IV / Ynt: Kaputtan çıkan duman
« : 11 Mart 2014, 21:16:47 »
Manifolta yakın yerden geliyo tahminimce beyaz bi duman motorun ilk çalışışında

104
Golf IV / Kaputtan çıkan duman
« : 05 Mart 2014, 23:18:32 »
Arkadaşlar iyi akşamlar

Aracımı çalıştırırken kontağı çevirir çevirmez kaputtan beyaz duman çıktı ve araba çalıştıktan sonra 2-3 sn.çıkmaya devam
etti sebebi ne olabilir tecrübesi olan varmı?

Teşekkürler..

105
Arabayı gömmüşsünüz arkadaşlar ya :) ben 7 aydır kullanıyorum :) eğer rampada falan aracı vitesinde kullanırsanız bence ideal yani.şehir içine gelirse vites atımları pratik olursa eğer ışıklarda kalkışta ben aracımla gayet seri olabiliyorum :) saygılar...

Sayfa: 1 ... 4 5 6 7 [8]