İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - kivanc2003

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 50
29
Sohbet / Ynt: Volkswagencilerin Futbol Takımı Tercihi ?
« : 14 Mart 2012, 14:52:11 »
trabzonlu çıkmadı daha

Fener harici herkez 3 takım tutmuyomu :D

30
Sohbet / Ynt: 17 Mart 2012 Fenerbahçe - Galatasaray Derbisi
« : 14 Mart 2012, 14:51:01 »
Nedense etrafımdaki tüm gs liler FENERBAHÇE'ye üst oynuyor...

31
« : 14 Mart 2012, 13:44:12 »
Kim kongre üyesi yaaa  :o

Benim :)

32
« : 14 Mart 2012, 12:05:21 »
FENER, BAHÇE, FENERBAHÇE OLEY  :sevgi: :sevgi: keşke diğer butonu da koysaydın

maçtan sonra caddede akıyor muyuz değerli vwtr üyeleri ;D

koydum :)

33
« : 14 Mart 2012, 10:38:56 »
25 seneyi geçen fenerbahçeliliğim var bu sene daraldığım sıkıldığım kadar hiç bir zaman bunalmadım
bir çok fenerlide benim gibidir.ofis ortamım , sülalem ve yakın arkadaşlarım gs'lı bu maç bir nevi bizim
için çıkış maçı futbolcularında bu bilinçle sahaya çıkacağına inanıyorum.iş ortamında gaza getirilip pastasına
iddaya girdim fener kazansında ben yine pastayı ısmarlayayım  :)

bu kadar karamsar olmaya gerek yok bence:) kadıköyke çubuklu formayı bos bıraksak yine yeneriz rahat ol :)

34
« : 14 Mart 2012, 10:28:44 »
 :halazn:

35
« : 14 Mart 2012, 10:28:05 »
Bende bir galatasaraylı olarak kadıköyde şansımız olacağını hiç sanmıyorum  :)

bun yorumu yapan nadir gsli olduğu için seni tebrik ediyorum arkadasım :)

36
Sohbet / Volkswagencilerin Futbol Takımı Tercihi ?
« : 14 Mart 2012, 09:13:44 »
Anket: Hangi Takımın Taraftarısınız ?

37
« : 14 Mart 2012, 09:08:53 »
bu maçı fenerbahçe 2-1 veya 3-2 alacak. handikaplı 0 :D ben iddaa oynarım herhalde maça gidemezsem.

Hıncal Uluçun yazısını okuyun bence...iyi yazmıs :) ama şu bi gerçekki...o stadda o atmosferde bizi yenmeleri çok zor...bu bana 4-1 lik maçı hatırlatıor, gs nin ilk yarı maçı bitirir ikinci yarıya çıkmaz dediği günleri...fark olur dediği ve deividin pas atmakta zorlanırken attığı müthis golü.. :) o stad oynatmaz aga...adamın eli ayagı titrer...12 senedir hepmi kötüydü galatasarayda yenemedi ??? 12 senedir yoksa hepmi biz şike yapıp gsyi satın aldık ? :) tüm olay stadta bence...bazen benim bile inip oynayasım geliyor orta sahadan gol atasım geliyor...ben taraftar olarak o kadar şahlanıyosam :))

6-0 lık maçta migrosun en üstündeydim... köprüde kaza yapıp kavacık karakoluna gittik ordan da maça :D

38
abi tam aklımdan geçiyodu kıvanç abide alet edevat vardır diyodum. :) olur abi gelirim ayıpsın..  bu c.tesi öğlen kız mız , akşama maç var ama gelirim abi bi hafta sonu..  sislerinide görmüş olurum ;)

kompresör var, süpürge var, araba yıkama makinası var,  cila makinası var ne ararsan var 200 m2 açık 50m2 kapalı alanımız var iç dıs yıkarız kapalı alana çeker kahvemizi içerken arabayı cilalarız :)

39
Cumartesi bu baba maçta :) neyse konuyu saptırmayalım :)

40
aynen kıvanç abi ben de 2 ayda bir bakıyom lastiklere,,gerçi yağmurlu havalarda kalkışlarda ara sıra biraz kayıyoz ama olsun... bu arada abi sonax ta cilalı yıkatıyom arabayı on numara parlıyo yağmur kayıp gidiyo tavsiye ederim.. ;)  ama sen kendi tekniklerinlede süper yapıyosundur porçöz falan  :D

yok ula bende makina var makina ile kendim cila atıyorum, gel bi cumartesi birlikte temizler cila atarız

41
lastik havalarınızı kontrol edin benimkiler 25 teymis :) bende diorum niye yakıt arttı 33 yaptım 7 kurus düstü :D

42
Polo 6R / Ynt: 6r esp takma
« : 13 Mart 2012, 11:31:18 »
Esp olayının maliyeti aracın yarı parasına eşit sonradan ekleme olayı büyük maliyet içeriyor arkadaşlar sistem civa sensörü gibi çalışıyor 4 lastik bir biri ile bağlantılı ve haberdar ne taraf nasıl çekiyor ani harekette hangi lastik kayıyor vs gibi sistematik çalışma sistemi bence esp son yüzyılın en büyük buluşlarından hayatında 1 kere girer belki devreye ama hayat kurtarır :tamamdir

kanka bizde tuş alıp esp devre dışı yapacağız :D  ESP OFF  UPS ON :D

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 50