İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - infernaltr

Sayfa: 1 ... 10 11 12 13 [14]
183
hava filtresi kutusuna giden körükler hortumları kontrol ettir bogaz kelebegı temızlıgı aklıma gelenler bunlar o arabanın benzınde tas catlasın 400 yakması lazım

Daha önce baktırmıştım hava filtresi bağlantılarında sorun yok . Egzoz muayenesini yaptırmaya gitsem enjeksiyon sisteminde sorun olduğu bilinebilir mi ?

184
Polo 6N / Ynt: Polo, Baskı Balata Bilye
« : 07 Kasım 2011, 23:39:06 »
Arkadaşlar şöyle bir sorunum var 90 km/h üzeri hızla giderken arka sol tekerlekten uğultu geliyor bundan sonra hız yükseldikçe sesde artıyor bu nereden kaynaklanıyordur ve yaptırmak istesem ne kadar ücret gider ?

185
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi bayramlar.. 2 ay önce 97 model bir polo aldım  1.6 motor var. Araçtan memnunum ancak tek sorunum Porscheden fazla yakıyor.  En son yaptığım hesaba göre sadece şehir içi kullanımda 15 Litre benzin yaktı. 20 TL benzin ile 30 ile 35 km arası gidiyor. Hava filtresi , yağ , buji , lastikler yeni. 60 kuruştan fazla yakmasının sebebi ne olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim uzun yola çıkıcam fakat yakıt beni mahvedecek aracın hangi bakımlarını ya da hangi parçalarını değiştirtmem gerekir. Benim için şehir içi 10 litre yaksın yeterli  :'(

Sayfa: 1 ... 10 11 12 13 [14]