İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - LF636 YENİDEN

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 10
43
Golf IV / Ynt: VW GOLF IV ALDIM SONUNDA! YALNIZ....?
« : 31 Ocak 2011, 17:24:42 »
hayırlı olsun aramıza hoşgeldin.kazasız belasız sürüşler.motor takozlarının gevşek olduğunu nasıl anladın ya takozların lastikleri kötü olmuşsa yada saplama kesmişse o bakılmadan belli olmaz.ama bu konularda ustanı iyi seçmelisin

44
cam kaç para peki?

45
en son çare ama bu kapı ayarını bozabilir.sol kapının üst çıtasını dışa doğru kanırtacaksın içeriye ince bi tel salıp mandalı yada kolu yakalamaya çalışaksın.tipo arabam vardı başıma aynısı geldi elektrikçi çağırdım başka yolu yok abi bu şekilde açacaz dedi ve açtı.en son çare bu

46
Golf IV / Ynt: gti 5 jantı taktım sonunda yorum bekliyorum
« : 30 Ocak 2011, 10:53:08 »
yapılıyo tabiki.keçe koyuyolar.hem motorun sıcağından kabutun boyasıda zarar görmüyo hemde motor sesi minumuma iniyo.

47
Golf IV / Ynt: Golf 4 alacağım ama ...?
« : 30 Ocak 2011, 10:50:21 »
 :tamamdir

48
Genel / Ynt: en iyi lastik markaları
« : 29 Ocak 2011, 15:37:59 »
lastiklerimi michelin yaptım valla yeni amartssör takmış gibi oldu arkadaşlar tavsiye ederim.

49
Golf IV / Ynt: plaka
« : 29 Ocak 2011, 15:25:39 »
kanka çift taraflı bant al köşelere çek aralarada silikon dokundur.düzgünce yapıştır.kağıt bantla da destekle bi gün kalsın.

50
Otomobilim / Ynt: Üye araç fotoğraf albümü
« : 24 Ocak 2011, 23:30:28 »

51
hocam sen naptın ya muhteşem olmuş.fevkaladenin fevkinde yaa :D

52
Golf IV / Ynt: İşte benim arabam... :)
« : 23 Ocak 2011, 21:22:40 »
kanka araban çok güzel ALLAH kaza bela vermesin.cillop maşşallah

53
Golf IV / Ynt: İşte benim arabam... :)
« : 23 Ocak 2011, 19:24:23 »
kardeş düzenle de üsten sağ köşede daha sonra altta ek seçenekleri var oraya tıkla resim yükle deresmi seç gözat seçeneğine tıklayarak sonra yükle ye tıkla resim küçük çerçevede çıkınca kopyala yapıştır yap gönder de.

54
arkadaşlar kelebeği temizletip adaptasyon yaptırın daha sonrada tüpçünüze gidip ayarlarınızı yenileyin sorunlarınız düzelecektir.

55
Golf IV / Ynt: 2000-2100 devir arası sallama
« : 23 Ocak 2011, 13:19:29 »
kardeş bu titreme esnasında vitesçomağı aşırı derecede sallanıyomu yada elinle tuttuğunda vuruntu yapıyomu.eğer öyleyse şanzuman takozlarına baktır askı vidalarına falan gevşeme olabilir.yada saplama kesmiş olabilir.bi arkadaşın başından geçmişti böyle bi durm

56
Golf IV / Ynt: Hay almaz olaydım...:(
« : 23 Ocak 2011, 13:16:46 »
araçta usta seçimi çok önemli mazalah arabadan eder adamı soğutur.valla bulunduğum yer 60 bin nüfuslu sanayisi büyük özel servisler var ben hiç birine gitmiyorum kafa dengi genç bir ustam var bu işe gerçekten gönül vermiş parça değiştirme yoluna gitmeyen zorunlu olmadıkça.değişecekse bile en uygununu bulmaya çalışan bir ustaya sahibim.yanına arada uğrarım ben demeden arabama biner bakar bi sorun varmı diye.bu yönde çok şanslıyım ALLAH insan evlatlarıyla karşılaştırsın.

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 10