İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Golf_ld

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 78
29
Golf I / Ynt: 120 yi geçince
« : 05 Aralık 2014, 09:44:45 »
vakum pompasını sökmek basit 13 lük somun tutuyo ama içi nasıldır onu bilmiyorum araba çalışıorken hortumunu çıkartıp elinle kontrol ettin mi

30
Golf II / Ynt: Golf mk2 bam motor proje bitti sayılır
« : 05 Aralık 2014, 09:27:46 »
maşallah çok güzel makina güle güle kullan

31
« : 05 Aralık 2014, 09:24:39 »
yinede seviyorum be keratayı :) aheste aheste takılıyoruz.vallahi bende arabada sorun var diye pimpirikleniyordum Dostlar içimi rahatlattınız saolun
[/quote
yinede seviyorum be keratayı :) aheste aheste takılıyoruz.vallahi bende arabada sorun var diye pimpirikleniyordum Dostlar içimi rahatlattınız saolun

hayırlı cumalar öncelikle aracında sıkıntı yok gönlünü hoş tut bu araçlarda böyle ,böylede seviliyolar açıkçası daha ileri safhalarda sürat artı sessizlik dersen
kademe kademe gidiyo iş önce 5 ileri sonrasında turbo  araç sonrada tdi diye gider  ;D  bu işin panzehiri boş vaktin oldukça arabalarla uğraşmak bu hastalıktan kurtulmaya çalışma içine işledimi bir kere bırakamazsın ( tecrübe ile sabittir ) ;D

32
« : 04 Aralık 2014, 10:23:28 »
Aleyküm selam kardeşim bunu duyduğum iyi oldu o zaman 90 100 de takılmaya devam saolasın hayırlı akşamlar

tekrar selam zaten yolda bu araçlar için ideal ekonomi ve güvenli sürüş için  bana göre 80 ila 100 km arası seyahat ideal ha olurda ilerde 5 ileri bi şanzıman atarsan araca motoru rahatlatıp biraz daha hızlandırabilirsin ve içerdeki motor seside azalır

33
« : 03 Aralık 2014, 17:01:38 »
selam 4 ileri  düz dizellerde ideal son sürat 120 ila 130 km civarı 2 adet golf 1 aldım kullandım hepsinde böyleydi

34
Aranıyor / Ynt: golf mk2 hoparlor
« : 03 Aralık 2014, 12:39:21 »
Önler için başka var mı satıcının elinde?
Arkalar için bir ara ben de aradım sıfırını bulamadım.
[/quote
Önler için başka var mı satıcının elinde?
Arkalar için bir ara ben de aradım sıfırını bulamadım.

malesef yok elinde istanbulda mıydın benim aracın üzerinde 1 adet aldığımda vardı daha sökemedim istersen onu değerlendir bir tane daha bulursan marka sorma  :) sökmeden bişi diyemem  hafta sonu ve hafta başımız hastalıkla geçtiği için hiç elimi süremedim arabaya
4x6 hoparlor için ise doblo arka hoparlorler var onlar da dual cone orjinal fiat lancia hoparloru belki onlardan alıcam uyduruk marka olacağına orjinal  olur

35
Satılık / Ynt: spor tip kapı kolu ücretsiz
« : 03 Aralık 2014, 12:06:52 »
usta bana kargola ben dede aynı mk 2 den varrr 2 kapılı adres ...   mitatpaşa mah baruthane sok no .101  zonguldak  isim ali meydan  tel 0537 515 68 50  spor kapı kolu şimdiden tşk ederimm ..

Ali kardeşim kargon verildi ucuz olsun diye şirketten yolladım bilgin olsun takip numarasını pm atıyorum güle güle kullan

montaj için küçük metrik bir civata var her kol için birini sökerken arabanın altına düşürdüm ara tara bulamadım ondan birtane uydurulur bulunmıyacak tip değil haberin olsun diğerinin ki var onu kaybedemedim  ;D

36
« : 03 Aralık 2014, 12:02:32 »
Size katılıyorum, olması gereken bu ama ülkemizde otomobillere bakış açısı çok tuhaf, anlam veremiyorum.
Benim arabam boyasız diyip, atık vernikle, güneş yanığıyla gezenler mi dersin, abi buna vereceğin parayla 2010 symbol alırdın diyenler mi dersin, lüks araç alıp sağına soluna tuhaf tuhaf yazılar yazanlar mı dersin çok çeşit var say say bitmez. :)

detaylara bi insek zaten yok yok neler neler uydur kaydır işleri çok fazla malesef parça yokluğu olan bi memleket te değil burası biraz araştırma ile bulunamıyacak parça yok  bana kalırsa muhakak bulunur
bi hikayem var  sene  86    ,12 yaşındayım  teyzemin 84 şahini vardı sol kapı cam kolu bozuldu o zmanlara camsı kilitçiler vardı gerçi hala var  orası ayrı konu neyse bizim araç yapılırken içerde başka bir araç ile ustalar uğraşıyordu dışardan herşey çok normal gözüküyo yeni boyanmış toplanmış bir araç ustalar uğraşıyo didiniyo araca ön cam takmak için olmuyo olmuyo bende merakla izliyorum bir bizim aracın yapılma safhalarına bakıyorum birde diğer araçtaki çalışmaya en son ustalardan biri resmen patladı biri içerde biri dışarda ,içerdeki aracın sahibine isyan etmeye başladı abi dedi opel i şahin yaparsan olacağı bu deyince orada filim değişti anladığım kadarı ile oynanmamış yeri kalmamış ve bunun gibi ne hikayeler vardır ,
bmw görünümlü anadol araçlar vardı adam fiberle oynamış  :D

37
« : 29 Kasım 2014, 11:42:44 »
Böyle insanlar kaldı mı yahu?   :tamamdir

kalmışız demekki :D  şimdi bana göre bu ortam paylaşım ortamı ve birbirimize destek olma ortamı diye düşünüyorum eldeki fazla parçalarımızı kullanmıyacaklarımızı birieri ile paylaşırsak bana göre çok daha fazla vw sever vede araçpiyasada görmek mümkün bazı şeyleri saklıyoruz saklıyoruz sonra atılıyo biyerlere kayboluyo
malzeme israfı aslında
Türkiyeden aldığım bütün araçlarda istisnasız uydur kaydır malzemelr çokça mevcuttu son aldığım mk2 buna dahil ben mümkün olduğunca orjinal seviyorum araçları orjinal haline getirip o şekil kullanıyorum burada bulamaz isem malzemesini yurt dışından alıyorum ama orjinaline sadık kalarak kullanıyorum en basiti kapı kilit pimleri araçta topu topu 2 adet var onalr bile uydurma kafaları elektrik bantı ile sarılı 2 akşam evvel gittim asldım sıfır larını taktım koltuk kızak bakaliti mesela oraya bile elektrik bantı ile bişeyler yapmıya çalışılmış onlarıda aldım  bu kadar basit şeyler birike birike bir dasğ oluyo sonunda neyseki bu araçlarda gerçekten gönlü olan lara düşüyo eninde sonunda

38
« : 29 Kasım 2014, 09:14:07 »
usta bana kargola ben dede aynı mk 2 den varrr 2 kapılı adres ...   mitatpaşa mah baruthane sok no .101  zonguldak  isim ali meydan  tel 0537 515 68 50  spor kapı kolu şimdiden tşk ederimm ..

bişey değil güle güle kullan , kardeşim pazartesi verebileceğim kargoya bilgin olsun hayırlı olsun akşam geç saate kadar hastanede idim çocuk rahatsızlandı

39
Satılık / spor tip kapı kolu ücretsiz
« : 28 Kasım 2014, 08:43:05 »
 Merhaba arkadaşlar aracımı aldığımda bagajda sportip kapı kolu vardı daha önce mk1 de uyguladım ve kullandım  şimdiki aracıma uyguladım ancak hoşuma gitmedi dün akşam orjinal 2adet  kapı kolu aldım bu akşam sporları söküp orjinal tipte olanları takıcam
eğer hevesi olan isteyen varsa kargosunu karşılarsa yollıyım yoksa sökünce saklamıycam araç 2 kapı
hayırlı forumlar arkadaşlar

[imghttp://][/img]

resim oto parça evinden alıntıdır  ürün aynısı

40
Sohbet / Ynt: Önerilen İlanlar
« : 27 Kasım 2014, 14:08:47 »
bendende bir link arkadaşlar elinde olupta takımı bozulmuş veya kırık jantı olana tek ats
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-golf-mk1-mk2-orijianl-ats-13-aliminyum-janti-tertemiz-105864094/detay

41
Aranıyor / golf mk2 hoparlor
« : 27 Kasım 2014, 10:57:44 »
merhaba arkadaşlar golf mk2 araç için arka hoparlor arıyorum 4x6 ebadında sesi düzgün 2. el markalı arıyorum
daha evvelden jbl in 4x6 hoparlorünü kullanmıştım epey iyi idi  şu an pek ortalarda bu tip hoparlor yok
olanlarda fiyatlar aşırı yüksek
önler için 8,7 cm zorla buldum pıoneer in oda birinin elinde kalmış üretimi 94 yılı gerisini siz hesab edin

42
Satılık / Ynt: BBS rs 8 delik
« : 26 Kasım 2014, 11:57:04 »
güncel

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 78