İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - lamec061

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6
57
Polo 6N / Ynt: Polo'ma Digiturk Anteni Düştü.
« : 26 Mart 2008, 00:22:57 »
geçmiş olsun arkadaşım, inşallah en yakın zamanda zararını digitürk ten karşılarsın. karşılaması da lazım. o antenleri takarken iyice sabitlemeleri gerekiyor. hata kesinlikle digitürk te !!!

58
Polo 6N / Ynt: arabam sag taraftan su alıyor !
« : 22 Mart 2008, 13:04:55 »
tamam arkadaşlar pazartesi ilk işim söylemiş oldugunuz yerleri kontrol ettirmek olacak. teşekkür ederim sağolun.

59
Polo 6N / arabam sag taraftan su alıyor !
« : 21 Mart 2008, 02:26:51 »
arkadaşlar iyi günler. bugün yağmur yağdı ve akşama doğru aracıma bindiğimde sağ ön koltugun altının komple su oldugunu gördüm. cam kapalı, torpidonun ordan da değil baktım ama bi türlü bulamadım. altından desem olamaz çünkü arabayı gün boyu kullanmadım ki ıslansın. bi türlü çıkamadım işin içinden. radyatör borularından da değil su eksiltmemis. bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum teşekkürler.

60
Polo ve Lupo / Ynt: Yakıt Tüketimi Tek Konu !
« : 21 Mart 2008, 02:21:13 »
arkadaşlar km. de 25 - 29 ykr nasıl yakıyorsunuz anlamıyorum. bendede 1.6 hb var fabrika verisi yaklaşık 100 km 10 lt. bugünkü benzin fiyatına göre hesaplarsak lt fiyatı 3.25 ytl.

61
LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri / Ynt: Polo 6N LPG
« : 27 Şubat 2008, 20:54:19 »
iyi günler arkadaşlar. 97 1.6 polo aracıma lpg taktırmaya karar verdim artık. bu benzinle başa çıkamayacağız. her geçen gün artıyor lanet şey. bugün aldım 50 ytl ye 15 küsür litre. litre fiyatı 3.20 oldu. bugün tamirci arkadaşıma gittim. aracımın çok nokta enjeksiyon oldugunu öğrendim. tabiki çok nokta enjeksiyonlu araclara takılan lpg cihazı 1500 ytl civarında. benim merak ettiğim tek nokta enjeksiyon taktırsak ne olur? performansta ne kadar fark eder? motora bi arıza çıkarırmı? çünkü 1500 ytl benim için yüksek bir fiyat. bu sebepten dolayı düşündüm böyle. fikirleriniz için şimdiden teşekkürler. iyi ve güvenli sürüşler

62
Polo 6N / Ynt: kapı lastikleri ???????
« : 23 Şubat 2008, 01:34:45 »
arkadaşım bendede 97 tek kapı var. sag kapı fitilinden aynı seninki gibi hava ve ses geliyor. kulaktan duyma fiyat olarak 100 ytl gibi bi fiyat duydum. ancak birebir sorma sansım olmadı.

63
Polo 6N / Ynt: polo yedek parça
« : 19 Şubat 2008, 19:46:51 »
arkadaşım söyle bir şey farkettim benzin pompasında çeyrek deponun altına düştüğünde o sesi veriyor. ancak çeyreğin üzerinde olduğu zaman hiç bir ses yok. acaba bu da benzin pompası problemine devar edermi??

64
Polo 6N / Ynt: şanzıman
« : 19 Şubat 2008, 19:41:14 »
arkadaşım öncelikle geçmiş olsun. aynı şanzıman sorunu bundan 1 ay önce başıma geldi. vw servisi yeni şanzuman için 6.000 ytl dedi. bazılarının çıkmasını bazısının da yan sanayisini buldum. değiştirdiğim parçalar, 5. vites dişlisi ve karşılığı, geri vites dişlisi ve karşılığı, ayna marti, rulmanlar ... bi kaç parça daha vardı. hepsini işçilik dahil 750 ytl ye değiştirdim. bursada yaşıyorum ikinci el bulması da çok zor bu parçaların. ankara ve istanbuldan bazı çıkma şanzuman buldum hurdacılarda. 750 - 1000 ytl arasında değişiyordu fiyatları. ancak satıcı hiç bir şekilde içini açtırmıyor veya garanti vermiyor. bozuk çıkarsa şansına diyor hurdacı. ondan dolayı tek tek parçaları araştırdık ve elimizden gelenin en iyisini yaptık. sana tekrar geçmiş olsun. iyi günler

65
« : 18 Şubat 2008, 22:35:24 »
arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. sagolun

66
Polo ve Lupo / Ynt: Hangi tip polo kullanıyoruz???
« : 18 Şubat 2008, 22:33:30 »
güzel bir anket ve yüzlercede katılım oldu. tüm katılımcı arkadaşlara teşekkür ediyorum. yolunuz açık olsun

67
« : 13 Şubat 2008, 18:53:57 »
internet üzerinden kimse parça alımı veya araştırması yapmıyor heralde, olurda birinin bilgisi varsa birde kapı lastiği lazım fiyatı hakkında hiç bir fikrim yok. dışardan hava içeri geliyor kapı arasından. o yüzden değişmem gerekli. fikri olan arkadaşlar varsa simdiden teşekkürler.

68
Polo ve Lupo / Hangi tip polo kullanıyoruz???
« : 09 Şubat 2008, 13:10:39 »
Arkadaşlar bir değişiklik yapmak istedim ve hangi polo türü daha çok kullanımda olduğunu görmek adına zevkli bir anket hazırlamak istedim. Herkese teşekkür ediyorum. İyi ve güvenli sürüşler dileğimle.

69
Polo 6N / polo yedek parça
« : 09 Şubat 2008, 13:01:37 »
arkadaşlar muhabbetlere pek katılamasamda genelde yazılarınızı okuyorum. 97 model 1.6 8v. polo aracımın benzin pompasından ses gelmeye ve direksiyonda hafif bir boşluk olmaya başladı. bu iki parçanın muhtemelen değişmesi lazım. internetten araştırdım ancak ikisininde fiyatlarını ve online satın alınabilecek bir adres bulamadım. birde benzin pompasını yaptırmazsam bana tahminen ne kadar gider bu şekilde. herkese iyi ve güvenli sürüşler.

70
Polo ve Lupo / Ynt: Yakıt Tüketimi Tek Konu !
« : 03 Şubat 2008, 03:14:17 »
benzin fiyatları bu hızla devam ederse 50 ytl ile 50 km gideceğiz nerdeyse...

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6