İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - küçükkaranlık

Sayfa: 1 2 [3] 4
29
aramıza hoşgeldin dostum. kazasız belasız cezasız hasarsız günler inşaallah...

30
Sohbet / Ynt: Memleketiniz neresi?
« : 18 Eylül 2012, 12:44:41 »
Kütahya / merkez

31
Arkadaşlar hep istanbul, izmir, ankara gibi büyük şehirdeki arkadaşlar ne güzel toplanıyorlar. bize çok uzak olduğu içinde anca ağzımızın suyu aka aka dinliyoruz oradaki eğlenceleri  :-[ . bizde kendi çapımızda ufak tefek bir buluşma gerçekleştirsek nasıl olur. forumda kütahyalı birkaç kişi var galiba. yani sayımız çok az. inşaallah kütahya eskişehir gibi yakın illerde buluşma düzenlenirde bizde hayatımızda bir sefer olsun vw buluşmasına katıldık diye göğsümüzü kabartabiliriz... :tamamdir

32
Golf IV / Ynt: Golgf 4'den Sonra Ne Alınır.
« : 14 Eylül 2012, 16:47:41 »
Yapmayın bu kadar abartmayın. Kendi segmentinde iyi araç ancak bu kadar geniş çaplı değil millet boşuna mı o kadar para veriyorlar Mercedeslere, Audilere ve BMWlere.

ben sadece kendi fikrimi söylemiştim ve orada da belirttim.

ama birde şu tarafından bakalım işe
2001 model araçta bulunan özellikler şimdi 2011 - 2012 model araçlarda var. maşaallah bütün özellikleri bu 2001 lere toplamışlar hepsi bu yaştaki araçta mevcut. birde bu yönden düşünelim bu konuyu...

33
abiler kedi ismi gibi isimler vermişsiniz yahu leylek, boncuk :)

34
RabbitHan evladımın adı  :sevgi:

acaba rabbithan ne demek?

35
Genel / Forumdaki Arkadaşlar Arabanıza Ne İsim Koydunuz ????
« : 14 Eylül 2012, 12:53:12 »
arkadaşlar bugün aklıma gelen bir konu eğlenceli olabileceğini düşündüm.

illaki herkes arabasına bir lakap, bir isim takmıştır. burada onları paylaşalım.

öncelikle ben başlayayım. ben golfüme KÜÇÜK KARANLIK diye hitap ederim her yerde

bakalım ne gibi isimler, lakaplar çıkacak ortaya çok merak ediyorum...

36
Tosunda güzelmiş ben arabama küçük karanlık derim.

aslında bunu bir konu başlığı olarak açmak lazım. bakalım insanlar arabasına ne isimler veriyor  :)

37
Yanlış anlaşıldı söylediğim galiba  :( yaratmak illaki Allaha mahsus ben benim yaratık derken arabadan bahsetmiştim. YARATIK  yani canavar gibi :)

38
Golf IV / Ynt: Golgf 4'den Sonra Ne Alınır.
« : 14 Eylül 2012, 09:40:23 »
Arkadaşlar hepiniz iyi hoş söylüyorsunuz ama ben bugüne kadar golf 4 den daha karizmatik,  8) daha yakışılkı, daha güçlü çizgileri olan,  :bekleriz: daha erkeksi, daha şirin,  :tavazn: daha sert bir araba görmedim (BU BENİM ŞAHSİ FİKRİM) o yüzden ben olsam aracımda bir arıza, kaza bela olmadıkça golfümü satmam ve Rabbimde sattırmasın inşaallah.

yani kısaca (BANA GÖRE) golfden sonra adam gibi binilecek araba yok arkadaşlar.  :tamamdir  >:D

39
Hoşbulduk arkadaşlar, Çok yakında fotoları yükleyeceğim. doğru yere geldiğime yürekten inanıyorum. çünkü 3 gündğr eski konuların hemen hemen hepsini inceledim hakikaten boşa konuşan arkadaş yok aramızda. umarım topluca bir buluşma düzenlenirde vatan millet vw'in nasıl bir hastalık olduğunu görür bilir....

40
hoş bulduk arkadaşlar :)

41
Arkadaşlar aranızda GOLF 4 HASTASI, AŞIĞI, banada yer var mıdır???

2001 Golf 4 1.6 Comfortline Metalik Siyah

2 senedir bu canavara sahibim ama aranıza katılmak yeni nasip oldu. inşaallah yakında benim yaratığın resimlerini koyacağım...

42
arkadaşlar size bu ayna konusunda bişey sormak istiyorum. benim aynada solu ayarlarken sağla beraber ayarlanıyor. bennecyim arkadaşın dediği gibi ilk önce benden kısa birine göre ayarlattım ve sonra ben kendim solu ayarlarken sağ tarafta cuk diye oturdu ayarlandı yani. benim asıl sorum 2001 comf. golf 4 lerde katlanabilir ayna varmı? çünkü katlama işareti var ve kullanma kılvuzunda da bundan bahsediyor ama benimkiler katlanmıyor. bilgisi olan varsa bi zahmet el atsın bizim konuya.

Sayfa: 1 2 [3] 4