Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Golf_ld

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 ... 78
57
Satılık / golf mk2& jetta mk2 dizel gösterge
« : 17 Eylül 2014, 08:35:55 »
dizel tek soketli devir saatsiz gösterge tablosu
ürünü yurt dışından getirdim
fiyat 150 tl

iletişim : Serhan

tel : 0506 278 18 84

58
Satılık / Ynt: jant çemberi ve jant kapakları
« : 17 Eylül 2014, 08:33:33 »
güncel

59
Satılık / Ynt: korna butonu golf mk3 & skoda,polo
« : 17 Eylül 2014, 08:32:42 »
güncel

60
Satılık / Ynt: kızdırma rölesi mk1 mk2
« : 17 Eylül 2014, 08:32:22 »
güncel

61
herkeze teşekkürler aracı geri verdim lpg olayına gerek kalmadı şanzıman arızası beni aştığı için elveda honda dedik :d

62
Satılık / Ynt: dizel felicia satılıktır 1998 model
« : 11 Eylül 2014, 15:41:27 »
nefis araba, fiyat uygun...hayırlı satışlar, motor kaç HP?

Teşekkürler
düz dizel olduğu için 64 hp motora sahip

63
Merhaba arkadaşlar 1998 model dizel felicia  satılıktır
km : 192.000 km de 
motor : 1,9 dizel    AEF  kodlu vw  caddy  motorudur   durumu orta dır motoru bir miktar üflemektedir
araç küçükçekmecede görülebilir
muayenesi : 4 temmuz 2015 e kadar mevcuttur
eksoz muayenesi : 03/10/2015 tarihine kadar mevcut
araç genel olarak iyi durumdadır ailecek kullandığımız bir araçtır
xenon sisilambası  mk3 golf direksiyon ,mk3 golf  alman  kauçuk paspas seti ve mk3 ince stepnesi vardır
uzun yolda aracın yakıtı makul derecede güzel dir  şehir içi kullanımda özellikle İstanbul da dur kalk lı trafikte  6,0 veya  6,5 lt mazot tüketir
pompası diğer düz dizel araçlardaki gibi gürültülü değil sessiz tip tir
aracın debriyaj baskı blata set halinde ağustos başında orjinal LUK ile değiştirilmiştir

her ikinci el araçta olduğu gibi ufak tefek sıkıntılar mevcuttur  araç 2. vitese sert geçişlerde ses yapmaktadır onun harici vitesten atma veyahut ötme gibi problemi yoktur  ben yaptırma gereği duymadım
aküsü biraz zayıfladı bana göre  değişse iyi olur diye düşünmekteyim kışın sıkıntı çıkartmaması için
sorun olarak  motor üflemesi de  mevcut ancak üstten egzantrikli araçlarda her zaman olan bişey  ve araç 192.000 km de sonuç itibari ile
araçtaki tavan barlarınıda vericem sadece bisiklet taşıyıcılarını vermiyorum bilginiz olsun
aklıma gelen herşeyi yazdım arkadaşlar  sormak istediklerinizi sorabilirsiniz
araç için düşündüğüm rakam  9.650.  dir  pazarlık makul ölçülerde mümkün dür
takas durumunu sorarsanız : takaslara açığım
irtibat Serhan
Tel : 0506 278 18 84
iyi forumlar herkeze

64
Merhaba arkadaşlar  honda 91 model ef kasa için  lpg önerisi olan varmı araç çift karbüratörlü model

65
Satılık / sony dsc-W530 14,1 mp
« : 15 Ağustos 2014, 14:51:52 »
Merhaba arkadaşlar elimde  sony fotoğraf makinası mevcut
14,1 mp  carl zeiss mercekli
orinal şarzlı bataryası  şarz aleti vede  2 gb kartı mevcut

fiyat 120 tl  Arkadaşlar

iletişim : Serhan

tel: 0506 278 18 84

resimleri akşam yükliyeceğim
herkeze iyi forumlar

66
Satılık / Ynt: vintage BMX C bisiklet
« : 14 Ağustos 2014, 09:10:58 »
tam şaka makinesiymiş  ;D

resim çok hoş ta arkadaki mk2 nin bagaj amortisörü süpermiş  :D

67
Satılık / Ynt: vintage BMX C bisiklet
« : 13 Ağustos 2014, 15:42:01 »
Vay be iyi saklamışsınız bugüne kadar. 1990'ların başlarında çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam ve pahalıydı.
çoçuklugumda çok ağladım bu bısıklet için

Aynen arkadaşlarım saklanmasına iyi saklandı ve ulaşılmazdı belki ayrılık vakti geldi çattı saklıyacak yerim yok malesef

68
Aranıyor / Ynt: tavan tipi bisiklet taşyıcısı
« : 08 Ağustos 2014, 13:14:24 »
Birara ben de küçük geldiği için satmayı düşündüm fakat senin de söylediğin gibi çok az kaldı bu ortadan vitesli modellerden, bu sebeple vazgeçtim.
Ben Kadıköyde 40 yıldır aynı yerde dükkanı olan bisikletçi iki yaşlı kardeşten almıştım, depodan çıkarttırmam bile bir ay sürdü, kaç kere gittim geldim dükkanlarına:)
Bir tane daha vardı onu da reklam filmi için satmışlar yani bildiğim kadarıyla bir tane daha yok.

Vallahi inanırım  bu vivi rock 20 modeli zaten 1976 falan deniyo ancak tam bilmiyorum

69
« : 08 Ağustos 2014, 12:23:07 »
Baktım, güzelmiş.
Vivi'yi bilen biri ile sohbet güzel oldu:)
Sadece kadro biraz küçük geliyor bizim bisikletlerde onun dışında farklı olması çok güzel.

Evet sohbet banada iyi geldi birde yurt dışında bile çok dikkat çekici çünkü bu bisikletlerden artık kalmadı gibi bişey İnsanların merakla bakması bile yetiyo
Açıkçası bende ufak geldiği için birde yer tuttuğu için satmaya karar verdim katlanır bisikletler cazip geliyo ama bakıcaz bakalım

70
« : 08 Ağustos 2014, 11:15:38 »
Şimdi tekrar baktım benim Rock 20 ön amortisörlü yanlış hatırlamışım. Arkadaşınınkinde vites olmaması ilginç ama.
Hunter'ın ön ve arka amortisörlü.

Demekki arkadaşımdakinden tek farkı vites demekki ,bendeki bisikletinde ön maşası vivi ile hemen hemen aynı gibi diye hatırlıyorum aslında sende vivi olduğu için daha kolay anlarsın benim bisikletin resmi ilanlarda mevcut bakabilirsen 

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 ... 78