İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Golf_ld

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 78
15
Golf III / Ynt: Golf 3 kalkışta titreme sorunu
« : 18 Aralık 2014, 08:11:49 »
Cevap için teşekkürler orjinali varmıdır yada marka söyleyebilirmisiniz?
şimdi şöyle bir durum var luk marka kullnırsan iyi ancak üzerinden çıkan markaya göre alınacaktır araçların bazı serilerinde sachs bazılarında luk çıkmakta birde volan ın markasına görede alına bilmekte ,her halukarda sökülünce ortaya çıkacak benim tavsiyem arabanın başında ol sökülürken vede alınırken

16
Golf I / Ynt: Termostat Değişti
« : 16 Aralık 2014, 14:51:40 »
şimdi ücret konusuna bişey diyemiycem ve usta konusuna  ancak termostatı dışarda denemediniz sanırım
eğer usta ile işini çözemez isen  2 tane 10 luk civatası vardı termostat kapağının onları söküp termostatı  çıkartıp çaydanlığın içine veya ketıl ın içine at ve su kaynarken gözlemle suyun derecesini ölçebilirsen iyi olur  termostatın üzerinde yazan ile uymuyo ise problem olabilir yada çıkartırken aracın üzerinden bi bakıver termostat kapalı mı açık mı eğer arızalı ise araç soğuk iken açık kaldı ise aldığın yerden değişim yoluna git  ve mümkün ise avrupa malzeme olmasına gayret etmekte fayda var
birde tekrar montaj yaparken küçük lastik contasına dikkat etmen lazım ezilmesin eğer ki hasar var ise contada ben her zaman yanında ısıya dayanıklı kırmızı conta bulundururum( nalburlarda mevcut ) kapağın altına bir miktar sürüp öyle montaj yaparsan sızıntı yapmasını da önlemiş olur sun

17
Golf III / Ynt: Golf 3 kalkışta titreme sorunu
« : 16 Aralık 2014, 11:04:40 »
malesef debriyajın bitmiş belirtisi veriyo son safhasını yaşıyo anladığım kadarı ile benim de başıma gelmişti mk3 te torpido komple sallanıyodu dediğin gibi
ve değişmeden sorun çözülemez şu an rampalarda kaçırdığı için bu şekil araç yüklü iken daha fazla olucak ve gitmemeye bile başlıya bilir
geçmiş olsun diyim

18
Sohbet / Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« : 16 Aralık 2014, 11:01:25 »
millet altın varaklı bardaklardan su içemediği için, o zihniyetin değerlerini yakalayacak bir fırsat görünce "ya tutarsa" diye şansını deniyor

:tamamdir

19
Golf I / Ynt: el freni lambası
« : 16 Aralık 2014, 10:59:08 »
bişey değil biraz teferruat var ancak sonuç güzel olur umarım

20
« : 16 Aralık 2014, 09:35:19 »
1983 model el frenin orada söylediğiniz gibi bir şey yok kablo felanda yok
anladım kardeşim o zaman iş başa düşüyor yapacağın şu bir adet kapı lamba switch i alıcaksın bir adet kıvrıla bilir lama demiri bu switch i üzerine takabileceğin şekilde lamanın bir tarafını el freni altında tabana vidalaman lazım ki şase alsın sonra butonu üzerine bağlıyacaksın ve kablosunu göstergelerin o tarafa kadar çekmelisin bu arada  12v bir kontrol kalemin olursa veya ölçü aleti işin kolaylaşır lama vidalandıktan sonra el freni inik iken düğmeye basmalı freni çekince devre tamamlanıp düğmeyi yakmalı  bu kadar

21
« : 16 Aralık 2014, 09:10:51 »
selam kardeşim araç kaç model bazılarında bu tesisat olmuyo gösterge tablosu vesaire değişipte yüksek model takıldı ise lamba vardıe tesisat  yoktur
ancak çözümlenemiyecek bişi değil  o lamba şase tamamlaması ile çalışır yani üzerinde artı elektrik mevcut sadece el fren tabancasının alt kısmında bakman gereken kapı lamba switch i benzeri bi parça montalanacak yer mevcut mu  eğer mevcut ise oraya bir switch bağlanır kablosuda  mevcut olan lambaya kadar çekilir el freni tabancasını çektiğinde devre tamamlanır ve lamba yanar ha artı elektrik lambada mevcurt değil ise artı elektriği kontaktan alman gerekir çünkü kontağı kapattığında ışık  yan mamalı

22
merhaba  gerçi 20 kasımda açmışsınız konuyu sizin işinize belki yaramıycak konuyu çözmüşsünüzdür büyük ihtimal ile 
benimde aaz motorlu mk3 ümde hortum kenarlardan patlamıştı basınç düşüklüğü mevcut idi orjinal hortumunu bulamamıştım onun yerine ford mondeo nun turbo hortumunu taktık ve oldu sıkıntısız kullandık çünkü her hortum oraya takılmıyo özellik ile geçici çözüm radyatör su hortumu takanlar var tavsiye etmiyorum çünkü basınç ile  hortumu çok çabuk deforme eder ve çözümü zor problem yaşanabilir
hayırlı forumlar

23
Aranıyor / Ynt: golf mk2 hoparlor
« : 11 Aralık 2014, 13:33:03 »
Avcılar, ya sen?
küçükçekmece yeşilovadayım  yakınmışız

24
Aranıyor / Ynt: VR6
« : 11 Aralık 2014, 13:31:50 »

25
Aranıyor / Ynt: golf mk2 hoparlor
« : 11 Aralık 2014, 11:37:54 »
Geçmiş olsun.
Evet İstanbuldayım.
teşekkürler sağ olasın bereket hepimiz düzeldik :)  İstanbulda ne taraftasın

26
Satılık / Ynt: Nadir temizlikte mk1
« : 11 Aralık 2014, 11:34:10 »
hayırlı satışlar çok nadide bir makina inşallah değerini senin gibi bilen birine gider  maşallah

27
Golf I / Ynt: Bu mk1hakkında bilgi
« : 05 Aralık 2014, 16:41:15 »
 :tamamdir hala hayat var  bu araçta bana kalırsa ,kupası düzgün bir araç

28
Golf I / Ynt: 120 yi geçince
« : 05 Aralık 2014, 10:46:59 »
yok etmedim de ustaya sordum sertleşmesi fren vakum pompasından olur dedi masraflı bi iş dedi bende eğer contasından falan kaçırıyorsa söküp değiştireyim demiştim :)

contası satılırmı bilmiyorum ama vakum pompası komple  vardır parçacılarda ,vakum pompasına tahrik veren balans milinde sorun çıkmasında onu sökmek zor motor aşağı iniyo  benim başıma geldi çünkü

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 78