İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - htmetin

Sayfa: 1 2 3 [4] 5
43
Golf III / Kayışı kopardık
« : 29 Aralık 2010, 13:14:21 »
Arkadaşlar şu bizim radyatörün arkasında dönen iki adet fan var birinde motor var diğeri ise motorlu olan fandan kayış vasıtası ile gücünü alıyorr..sorunum şu; motorsuz pervaneyi çeviren paket lastiği kıvamındaki :-\ kayış geçen gün koptu onu yerine takmak için tampon+radyatörlerin sökülmesi gerektiğni söylediler.(oha) kolay bir yol bilen varmı? teşekkürler

44
Golf III / 1. Geleneksel Abant Buluşması:))
« : 13 Aralık 2010, 10:13:57 »
Uzun zamandır planladığımız Büyük ABANT buluşmasını gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Uploaded with ImageShack.us

yoğun kar ve soğuk altında gerçekleşen buluşmada bol bol kızakla kayıldı ata binildi ve fotoğraf makinesinin pili bittiği için sadece bir tane çekilebilindi:)
çok soğuktu:(

Katılanlar

1- 97 model golf
2- 82 model ben

45
Bora / BORA
« : 30 Kasım 2010, 16:39:32 »
Üzerine iki kasa model daha çıkmasına rağmen bu kasa tam bir fenomen tam bir ağır abi..

46
Golf III / Lastik ebadı hakkında
« : 30 Kasım 2010, 15:58:45 »
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bende 1997 model sportline var. Üzerinde orjinal 15 inç bbs'ler var ama benden önceki sahibi lastik terciğini 185/65/15'ten yana kullanmış.. Acaba benim janlatlara 185'den daha geniş taban lastik takmak mümkün olurmu? 195 veya 205 gibi?

47
Arkadaşlar Youtube açılmışken şöyle bir videoya denk geldim. Adamlar dizel MK3 ile 300.000 deviriyor ama takometre kendini sıfırlıyor? Böyle birşey mümkünmü? Dikkat ederseniz TOTAL'den bahsediyoruz.

YouTube
        - Golf 3 300000km -_-

48
Golf III / YAĞ KAÇAĞI
« : 30 Eylül 2010, 13:59:18 »
Arkadaşlar. Benim arabamın krank keçesinden yağ kaçırıyor. arabanın altına temiz bir fayasn buldum koydum. bir gecede sadece 1 damla kadar yağ akıttığını tespit ettim.. Motor çalışır durumda ne alemde bilmiyorum. devamlı yağ çubuğunu kontrol ediyorum öyle gözle görülür bir azalma da  1000 km'de 1 işte. Ama görüntüsü ve sıkışık trafikte içeri gelen yanık yağ kokusu canımı sıkmaya başladı. Bunun çözümü nedir? kaça mal olur acaba? teşekkürler. (araç otomatik vites)

49
Golf III / ARABAMIN İÇİN BENZİN KOKMAYA BAŞLADI..
« : 01 Eylül 2010, 10:01:55 »
Arkadaşlar birkaç sabahtır arabama bindiğimde içerisinde kuvvetli denecek derecede benzin kokusu var. Arkada benzin deposunun egzosa yakın tarafından bir iki damla benzin aktığını gördüm. Acaba problem nedir? nasıl çözülür? Teşekkürler.

50
Golf III / MKIII GÖSTERGE
« : 31 Temmuz 2010, 14:59:52 »
Arkadaşlar göstergelerimizi bu resimdeki gibi yapabilirmiyiz?

Uploaded with ImageShack.us

51
Genel / ARABAMIZI RENGİNDE FOLYO İLE KAPLAMAK
« : 17 Temmuz 2010, 13:11:28 »
Arkadaşlar benim arabamın tavanında nedenini bilmediğim lekeler ve ön tamponunda taş izleri var aracım gümüş gri metalik renkte bunları gidermek için bahsettiğim yerleri arabanınn renginde
folyo ile kaplatsak kendini belli edermi?
arabaya bir zararı varmı?
ucuza mal edebilirmiyiz?
malzemeyi nereden temin edebiliriz?
malzemeyi kendimiz temin etsek uygulaması nasıl olur?
yapan yerler nerelerdir?
istendiği zaman sökülebilirmi?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

52
Golf VI / GOLF 6 EN GÜZEL KASA
« : 30 Haziran 2010, 10:39:12 »
Şimdye kadar üretilen golf serileri arasında bana göre mk3'ten sonra en iyi tasarım MK6'da :)

53
Arkadaşlar. Hepimiz hep en iyisini en temizini ararız ikinci el arabanın. Kimisi için KOmple boya olması değişeni olması görüntüyü bozmadığı sürece önemli değilken kimisi için herşeyden önce kaporta ve şasede değişen ve boya olmamasıdır. Kimi arkadaş sadece ama sadece motoru ile ilgilenir kimisi hangi şehrin arabası olduğuna ve bunun gibi birçok  kriter.
Şimdi sizlerin fikirlerini sormadan önce ben ikinci el araba hakkındaki fikirlerimi söylemek istiyorum.

Artık "0 km" araçların alınmasının kolay olduğu ortalığın kiralık araba kaynadığı bir zamanda yaşıyoruz. Bence maddi durumu orta seviyelerdeki insanlar için değil de durumu daha iyi olan insan için ikinci el diye bir kavram yok onlar için tamamen acımasız bir tüketim tarzı var mesela vatandaş "0" arbasını çok cazip koşullar altında alıyor ve arabasının "0" olmasının verdiği gönül rahatlığı içerisinde kullanmaya başlıyor.. Çünkü araba acente "0" km hiç bir sorunla karşılaşmadan arabasına biniyor vuruyor kırıyor bozuyor araba 100.000 km ye dayandığı vakit satmaya karar veriyor nasıl olsa tekrar "0" bir araba alacak parası var.

Bizede bu adamlardan kalma arabaların en temizini bulmak kalıyor çünkü bizim "0" araba alacak paramız yok:)

- Ben arabada öncelikle şasesinin düzgün olmasına
- Kaportasında vuruk kırık olsa bile asla çürük yerinin olmamasına
- bütün konfor aksamlarının (klima,abs, otomatik camlar vs.) çalışır ve faal bir durumda olmasına
- motorunun asla ama asla açılmamış olmasına
- iç döşemelerinin istisnasız temiz olmasına
- Herşeyden önce satan kişinin dürüst olmasına

ÖNEM VERİRİM.

- Arabanın kaportasının taş izlerinden güneş yanmasından ve çiziklerden dolayı komle boyalı olası veya lokal boyalı olması
- Herhangi bir parçanın orjinali ile düzgün bir şekişde değiştirilmiş olması
- ön takım baskı balata servis bakımı muayene frenler ıvır zıvır şeylere

PEK ÖNEM VERMEM.

İkinci el duruşu ve gidişi ile alınır ve bilmenizi isterimki 100 tane ikinci el araba bakın bunların içerisinde 2 veya 3 tanesi ilk günkü gibi temiz durmaktadır ve buda iyimser bir tahmindir. Umarım araba arayan arkadaşlar bu 2 veya 3 tane olan temiz arabaya denk gelirler

Sizlerin İkinci el arabada aradığınız özellikler nelerdir?

54
LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri / LPG
« : 01 Haziran 2010, 12:16:00 »
Dün Ankaradan dönerken ankara çıkışında LPG'yi litresi 1,75 tlye aldım arabanın gidişi bile değişti:) Bizim buralarda LPG 2.00 TL çok fark var çok sanki Ankarada LPG kuyusu açmışlar Şaşmazın orada 1.65 ten satılıyormuş lpg:(

55
Genel / Mazota zam:(
« : 29 Mayıs 2010, 00:07:43 »
Ankara'da litresi 2,88 Lira olan kırsal motorinin litre fiyatı 2,89 Liraya, motorinin litre fiyatı da 3 Liradan 3,01 Liraya yükseltildi. Fiyat artışları yarından geçerli olacak. Akaryakıt ürünlerinin pompa fiyatları şirketlere ve şehirlere göre çok küçük miktarlarda değişebiliyor.

56
Forumdaki tüm genç arkadaşlarımı ve kendini genç hisseden abilerimin 19 Mayısı kutlu olsun  :tamamdir ;)

Sayfa: 1 2 3 [4] 5