İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - manimelankolipisikoz

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 48
15
yenı caddy lerde oldugundan dolayı servislerde bulabilirsin ama monyaşı nasıl yaparlar orasını bilemem :(

vw'de hatta diğer markalarda da aynı taktik uygulanır ve bazı parçalar standart olarak sunulur.Torpido gözü için kapağın oturtulması mutlaka önceden düşünülmüştür.

16
manimelankolipisikoz, hoş geldin.
Cevabını bekliyor olacağım.
Teşekkürler

Yeni caddylerde mevcut olarak sunuluyormuş.Ticari araçlardan uzaklaştığım için hiç dikkatimi çekmemiş :) .Servislerden temin edebilirsin.

17
Manimelankolipsikipoz,  2008'de bu konuda soru sormuşsun. Yol alabildin mi?
Eğer tedarik etti isen üst bölme kapağını nerede bulabiliriz. Sen kullanıyorsan tavsiye eder misin?

Geçenlerde bi aile dostumuzla muhabbet ederken kendi caddy aracına tedarik etmiş.İstanbul dan aldığını söylemişti daha detaylı öğrenebilirim.

18
bi arkadaşımda vardı bu tip bi uygulamaya benzer diyelim.Arka koltukları tamamiyle arkaya almıştı.arka taraftaki taban yüksekliğinden dolayı kafamızı eğerek koltuğa geçiyoduk ve kafamız ile tavan mesafesi çok kısaydı.Sizinki nasıl olur bilmiyorum ama arka koltukların taban kısmı biraz yüksek dolayısıyla koltukları 10-15 cm arkaya doğru aldığınız zaman koltukların bağlantı yerlerinin olduğu kısım biraz meydana çıkıcak gibi görünüyor.koltuk mesafeleri olarak çok iyi olur ama dediğim gibi alt taraftaki çıkıntı kısmını gözden geçirin derim.

19
Otomobilim / Ynt: Üye araç fotoğraf albümü
« : 27 Mart 2011, 11:19:37 »

20
manimelankolipsikoz soru dikkatinizi çekmedi herhalde. Tekrar gönderiyorum. Selamlar

sorry uzun zamandır giremiyordum..özelden cevapladım.

21
Polo 6N / Ynt: Jant 6n ciler buraya
« : 04 Aralık 2010, 17:03:20 »
ben yaptım tmm :) yanlış alıntı yapmışım arkadaşlar sorry :)

22
« : 03 Aralık 2010, 11:00:34 »
yeni pololar 5*100 değil mi ?

şöyle yaklaşık 2-3 sene harçlık biriktirmeye başla derim :)

23
« : 02 Aralık 2010, 17:50:12 »
yaklaşık olarak okadar tutar doğru..ama değer Oz diyosun

24
« : 02 Aralık 2010, 14:14:22 »
beyaz renkteki jant çok daha güzel duruyor metale göre

25
« : 02 Aralık 2010, 11:23:12 »
çok küçük ya 14". 5 bacak bi jant olursa olduğundan daha büyük duracağına eminim.

26
Otomobilim / Ynt: Yeni Aracım
« : 02 Aralık 2010, 11:14:20 »
tşk ederim arkadaşlar ALLAH hepinize çifter çifter cc nasip etsin :)

27
« : 01 Aralık 2010, 11:31:13 »

28
Otomobilim / Ynt: Yeni Aracım
« : 29 Kasım 2010, 16:10:22 »
kazasız belasız bu arada nick ne anlama geliyor okuması bile zor epydir sitede yoktun askerden sonra kayboldun

tşk ederim.Manimelankolipisikoz=aşırı neşe ve üzüntü anlarında meydana gelen şizofrenik belirtiye deniyor :) bir nevi deli işte :)
askerden sonra zaten dünyaya alışamıyor insan üstüne nişan muhabbeti felan derken iş güç koşuşturmaca öyle gidiyoz pek giremiyor artık.

Hayırlı olsun Geylani.
Caddy duruyormu?

sattım caddy'i hoca üzerini tamamlayıp bunu aldım

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 48