İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - gkhan35

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9
43
bu tampon ekini bende sipariş versem mi kararsız kaldım ya biraz sanki uzun gibi geliyor bana

44
Polo 6N / Ynt: Egzos & Ses
« : 19 Haziran 2014, 22:50:45 »
valla beni tatmin ediyor ama tabi sonucda sadece son susturucu değişmiyle cok bişi beklememek gerek

45
« : 19 Haziran 2014, 22:12:24 »
 :tamamdir ama aklında olsun sadece son susturucu değiştirdiğinde kapagı kapatınca ses susuyor orta susturucu felan düz boru olunca kapak okadar cok işe yaramıyor diye duymustum tam kesin bilğim  yok denemediğim için :D

46
« : 19 Haziran 2014, 21:04:46 »
teşekkür ederim izmirde bizim aliağa sanayisinde yaptırdım eksoz krom eksoz tomponu kestirmeden de yaptırırsın ama ben sürter diye korktum bizim buralarda yollar cok berbat hergün bir yer kazılır aliağada gelenek oldu sese gelcek olursan araba yani eksoz ısınmadan ses cıkmıyo ama ısındıkdan sonraki ses cok hoş bu krom eksozun özelliği buymuş ısındıkca ses güzelleşirmiş ama resimdeki gibi kapagı taktıgımda ses yok ne polis derdi nede arabaya babam bindiği zaman anlamıyo bile eksoz oldugunu ama kapak sökülüylen güzel ben 190 na takdırdım

47
Polo 6N / Ynt: sag stop su alma
« : 19 Haziran 2014, 00:00:19 »
Sağ stop içine mi girdi su yoksa sağ stobun olduğu o boşluğa m.kilit pompasının olduğu bölgeye mi?eğer sadece stobun içine girdiyse çözülür.stobun vidalarını sök arada bir sert keçe olacak. Fitili al eline sanayide fitilciler oluyor, aynısında bir şablon kestir eskisinin yerine tak ben kestirdim hem biraz daha kalın oluyor hemde yeni olduğundan daha güvenilir. Hiç bir şey yapamıyorsan sista şeffaf silikon ya da sista ısıya dayanıklı RTV silikon al çok ince düzenli bir tabaka şeklinde etrafına koruyucu yap sorununu çöz.

valla abi o merkezi kilitin artı hep su oluyor ama merkezi kilit kutunun üstünde ya o yüzden su gelmiyor ben bakarken kuzene su tutturdum hortumla tam stobun alt tarafından damla damla aşşagıya aktıgımı gördüm stopu daha önce söküp consatsını ve etrafını temizlemiştim ama bi faydası olmadı söylediklerini boş bir anımda yapcam abi teşekkürler

48
« : 18 Haziran 2014, 23:55:31 »
:D :D :D :D

49
Polo 6N / sag stop su alma
« : 18 Haziran 2014, 01:30:22 »
arabamı yıkamacıda yıkattıgım zaman su alma olmuyor ama gecen ben hortumla yıkayınca su alma oldu sizce sadece stobu söküp plastiğini slikonlayıp geri yapıştırsam yeterli olurmu

50
« : 18 Haziran 2014, 00:36:27 »
buda benden olsun sadece son sustucu

51
Polo 6N / Ynt: ön konsol hoparlör kapakları
« : 11 Haziran 2014, 12:03:34 »
güzel olmuş eline sağlık sesi kesecegini sanmıyorum
teşekkür ederim

TÜRK'E önce imkansız de sonra çekil kenera otur izle  :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
:D :D
güzel uygulama tebrikler :tamamdir sese etkisi olmaz daha önce doğan hoparlörlerine uygulamış birisi olarak biliyorum. benim araç beyaz kapaklarda sıkıntı yok ama belki görüntü olması açısından bende beyaz çorapla kaplayabilirim???

teşekkürler coraplar güzel oldu sadece toz tutcaklarmı yada tozlar olsa bile kolay silincekmi onu merak ediyorum sadece :D :D

52
« : 10 Haziran 2014, 21:04:29 »
güzel fikir. yalnız sesi keser bu çoraplar...

kapakların ornj. izalasyonu yok sadece tel var o zamanda hoparlörler cok sırıtıyordu içerden

53
« : 10 Haziran 2014, 20:40:52 »
:D :D :D :D ama en zor kısmı corapları alırkendi abi satıcı bide bayan desenli corap arıyorum

54
Polo 6N / ön konsol hoparlör kapakları
« : 10 Haziran 2014, 20:27:04 »
yaklaşık 2 ay önce aracıma hoparlör takmak için öndeki kapaklarını cıkardıgımda daha önceki sahibinin yapıştırıcı ile yapıştırdığını gördüm ve cıkartırken zarar veriyordu. Ben onları hayatta yapıştırma taraftarı değilim cıkartırken zarar verdiği için ve takmadım başladım yenilerini aramaya izmirde gezmedik yer bırakmadım yetkili servise bile gittim orda da yok bilğ. baktık tanesi 85 tl ama istanbulda bile yok dedi internette cıkma tane 75 tl istediler bende almakdan vaz geçip nasıl taksam diye düşünürken bir abim bana fikir verdi ve toplam 5 tl ye halletik. Tırnaklarının tam geldiği yerleri delerek aldığım tıparları geçirdik sonra bayan corabinı geçirdik güzel oldu.Bir kaç tane de  foto atıyorum bir gün birisine lazım olur belki ama umarım olmaz  :tamamdir
 şimdi bayanların giydikleri corapların yıldız desenlisi felan varsa onlardan alıp yapcam ama şimdilik düz siyah :D :D
kendisi siteye üye değil ama burdan Murat abime teşekkürler...

55
Aranıyor / hoparlör kapakları
« : 09 Haziran 2014, 17:30:35 »
Arabam 1996 polo hb yani 6n gögüslük hoparlör kapaklarımın 2 sininde tırnakları kırılmış elinde temiz tırnakları saglam sag ve sol takım olan varmı acaba

56
Polo 6N / Ynt: polom çalışmıyor
« : 05 Haziran 2014, 02:24:04 »
valla benim arabada sabahları geç çalışıyordu bir ustaya gittim bana sibopların bitmiş üst kapak yapılcak dedi pek kulak asmadım o ustaya izmire merkeze gittiğimde bir usta eliyle avans ayarı yaptı düzeldi bence iyi araştırma yapın 3500 lira az değil yani

üst kapak yapılcak diyen usta demeyim ona şimdi kişi benden 1000 tl istemişti ben 10 tl ye avans ayarı yaptırdım düzeldi sabahları geç çalışma

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9