İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - mehmetk

Sayfa: 1 [2] 3
15
Golf III / G0lf 3 Şanzıman yağı..
« : 13 Ekim 2010, 22:24:59 »
golf 3 için orjinal şanzıman yağı nedir teknik verileri verebilecek varmı..yağ degiştirecegim de..

16
Golf III / Koltuk altlarına led ışık yapmak...
« : 10 Ekim 2010, 19:56:05 »
geçen gün sanayide geziyordum kendıme 20 Tl ye 4 tane led aldım.. eve geldım bunları araba nasıl baglarım diye dusunurken..

çakmaklıgın içindeki demiri çıkarıp, arkasındaki fişten elektirik aldım 12 volt.
daha sonra aldıgım tek elektırıkten diger diger ikinci led'e dagıttım..
ve on konsolda direksiyon ve torpido gozunun altına yapıstırdım ledleri..
daha sonra bunlardan da kabloyu kesip arka taraflara elektirik aldım vites konsolunun kenarlarından kablo gorunmeden
arka koltukların altınada yapıstırdım..

sonuç olarak farları açtım mı, koltukların altı ışıl ışıl oluyor, ve ışık kısma dügmesinden led leri kısabiliyorum ve gönlüme göre ayarlıyorum..

fotoğrafları kısa bir zamanda paylaşacagım... bol gti li günler...

17
Golf III / alt taraftaki ses..
« : 07 Ekim 2010, 11:31:27 »
merhabalar arabanın baskı balatayı yeni degiştirdim normal rolantiden çalısırken böyle bi tıngırdama sesi geliyor debriyaja bastıgım zaman ise ses kesiyor araba çok sessiz oluyor ama tekrar debriyajdan cektıgım zaman o tıngırdama sesi var sorun ne olabilir arkadaşlar...

18
Golf III / tekerlerden ses gelmesi..
« : 08 Eylül 2010, 01:10:31 »
arabama spor yay taktık ve ön tekerlerden direksiyonu çevirince tak tuk sesler geliyor daha öncede geliyordu kime gösterecez ve sorun nedir paylasırmısınız..

19
Golf III / Hava filtresi Mk3 GTI
« : 27 Ağustos 2010, 12:40:11 »
yakın bir arkadaşımda 306 gti var, hava filtresi taktık arabasına yani bizim mahallenin başından geldigini biliyoruz, 1 ci vitesteyken filan araba filtrede kükrüyor..
aynı filtre yi benim mk3 e takınca sankı 1 ci vitesi zorlarmış gibi ses çıkıyor o tok sesi alamıyorum, bütün vitesler için geçerli bu simota nın 50 lik filtresinden aldım oda aynı benim mk3 den ses alabılmem için ne yapmam gerek, eksoz derseniz polis 128 lira yazdı daha ödeyemedım :) bi öneri istiyorum mükemmel ses almak için ne yapmam gerek..

20
Golf III / iki adet mercekli sıfır far..
« : 26 Ağustos 2010, 17:30:06 »
iki adet elimde mercekli golf 3 farları var başka bir golf 3 malzeme ile takas edebiliriz :)

21
Golf III / Golf 3 için en iyi jant hangisi ?..
« : 26 Ağustos 2010, 09:54:45 »
evet arkadaşlar hangisi en hoş dururdu biraz resim paylaşsanızda en güzelini bulsak..

benim favorim..

22
Golf III / golf 3 digital klima..
« : 26 Ağustos 2010, 00:48:36 »

kitapcıklarda yada bazı golf lerde goruyorum bu elektronik ekranlı klimayı arabanın içinide çekici gösteriyor..
bunu monte edebiliyormuzu bulup.. bize uyarmı yada hangi araçlarda var bilgilerinizi paylasın..

bende klime bir dügmeden ibaret klima panelim olsaydı çok güzel olurdu..

23
Golf III / camlardaki sorun..
« : 25 Ağustos 2010, 11:42:44 »
96 golf üm de camlar çok yavaş kalkıyor ön sürücü tarafındaki iki cam çok yavaş kalkıyor ve bu neden kaynaklanır bazen elimle bile destekliyorum ne yapmam gerekiyor bilgisi olan paylaşırmı ayrıca cam dügmesi lazım bana sol tekli..yardımlarınızı bkliyorum..

24
Golf III / baskı balata..
« : 10 Ağustos 2010, 22:28:36 »
triger kayısını ve bilyaları degiştirdik,
şimdi sıra denriyaj balatasında,
2.0 abf motor 96 model için balata arıyorum.. bilgilerinizi ve fiyat konusundaki bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim..

25
Satılık / satılık golf 3 gti tipi mercekli far takımı
« : 15 Temmuz 2010, 13:48:56 »
evet arkadaslar angel far taktıgım için , ıkı adet çok temiz gti tipi yuvarlak golf 3 farlar
alt sinyal takıpları ile satılıktır, sisin birinde hafif problem var ama çalısıyor..

hepsi : 120 TL

resimdeki sinyal takımı degildir bunlar eski olanlar satılık olanlar çiziksizdir..

26
Golf III / mk3 triger kayış seti
« : 08 Mayıs 2010, 13:02:16 »
mk3 triger seti arıyorum arkadaslar abf motor nereden bulabilirim...

27
Golf III / ve mk 3 le ilk kaza...
« : 05 Mayıs 2010, 14:37:40 »
evet arkadaşlar dün 5 sularında düz yolda giderken tahliye yoldan bir broadwayle çarpıştık :-\
sonuç olarak brodway sol tarafımdan vurdu mk3 teki hasar sol çamurlukta hafif zedelenme..
ön kaput hafif zedelenme..
sol sinyal takımı tamamen kırık.. tampon hafif eğik...
kapıda çamurluk içe girdigi için takırdı var..
ve kazadan sonra eşimi dişarı cıkardıktan sonra...
insanları tek söyledigi şey ne kadar saglam arabaymış..
ve brodwaye tam plakanın oradan bana vurunca on tampon on camın oradaydı...
cana gelmesin mala gelsin... ve arabamın ne kadar saglam olduguna bir kez daha şahit oldum..

28
ever arkadaslar arabamda devir saati 10' da ayarlıyken bazen 20 de takılı kalıyordu, buna çözüm gaz kelebegini söktürün ve benzinle güzelce yıkattırın, ve hava ile temizleyin..daha sonra bilgisayarı baglattırın ve bakın bakalım arıza varmı muhtemelen sorun düzelmiş olur..bizzat tamirci ile test ettik..

Sayfa: 1 [2] 3