İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - GolfIV46

Sayfa: 1 2 [3] 4
29
Skoda / Usta Yardımı
« : 13 Şubat 2012, 16:29:33 »
Merhaba arkadaşlar. Kayınpederimde 93 model bir Skoda  Formen var. Rahatsızlığından dolayı pek ilgilenememiş arabayla. Arabanın iyi bir elden geçmesi lazım. Balıkesir Edremit ,  Ayvalık , Burhaniye çevrelerinde bildiğinizi iyi bir Skoda ustası var mı? Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

30
Golf IV / Teyp bilgisi
« : 23 Ocak 2012, 09:08:49 »
Merhaba. Aracımı aldığımda üzerimde cd çalar vardı. Bu cd çalar teyp yatağına büyük gelmişti. Bir kaç cm dışarıda duruyordu. Golf4 lerin teyp yatak boyu ne kadar oluyor? Ya da hangi model teypler/cd çalarlar Golf4 lere tam olarak oturuyor? Şimdiden herkese teşekkürler.

31
Golf IV / Silecek bilgisi
« : 10 Ocak 2012, 11:15:54 »
Merhaba herkese. Aracımın sileceklerini değiştirmek istiyorum. Muz sileceklerden almak istiyorum. biraz bakındım ama genelde golfV'in sileceklerine rastladım. GolfV'in silecekleri GolfIV'e uyar mı? Yosa illa ki GolfIV için mi bakmak gerek? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

32
LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri / Ynt: Lpg ve hız
« : 04 Ocak 2012, 18:21:38 »
'90khan' ve 'erdem325' teşekkür ederim.

33
Genel / Ynt: araclarımızın km sı :)
« : 04 Ocak 2012, 15:24:16 »
99 model 147400 küsür...:)

34
LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri / Ynt: Lpg ve hız
« : 04 Ocak 2012, 15:21:06 »
sehir efsanesi..
yani duzgun bir lpg kiti "duzgun" ellerde montaj yapilip adam gibi ayar yapildi ise sorun olmaz..
ama ornegin ustlerde araca fakire kaliyorsa motor kirarsiniz..
lpg de eskiden beri en buyuk sorun adam gibi ayar yapilmadigi icin motorun fakire kalmasi, ve bu yuzden sibop yakma motor kirma ya da en iyi ihtimalle conta yakma gibi sorunlar olusmasi..
yani sistem olmasi gerektigi gibi ise sorun yok ;)
Cevap için teşekkür ediyorum. Ancak 'fakire kalmak ' ne demek? Anlayamadım...

35
LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri / Lpg ve hız
« : 04 Ocak 2012, 13:26:45 »
Merhaba. Aracıma(Golf 99 comfortline) yeni Lpg taktırdım. Geçenlerde uzun yola gittim ve bu yolculuk sırasında 160 km ye kadar çıktım. Bunu arkadaşıma anlattığımda Lpg ile yapılacak en yüksek hızın 120 km olduğu , bundan fazlasının motoru mahfettiğinden bahsetti. Bana pek inandırıcı gelmedi. Böyle bir şey gerçekten var mı , yoksa bu da bir şehir efsanesi mi?

36
Golf IV / Ynt: Servis
« : 03 Ocak 2012, 23:05:54 »
Herkese selamlar.. arkadaslar istanbulda oturuyorum ve arabam cok yipranmis durumda. Var mi bildiginiz saglam yer arabyi gosterecegim her sorununu soyleyek bir usta veya servis?

Maltepe de bir usta var. Erel'in ustasıymış. Bizimle çlışan bir şoför abimiz var. O söyledi. Bende götürdüm arabamı bakım için. Adresi tam öğreneyim burada paylaşırım.

37
Golf IV / Ynt: Üretim yeri
« : 03 Ocak 2012, 23:02:43 »
şase no giriyosun
Eyvallah red_dragon . Wolfsburg üretimi çıktı benim arabada...:)

38
Golf IV / Ynt: Tamirci Tavsiyesi
« : 03 Ocak 2012, 15:42:53 »

39
Golf IV / Tamirci Tavsiyesi
« : 03 Ocak 2012, 15:02:31 »
Merhaba arkadaşlar. Göz bebeklerimizi , araçlarımızı , bir sıkıntısı olduğu zaman teslim edebileceğimiz en güvenilir adres tabii ki yetkili servislerdir. Fakat servislerdeki fiyatların yüksekliğinden dolayı bazen farklı arayışlara girmek ihtiyacı doğuyor. Forumu inceledim ama, ya ben bulamadım ya da gerçekten yok , tavsiye edilen bir usta bulamadım. Bu başlık altında tavsiye edebileceğiniz ustaları paylaşmanızı istiyorum. Hepimize faydalı olacağını düşünüyorum. Hepiniz sağlıcakla kalın. :tamamdir

40
Golf IV / Ynt: Üretim yeri
« : 03 Ocak 2012, 14:46:53 »
Slmlar arkadaşlar. Önceden konu açılmıştır belki ama yinede bilgi için paylaşmak istedim. Aracımızın üretim yerini linki kullanarak bakabiliyoruz. Benim ki production plant Wolfsburg
http://igorweb.org/vindec/
Eyvallah ama bir sorum olacak; burya girilecek numara hangisi ve bu numarayı nereden buluruz?

41
Golf IV / Ynt: aracım çok yakıyo sizce neden olabilir ?
« : 03 Ocak 2012, 13:54:27 »
lpg yeni takılınca 1-2 ay fazla yakabilir uyum sağlayana kadar. sonra düzelir merak etmeyin. bişeye dikkat etmeye gerek yok ayarı yapsınlar kullanın öyle gene şikayet olursa ozman görüşelim.
Teşekkür ederim nesquik...:)

42
Golf IV / Ynt: aracım çok yakıyo sizce neden olabilir ?
« : 03 Ocak 2012, 10:52:12 »
Bende de 99 Comfortline var. Bende aracıma yeni lpg taktırdım ve seninle aynı sorunları yaşıyorum. Tüpü ilk taktırdığımda lpg yi doldurdum ve 50 liralıkta benzin aldım. 170 küsür kmye gelince benzin ışığı yandı ve tüp ışığıda 2 ye düştü. Sinirim bozuldu. Ben 50 liralık benzinle ortalama 110-115 km yol yapıyordum(;İstanbul trafiğinde). hiç bir esprisi kalmıyor Lpg taktırmanın. Bu hafta sonu ayara götüreceğim arabayı. Bu vesile ile ayar yaptırırken nelere dikkat edeceğimi söyleyebilir misiniz? Sağlıcakla kalın.

Sayfa: 1 2 [3] 4