İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - LF636 YENİDEN

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 10
29
Otomobilim / Ynt: O BİR EFSANEEE...!
« : 01 Mart 2011, 17:45:13 »
yorumlarınız ve önerilerinize teşekkür ederim arkadaşlar.önerilerinizi dikkate alacağım yeni fikirlerede açığım.başka neler yapabilirim mesela :tamamdir

30
hayırlı olsun kardeşim

31
Golf IV / Ynt: golf 4
« : 19 Şubat 2011, 13:02:54 »
hayırlı olsun yaşa ve gör kardeşim.sende o tutkunun ortasına düşmüşün.kazasız belasız sürüşler

32
Golf IV / Ynt: aniden stop etme hakkında(acill)
« : 15 Şubat 2011, 20:19:08 »
arkadaşlar cihazdan cihaza değişiyomuş.valla şuan tıkır tıkır hiçbi problemim yok ikinci adaptasyondan sonra

33
Golf IV / Ynt: aniden stop etme hakkında(acill)
« : 15 Şubat 2011, 18:18:24 »
bencede boğaz kelebeği bunla alakalı konu açmıştım.aynısı başıma geldi temizlettirdim düzeldi.ama rolantide sapma malar başladı busefer adaptasyon yaptırdığım halde bide öğrendimki bazı cihazlar teyp orjinal olmayınca adaptasyonu yapmıyomuş.bosh marka cihazda sonra tekrar yaptırdım şuan no problem

34
Golf IV / Ynt: kilometre tespit cihazı
« : 12 Şubat 2011, 12:55:26 »
yani km renlemi oynanmış.çok ilginç

35
Golf IV / Ynt: Bütün golfçülere Merhaba
« : 10 Şubat 2011, 17:39:26 »
hayırlı olsun kardeş.

36
Golf IV / climatronic in şifrelerini bilen varmı?
« : 09 Şubat 2011, 22:45:23 »
arkadaşlar demin forumda gezerken audi bölümüne takıldım.klime ekranında hızı ve daha birçok şeyin görülebileceğini yazmışlar.bu konuda bilgisi olan varmı

37
Golf IV / Ynt: arkadaşlar bi sıkıntım var yorum bekliyorum
« : 09 Şubat 2011, 19:09:08 »
arakdaşlar anlamadığım nokta şurası aracın gaz kelebeğini temizletene kadar hiçbir sorunu yoktu bi kaç sefer rolentide dengesizlik sezdim okadar aslında bu banim kıllığımdan oldu bişeyi çok önemsemicen valla.işin garip tarafı adaptasyonda yaptım benzin de de rolanti 10 değerlerinde temizlikten önce çiviyle çekılmış gibi 9 dan şaşmazdı.müsait olduğumda yazdıklarınıza tek tek baktıracam özellikle şu sokete golf 4 ün dediği

38
« : 09 Şubat 2011, 00:11:13 »
ama şuan banzindede yapıyo gaz kelebeği temizlettikten sonra

39
« : 09 Şubat 2011, 00:05:49 »
golf 4 kardeş yok ya bi seneyi geçti tüp takılalı kme var araçta bugüne kadar tık demedi.şuan benzindede yapıyo rolanti bozukluğunuama adaptasyonda yaptım.şaşırdım valla.bugüne kadar hiç sıkıntım olmadı arabamdan  :(

40
Golf IV / arkadaşlar bi sıkıntım var yorum bekliyorum
« : 08 Şubat 2011, 23:41:41 »
arkadaşlar arabam tüpte bi kaç kez sirkeleme yaptı devi sati rolantideyken hafif sapmalar gösterdi ama bu çok büyük orantı değil.devir 9 iken 10 11 oldu ama bu çok nadir ve uzun aralıklarla bi kaç kez tekrarladı.tüptemi yoksa araba genelindemi olduğunu anlamak için bir hafta benzinde kullandım arabayı ama baktım benzinde hiçbir sıkıntı yok herşey mükemmel.tuttum tüpçünün yolunu durumu anlattım genelde karşılaştığımız bir sıkıntı gaz kelebeğinin temizlenmesi lazım temizlet gel ayarlarınabakalımdedi.gitim gaz kelebeğini temizlettim  ve aracı adaptasyon yaptık.fakaaaaat araç rolantide alıp vermeye başladı.rolantide yükselme gözlendi.arıza durumuna baktık araç pc de arızada göstermiyo.yoğun bi çalışma temposunda olduğum için aracıda bırakamadım iki gündür bu şekilde biniyorum ve benzinde kullanıyorum şuan.ancak rolantide şuan düşme oldu alıp verme nerdeyse bitti.rolanti 11 de falan çalışıyo bazen dokuza düşüyo.evet arkadşlar bu konuda bilgilerinizi bekliyorum çok şaşkın bi durumdayım.bu durumu neden yapar yardımcı olursanız sevinirim..

41
Golf IV / Ynt: yakıttttt
« : 05 Şubat 2011, 14:02:32 »
arkadaşlar geçen hafta 70 liralık benzin aldım kış aylarında tüpü kapatıyorum benzinde kullanıyorum tam yarım depo benzin oldu ibreye göre km sıfırladım şuan 155 km falan oldu çeyreğin üstündeki çizgide çok da yakıyo denmez.ha bu sağlıklı bi ölçme deyil ama karşılaştırma açısından faydalı olabilir.ama kışa girmeden tüm bakımlarını yaptırmıştım bıji değişmesine varana kadar. :tamamdir

42
Golf IV / Ynt: (((ZENON FAR)
« : 31 Ocak 2011, 17:29:12 »
evet bendede var xenon bi sıkıntım yok.8000k mükemmel görüş sağlıyo

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 10