İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - kerem0537

Sayfa: 1 ... 23 24 25 26 [27]
365
Polo 6N / Ynt: Alpine&Pioneer&İnfinity&SM
« : 23 Şubat 2014, 01:14:27 »
Akü bitmemiş kanka teyp kapanmamış sessizde çalışıyormuş ondan arkadaşın arabasıyla sanayiden takviye kablosu aldım geldim bastım şarj ettirdim Allah tan akü yeni.çalışıyor şimdi yatıyor.iş icabı bursa-gölcük arası dokuduğumdan ancak bi müddet sonra yetkili servise bırakıcam nesi varsa yaptırıp alıcam.zaten birçok parçasını değişip bakımını yaptık. :)

hadi hayırlısı :) sorun sıkıntı kalmaz inş...

366
Polo 6N / Ynt: Polo'ya Cold Air Intake
« : 23 Şubat 2014, 01:11:21 »
nirden buldun nedir la yarın bi dinleyem işin yoksa. :D

tamam haberleşiriz...  :tamamdir

367
Polo 6N / Ynt: Polo'ya Cold Air Intake
« : 23 Şubat 2014, 00:08:07 »
ben bir kaç ay önce mareadan çıkan bi hava filtresini aldım mareada acayip bi ses veriyordu 3binden sonra motor çıldırıyodu ama gel gelelim bizim haylaza bağladık tık yok önce kağıt boruyla denedim olmadı niyeti bozduk madem deyip başladık teyzeoğluyla boru yapmaya nerden baksan 2 saatımızı aldı ki kendisi egzozcu tıkır tıkır biliyo boru bükmeyi falan neyse bağladık ses yok dedim acaba ben mi duyamıyorum farketmiyorum girdim hemen battı çıktı ya 6bindevirle geçiyorum fark yok 1 hafta ugrastık ama olmadı bende kaldırdım attım arka balkona olan bzim 50 liraya oldu :)

çok güzel bi filtre buldum. öylede güzel bi ses alıyorum ki  :saygılar resim çekersem eklerim...

368
Polo 6N / Ynt: FK Racelook Ön Tampon!!!
« : 23 Şubat 2014, 00:06:08 »
yalnız videodaki gibi bi ön taraf düşünemiyorum, farlar falan yıkılıyor :D

369
Polo 6N / Ynt: lütfen acilll....rolanti düzenleyicisi
« : 23 Şubat 2014, 00:02:50 »
rolanti düzenleyicisi dediğin boğaz kelebeği sanırım. rolantiyle alakalı herkesin sorunu var. o da boğaz kelebeğinden yapıyor. bi temizlettir adaptasyon yaptır kurtarmazsa alırsın yenisini.

370
« : 22 Şubat 2014, 23:57:57 »
hayır... zaten polodan iyice soğudum... pedere bırakmak ya da kardeşime onlarda müzik sistemi napacak.yeni araç alırsam ona yapıcam.şu an müzik en son düşüneceğim derdim.o kadar masraf yaptım araç yine çalışmadı yine stop ediyor.yetkili servise götürmem gerekiyor artık orda burda para harcamaktan bıktım.tek seferde vericem ne tutarsa alıcam arabayı.

bugünde akü bitti hepten soğumuşsundur...  :-\

371
« : 22 Şubat 2014, 10:05:32 »
noldu şimdi. en son takmamıştın. montajı yaptırdınmı ?

372
Polo 6N / Ynt: FK Racelook Ön Tampon!!!
« : 22 Şubat 2014, 09:18:11 »
ben bu tamponu kaç aydır takipteyim. en son 560 liraydı. tampon kırıldığı zaman alacaktım sonra vazgeçtim. ön taraf daha basık dururmu bununla acaba ??? :)

373
Polo 6N / Ynt: İStanbulda ve 6nden anlarım diyen :)
« : 21 Şubat 2014, 13:44:51 »
6n en çok kocaelidemi satılıyor yahu :))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

burada olmayan 6n ci tanıdık çok daha.

374
Polo 6N / Ynt: İStanbulda ve 6nden anlarım diyen :)
« : 21 Şubat 2014, 00:11:54 »
kocaeliden bende varım. yer belirleyin yeterli...  :tamamdir

375
Polo 6N / Ynt: 6n dohc
« : 20 Şubat 2014, 21:49:25 »
konu eskilerden sahibi beyazdan sonra kırmızıyı aldı. kırmızıyıda sattı.daha giriceğini zannetmiyorum foruma :) bayadır yok zaten :). spoon var aracın uzerınde şu anda en son satılıktı kırmızı.

kırmızı arkadaşın aracı. bende çıkardı dedim spoonları sevindim. kaç kere dedim çıkar diye :) şimdi nick e bakınca eski sahibi bakininmiş üyelikmiş :D

376
Polo 6N / Ynt: 6n dohc
« : 20 Şubat 2014, 18:12:46 »
hoşgeldin hemşehrim. spoonları çıkarman iyi olmuş :)

377
Polo 6N / Ynt: spor yay
« : 20 Şubat 2014, 18:09:29 »
ben çok fazla düşsün istemiorum açıkcası tatlı bi görünüm olsun istiorum eski aracım çok düşürmüştüm heryerde sürtüyoru 5 çok gelmez mi ? 13 jantlı olan fotoğfraftan başka açılardan varsa paylaşırsanız sevinirim

5cm de sürtme olmaz. benim araç şaseye oturdu neredeyse o şekilde geziyorum sürtme yok zıplama çok :D

bu resimde en dip basık şekli. bundan sonrası şaseye oturuyor.

Sayfa: 1 ... 23 24 25 26 [27]