Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - kcphotography

Sayfa: [1]
1
Golf II / Yuvarlk fara dönüş
« : 25 Ağustos 2015, 13:42:33 »
slm arakdaşlar
1987 mk2 jettam var kare far,  tek yuvarlak fara dönmek istiyorum  farlar ve panjur elimde mevcut ama farlar panele uymuyor  ne yapmam gerek tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum...

2
Jetta II / Ynt: Yeni Aracımla Aranızdayım 1.8 k-jetronic
« : 25 Haziran 2015, 09:32:16 »
Teşekkür ediyorum Arkadaşlar  Rabbim cümlemize kazasız belasız  sürüşler nasip etsin...

çok noktalı motor nasıldır  bilgisi tecrübesi olan varmı neye dikkat etmek gerekir, Motor numaram GX   ile başlıyor  ruhsatda   1760cc 80,8KW yazıyor 5 ileri düz şanzuman

3
Jetta II / Yeni Aracımla Aranızdayım 1.8 k-jetronic
« : 26 Mayıs 2015, 12:00:13 »
Selamın Aleyküm arkadaşlar,
1987 Jettamla aranızdayım

Aracım
1.8 k-jetronic Çok noktalı  Benzin/LPG
Sanroof
Hidrolik Direksiyon
Merkezi kilit

Herkeze Kazasız Belasız Güzel Sürüşler....

4
Modelin 88 üzeri olması ne gibi farklılık gösteriyor bide cl ve gl modellerinden hangisini secmeliyim

5
Teşekkürler ilginize arkadaşlar,
KTK 89 u Senden biz aldık Hasan Ali Abime almıştık  kırmızı mk2 golf ile gelmiştik hatırladınmı :) ama abim T3  ile takasladı ben alamadan ondan :))))

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-turbo-diesel-sanruuflu-180661503/detay bu nasıldır  bütçem 10 liraya düştü :(

6
En üst limitim 11.000 aşşagası olursa benim icin daha iyi
Dizel mi Benzinlimi tam karar vermedim benim icin cokda önemli deil (hizce hangisi? )
Ama benzinli olursa LPG Tankı simit olmalı bagaja ihtiyacımvar  ufak cocugumuz var  bebek arabası cantası vs  derken normal tüplü bajak pek yeterli gelmiyor
Otomatik vites düşünmüyorum
Hidrolik direksiyon olursa çok iyi olur
Kesinlikle 4 Kapı olmalı
Kasada boya olup olmaması çok önemli deil şasede direklerde sıkıntı olmasın komple boyalı olabilir
GL serisi olursa da fena olmaz

7
merhaba  ilandaki aracı almayı düşünüyorum yorumlarınızı alabilirmiyim  veya önerilerinizi  mk2 golf veya jetta
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bakmadan-gecme-170339426/detay/

Sayfa: [1]