Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - htmetin

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 392
43
100 tl benzin bedelinin 68 tl'si vergi 32 tl'si benzin. Milletin aracı benzinle çalışırken bizimki vergi ile çalışıyor. Birde yerli araba üretmeye çalışıyoruz.

:tamamdir

44
Aracımı ilk aldığımda paşa otoda bujileri değiştirmeden önce kompresyon testi yaptırmak için benzin pompasını iptal etmiştik. Akşam bütün işlerimiz bitip yola çıktığımda, yarım depo benzin olması rağmen zaman zaman ibre çok seri bir şekilde dibe inerek "bitte tanken" uyarısı veriyordu. Sonra Eyüp ustaya götürdüm bilgisayara bağladı ve kalibrasyon yaptı. O zamandan beri herşey normal.

45
hava sıcaklığı -5 derecenin altına indiği zaman da sesli uyarı veriyor.

46
Genel / Ynt: Bir derdim var.
« : 15 Ocak 2015, 12:48:15 »
Ayrıca LPG'li araçlara uygulanan egzos emisyon zorunluluğu da bence kalkmalı. Zaten likit petrol gazı benzin ve dizelden kat be kat çevreci bir yakıt.

47
Genel / Ynt: Bir derdim var.
« : 15 Ocak 2015, 12:47:28 »
Almanyada düşürülen her km başına 1 euro alınıyor. Örneğin 20 bin km düşürdün ( ..ki bu ülkemizde ki çakal esnaf en az 35 bin 40 bin düşürüyor) 20.000 euro ceza ödemek zorunda kalıyorsun..
Burada asıl irdelenmesi gereken; araç muayenesine alman standardı getirdiğini düşünüp aslında para basma derdinde olan zihniyet, neden hali hazırda zaten kopyaladığı sistemin faydalı unsurlarını kullanmaz ilginç gerçekten.

48
Otomobilim / Ynt: Buda benim pacific
« : 14 Ocak 2015, 19:31:11 »
evi bile aldım hacı :D

abi geçmiş olsun Allah utandırmasın. Hayırlı olsun  tekrar. kıymeti bilinecek bir pacifikti seninkisi

49
vergi indirimini unutun. Hazır petrol düşmüşken vergiyi artırmasınlar diye dua edelim sadece

50
Umarım sorun yaşamazsınız. Ben almış olsaydım gider metin beye taktırırdım :) Sonuçta bu işin kompedanı oldu

51
hayırlı olsun. Çok mantıklı bir ürün.

52
Otomobilim / Ynt: Buda benim pacific
« : 13 Ocak 2015, 11:48:41 »
Abi ne oldu pacific. Satıldı mı?

53
Golf IV / Ynt: Bcb Motor İlk Çalıştırma
« : 13 Ocak 2015, 11:46:22 »
Hararet müşürü, benzin filitresi

54
Forumun en canlı konusu

evet bence de

55
Otomobilim / Ynt: mk4 highline
« : 25 Aralık 2014, 17:51:21 »
Araçta EDL'de (Elektronik Difransiyel Kilidi) Varmış onuda öğrenmiş olduk. Güzel bişey tavsiye ederim  >:D

56
Otomobilim / Ynt: mk4 highline
« : 25 Aralık 2014, 17:49:32 »
Siteye teknik sebeplerden ötürü giremiyordum. Bugün denedim oldu :) Cumartesi günü TUV Türk Muayenemizi olduk. Far ayarı, LPG etiketi, stepne bağlantısı gibi klasik hafif kusurlar haricinde geçtik. 165 TL muayene, 35 TL LPG sızdırmazlık Raporu, 35 TL Egzos emisyon Haşırttıblackboard. Ama yapacak bişey yok. Olması gereken şeyler. Ufaktan nazlı bir foto koyalım

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 392