Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - htmetin

Sayfa: [1] 2 3 4 5
1
Satılık / Satılık 2003 model golf4 highline manuel
« : 29 Ocak 2015, 15:05:25 »
Hasan Metin
0555 532 32 sıfırbeş
Bolu

arkadaşlar, araç satılık. hiçbir sıkıntı yok

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2003-golf4-highline-198816065/detay/

2
Genel / ESP zorunlu hale getiriliyor
« : 06 Mayıs 2014, 16:07:30 »
AB müktesebatı kapsamında Kasım ayında itibaren tüm sıfır binek ve hafif ticari araçlarda ESP ile lastik basınç kontrol sisteminin kullanılması zorunlu oluyor.

3
Otomobilim / mk4 highline
« : 19 Nisan 2014, 11:51:11 »
Arkadaşlar mk4 highline aldım.

Özellikler:

-Rengi Black Magic
-İç rengi gri ve siyah
-Orjinal ön kol dayama
-Arka kol dayama
-Otomatik kararan dikiz aynası
-Yağmur sensörü
-yükseklik ve derinlik ayarlı hidrolik direksiyon
-yükseklik  ayarlı sürücü koltuğu
- +yükseklik ayarlı ön yolcu koltuğu :)
- Elektronik Stabilite Programı ESP
-ABS
-ASR
-10 Tane Airbag
-4 cam otomatik
-Orjinal Alarm
-Orjinal Ses Sistemi
-6'lı CD Çalar
-Digital Klima Climatronik
-Tam ekran yol bilgisayarı
-Manuel vites ^-^
-Orjinal sis farı
-Cruze Control
-Dreksiyondan Ses sistemi kontrol ve hız kontrolü
-

Bir adet arıza lambamız var:)
cruzecontrol harika bişey..

4
Genel / Hangi Antifriz Markası
« : 10 Ocak 2013, 10:34:13 »
Arabalarımız için hangi antifriz markasını önerirsiniz?  

Mavi ve kırmızı antifirz arasındaki farklar nelerdir? Marka ve özellik önerileri..

Teşekkürler

5
Fikirler ve Öneriler / Ynt: Türkiye V.A.G. Buluşmaları
« : 05 Ocak 2013, 14:08:06 »
son 2 aydır anadolu yakası herhafta bulusuyor ama sitede yayınlanmıyor buluşmalar :)

Anadolu yakası bizi discoya götür  :D :D

6
Golf III / egzoz kaçağı
« : 02 Kasım 2012, 11:43:13 »
Egzozta kaçak olduğu nasıl anlaşılır. belirtileri nelerdir yeri nasıl tespit edilir. Bizim sportlineların egzos manifolt contaları nasıl temin edilir?

7
Golf III / ön tampon
« : 11 Temmuz 2012, 19:59:26 »
ÖN tampon nasıl sökülür arkaşlar..

8
Golf III / Arka spoiler..
« : 15 Haziran 2012, 18:31:20 »
Ne zamandır gözüme çarpıyordu geçen akşam iş çıkışı arkadaki GTI spoilerim yerinden çıktı.. Çok şükür hareket halinde felan düşürmedik muhteremi :)  Halbuki camcıda ilaç ve siyah silikon ile taş gibi olmuştu ilk günler. Yaklaşık olarak ta 7-8 aydır problem yoktu.. Şimdi ben nasıl onu daha sağlam ve gözüm arkada kalmayacak şekilde yapıştırayım.. Taktikleri ve önerileri bekliyorum arkadaşlar.

9
Genel / Allah hepimizi Kasap tamircilerden korusun..
« : 15 Haziran 2012, 10:43:04 »
Arkadaşlar bizim buralarda durum bundan ibaret malesef :(

http://www.bolugundem.com/habergoster.php?id=56808

10
Golf III / MK3 Sunroof ayarı, bakımı, temizliği..
« : 13 Haziran 2012, 11:47:07 »
Ne zamandır aklımdaydı, hatta daha önce de bir konu açmıştım sunroof ile alakalı.. Çalışmasında herhangi bir problem yok herhangi bir parçasıda kırık değildi fkaat bir ayarsızlık kokusu alıyordum.. ön kısmı sanki biraz içeriye gömük gibi duruyor buda beni gıcık ediyordu.. Bugün bismillah dedim giriştim olaya bakın karşıma ne çıktı:)

sunroofumuzun markası bu;

İçerideki plastik korumayı çıkartmak çok basit Hafifçe geriye doğru ittirdiğimiz zaman, saplamalarından kolayca ayrılıyor;

Şekil A'da görüldüğü üzere;

Ve ayar vidaları karşımıza çıkıyorlar.

Resim iyi değil ama T20 yıldız alyan ile sol tarafa çevirmek sureti ile iki vidayıda gevşetiyoruz..

11
Aranıyor / 35 mm eibach yay aranıyor
« : 08 Mayıs 2012, 10:40:34 »
golf 3 e uygun eibach marka yay aranıyor

12
LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri / En iyi LPG Kiti
« : 19 Nisan 2012, 18:24:37 »
Arkadaşlar; İstanbul anadolu yakasında en güvenilir şerefli, namuslu, işinin ehli LPG taktırabileceğim servis-şahıs kimlerdir?

13
Otomobilim / htmetin MK3
« : 27 Şubat 2012, 12:37:41 »
     Sene 1996; ben daha 14 yaşındayım.. Sıcak bir yaz günü Alamanyadan akrabalarımız geldiler kendi arabaları ile. Daha önce de kendi arabaları ile geliyorlardı ama bu sefer bir farkla gelmişlerdi  ;)  Altlarında 1.9 TDI koyu füme MK3 ile :) işte o zaman başladı benim golf aşkım. Otobana çıkıp sol şeridi kapattıp giderken yaşadığım hissi ondan sonra hiçbir arabada yaşamamıştım.. Tabii ki dünyanın en iyi arabası değil MK3. Belki de en güzeli de değil farkındayım ama en etkili zehiri olduğu kesin. İnsanın kanına girmeye görsün bir daha kurtulamıyorsun bu zehirden.. Bu zehrin tek çaresi bir MK3 sahibi olmaktı ve bende bu özlemimi ilk olarak 2009 senesinde dindirebildim  :sevgi: İlk arabam (ilk golfüm diyelim)  gümüş gri bir sportline otomatik vitesti. 30.000 kilometrecik yol kat ettikten sonra Şu anda sahibi olduğum 1998 model yine gümüş gri :) sunrooflu ve manuel vitesli ve LPG'siz   :melek:  MK3 ile Zehrin acısını dindirmeye çalışıyorum. Allah daha güzellerine hepmize nasip etsin ve kaza bela göstermesin.  34 VA 8333'ü ne kadar mı seviyorum? Üzerinde ismim yazılı ruhsatını cebimde taşıyacak kadar. Ve gerçekten ona gözüm gibi bakıyorum. Akşam ne kadar yorgunda olsam gece onu dışarıda bırakmıyorum, İlla garajında uyuyor. Hep iyi yerden benzin alıyor ve 10.000 km beklemeden servis bakımlarını yapıyorum.
     Ufak ufak birşeyler yapıp eksiklerimizi giderdik. Şu anda görsellik adına yapılacak 2-3 şey kaldı.. Bunlar coil veya 35 mm yay ile 16 inç. ofsetli jant. Birde fiyakalı bir ekzos ile kutu içi K&N hava filitresi düşünüyorum.
     Aracı 160.000 km'de aldım Şu anda 177.000 km'de.

Ve resimler;

Aracın ilk hali

14
Golf III / Sunroof Ayarı
« : 11 Şubat 2012, 13:24:40 »
Arkadaşlar 98 model sportline arabamın sunroofu sorunsuz bir şekilde çalışmakta çok şükür.. Yalnız bir sorunum var. Sunroof kapandığı zaman ön tarafı çok az da olsa tavandan aşağıda kalıyor. Bunu nasıl ayarlayabilirim? Sunroof  motorunun oradan alyanlamı ayarlamam gerekiyor? Yoksa tavanın  sökülmesimi gerekiyor_? resimleri koyarım yakında.

Sayfa: [1] 2 3 4 5