İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - gültekin77

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 171
1
Otomobilim / Ynt: BORA'M
« : 07 Ekim 2016, 21:16:14 »
Arkadaşlar bugün itibariyle 2 yıla yakın bir zamandır (arada bir üzse de) keyif alarak kullandığım aracıma veda etmiş bulunuyorum.
Bulunduğum yerde tanıdık bir arkadaş aldı, arabayı zaten sürekli gördüğü için almaya niyetliydi, hiç sağa sola baktırmadan aldı ama pazarlığı sıkı yaptı:)
Hayrını görsün inşallah.
Bir baska araç ve proje ile burada tekrar buluşmak ümidiyle...:))
Şimdilik hoşça kalın.

2
« : 07 Ekim 2016, 21:00:06 »
Gültekin bey birsey soracagim
 Boranin farini nasil söktunuz?
Tampon inmesi gerekiyomu yoksa sadece far sökulebiliyormu?
(Arabanizin maşallahi var rabbim nazardan korusun..)

Teşekkür ederim guzel dilekleriniz için.
Biraz geç oldu kusura bakmayın.
Evet tampon inmesi gerekiyor malesef.
Metin bey benim boşluğu doldurmuş sorunuzu cevaplamış:)

3
« : 07 Ekim 2016, 20:57:33 »
Kusura bakma ozelden cevapladim diye hatirliyorum cevaplamadiysamda kusura bakma memleketteki evimizde yangin cikti mutfak gitti dolap fayans usta vs 2 haftadir is yogunlugu dugun dernek mutfagin daha 15-20 gun isi var. Kendi far projem bile kaldi.

Metin bey geçmiş olsun Allah betirinden korusun.

4
Genel / Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« : 24 Temmuz 2016, 15:04:48 »
bendeki de öyleydi yine de siz bilirsiniz..
Teşekkür ederim, umarım bir sıkıntı olmaz.

5
« : 20 Temmuz 2016, 02:06:42 »
işlem güzel olmuş da, bu kitle gündüz, far kapalıyken selektör yapamazsınız, (ısınma süresi 30 saniyedir çünkü)  D1S gerekli...

Evet haklısınız selektör yapmak sıkıntı dediğiniz gibi D1S olması lazım, ileride değiştirebilirim.

Elinize sağlık, farklı bir hava katmış

Teşekkür ederim.

6
« : 18 Temmuz 2016, 00:24:16 »
Daha önce araçta yapmış olduğum bazı değişikliklerin resimleri ile birlikte son olarak bi xenon mercekli far montajının resimlerini de paylaşıyorum, maşaallahları eksik etmezseniz müteşekkir olurum. :sevgi:

Aracın güncel hali bu şekilde;

Daha önce sol stobu kırmıştım,istediğim modelden bulamadığım için depo marka stoplardan aldım hoşuma da gitti açıkçası,

7
« : 17 Temmuz 2016, 03:42:18 »
Aylardır yapsam mı yapmasam mı tereddüdünden ve malzeme tedariğinden sonra, forumlardan sitelerden edindiğim bilgiler ışığında 2 gündür uğraştığım farlara bi xenon mercek montajını kazasız belasız bitirdim çok şükür.:)
En çok kablo bağlantısını yapmaya çalıştığım noktada zorlandım biraz araştırmayla o da halloldu.
Malesef yapım aşamasında hiç foto çekmedim sadece sonuç resmini paylaşacağım.
Montajla alakalı detaylı bilgi isteyen arkadaş olursa özelden detaylı paylaşırım. :tamamdir

8
« : 17 Temmuz 2016, 03:22:04 »
Farlara bi xenon mercek montajı yaptım. :sevgi:

9
« : 17 Temmuz 2016, 03:19:50 »
kaput maskesinin altına düzgün bir folyo ya da kaput koruma filmi olmadan kullanmayın, vernikte yanık yapıyor

Maskenin iç kısmı yumuşak pamuksu bir astar ile kaplı, suni deri boyayla temas etmiyor, dandik bir ürün olsa dediğin gibi boyaya zarar veriyor, 5 yıl garantisi olan kaliteli bir ürün.

10
« : 14 Temmuz 2016, 11:08:40 »
Bi xenon için parçalarımız;

11
« : 13 Temmuz 2016, 21:44:00 »
Araştırmalarım sonucu karar verip almış olduğum kaput keçesi ve cam rüzgarlığını bugün taktım, ikisi de kaliteli ve araçla uyumlu, resim yükleme programı çalışır çalışmaz resim de paylaşırım. :D
Bu arada Bi xenon mercek montajı için malzemeleri topladım, şimdi de cesaretimi toplama sürecindeyim. :D :D
Metin bey bu işin piri, bi el atsa da beraber halletsek :)

12
« : 13 Temmuz 2016, 21:33:42 »
Güzel parçalar, bakalım araç üstünde nasıl duracak  ::)

Araç üzeri gündüz fotosu.

Daha detaylı foto inşallah mercek montajından sonra paylaşırım.

13
« : 13 Temmuz 2016, 21:30:24 »
Kaput maskesi ve cam rüzgarlığı taktım. :sevgi:

14
« : 25 Haziran 2016, 02:47:34 »
Işığı güzel, 6'şar ledli, ledlerden 3 tanesinde mavimsi ışık ta var mavi beyaz karışık yanıyor.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 171