İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - golf-line2

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 157
43
Otomobilim / Ynt: VW GOLF MK2 GTD
« : 18 Mart 2011, 22:34:55 »
saolun arkadaşlar mk2 tutkudur başka araca binemiyorum tekrardan bi mk2 daha alalım dedik...

elimizden gelenide yapıcaz inş.

44
Otomobilim / Ynt: VW GOLF MK2 GTD
« : 18 Mart 2011, 22:33:04 »

45
Otomobilim / VW GOLF MK2 GTD
« : 18 Mart 2011, 22:28:33 »
golf2 olarak 2.aracım bayağı donanımlı biraz uğraş istiyor zamanla halledicez inş. ilk olarak motor elden gecti blok haric ne warsa değişti diebiliriz..

yapılacak olanlar kısaca: marşpiyeller değişecek
                                       panjur değişecek
                                       karlık uygulaması yapılacak
                                       sağ ön kapı cıtası bulunacak
                                       detaylı ic temizlik yapılacak koltuk kılıfları sökülüp yıkanacak taban halıları yıkanacak
                                       tamponların alt kısımları göwde rengi boyanacak
                                       cıtırdan bi ses sistemi
                                       en son olarakta jant bakılacak..

1.6 turbo dizel intercoolar motora sahip klima, 4 cam otomatik, hidrolik direksiyon, v.s.

daha fotolarını cekmek nasip olmadı 2 resim var onlarıda ekliyeyim..

46
Golf I / Ynt: ercijuana TOPSECRET Syf:142
« : 15 Mart 2011, 01:44:11 »
Dayson Pütür kullandık
yok zaten zımpara olayınıda çırakla ben yapacam usta yapmıyacak onun işten kaçması söz konusu olamaz :D biz zımparalayacağız :D
motorun arka duvarını ve kalorifer havuzunun pütürlü olması hakkında düşüncen nedir Kadir?

ben olsam inan tabana bile pütür atmamda attırmamda neden diyceksin yaptık cnk 4yıl öncesinde şimdi aracın altına baksan hicbirsey kalmamıştır pütür namına  mumlayan yerler var sanayilerde en güzeli en orjinali mumlatmaktır bana kalsa..

mum: macuna benzer yapışkan daha doğrusu camurlaşmış yağa benzer camurlukların iclerindede gözüküyor kazıyınca sarı gibi cıkmıştır spatulanın ucunda..

47
Golf I / Ynt: ercijuana TOPSECRET Syf:142
« : 15 Mart 2011, 01:35:24 »
pütürün markası nedir bilmiyorum ama pütür cöplükten başka bişe deyil ilk zamanlar tutar sonra dökülmeye başlar motor icini sakınha derim..
kaportacın işin kolayına kacmak icin pütür demiş  ne olcak zımpara yapana kadar basarı pütürü uğraşmayız mantığında sanki...

48
Otomobilim / Ynt: Losty 's Mk2 :)
« : 12 Mart 2011, 13:18:14 »
yok. hatta geçen arka tam yüklüydü 4 cuval kömür 2 çuval odun filan :D arka yerde gidiyodu nerdeyse, ama sürtme yok. tek sürtme, ön tarafta tam sol yapınca oldu, içeri sürttü biraz, onun da nedeni rot balanscı angut direksiyonu söküp düzeltmek yerien aşagıdan ayarlamıs, rot cubugu bi tarafa daha fazla gittiği için sol tur sağ turdan daha fazla, bu yüzden sağa dönüşler sıkıntlı :) ben biraz alçaltmayı bile düşünüyorum 3 cm filan.

kamyonmu sandın nan bunu sen..   :bekleriz:

49
Otomobilim / Ynt: Losty 's Mk2 :)
« : 09 Mart 2011, 13:05:05 »

50
Fikirler ve Öneriler / Ynt: buluşma....
« : 07 Mart 2011, 12:58:59 »
arkadaşlar duyumlarımı göre ankarada istiyormuş ortak bi noktada buluşucaz galba sakarya gibi biryer...

hadi artık tarihi belirleyelim sakaryadaki arkadaşlardan ricam biryer baksalar resim felan cekseler..

51
Genel / Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« : 26 Şubat 2011, 15:02:13 »
motoru bitti bugün golfümün hazır ewde bekliyo pazartesl birlikte gazlıycaz inş. >:D

52
Fikirler ve Öneriler / Ynt: buluşma....
« : 13 Şubat 2011, 19:50:45 »
way kardeşlerim geliyorum az kaldı sadece 13gün :)

53
Fikirler ve Öneriler / buluşma....
« : 25 Aralık 2010, 17:04:58 »
kardeşlerim abilerim martın 2.haftasına bir buluşma ayarlayalımda gelişimi kutlayalım maksat sizleri görmek  vw alemini cok özledim en az ailem icin cektiğim özlemi vw arkadaşlarım icinde cekiyorum bendeki bu aşk bitmeyecek galiba..

boş wakti olan arkadaşlarıma sesleniyorum iyi bir buluşma organizasyonu benim icin cok cok iyi olacak şimdiden ilgilenen arkadaşlarıma teşekkürler...

gecen seneki beykoz katılımı kadar i olacak bi buluşma herkez icin i olacaktır...

eski vw'ciler duyun artık sesimi bende burdayım.. :D

54
puhaha sonuncu videoda koptum ya  :D

55
Sohbet / Ynt: Gitme Vakti Geldi ( o şimdi asker )
« : 25 Aralık 2010, 14:36:03 »
one lan silah numaranmı :) has tornum benim gel sen usta birliğine gittinmi bende ewe gidecem  :)
hayırlı teskereler şimdiden...

söğüte göndermeleri lazım seni şöförsen..

56
Aranıyor / Ynt: Golf 2 kapı içi
« : 25 Aralık 2010, 11:37:03 »
kapı ici derken döşememi?

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 157