İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - gkhan35

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 9
29
Polo 6N / Ynt: yeni ışıklandırmalarım...
« : 13 Temmuz 2014, 18:35:57 »
Ersan hoca iyidir iyi... :saygılar
:tamamdir

30
Polo 6N / Ynt: TaTİL hazırlığı
« : 12 Temmuz 2014, 01:25:17 »
hmm mesela benzin hortumu lazım olabilir mi tüplü arabalarda araba tüpe geçtiği zaman dönen benzin basıncı hortumu patlatabilirmi mesela uzun süre calışmada benim 2 kere patladı en son araba tüpe geçince tam 57 sn. sonra benzin pompasını durduran bir modül taktırm o yüzden

31
Polo 6N / Ynt: TaTİL hazırlığı
« : 11 Temmuz 2014, 03:08:59 »
aklıma ilk gelenler 1 tane yedek ön far ve arka fren lambası ve arka stop lambası  istepnenın havasını kontrol etmeniz kriko ve bijon anahtarına bakın şimdilik aklıma gelenler bunlar hatırladıkca yazarım zaten bilnen şeylerdir ama olsun yazayım dedim yinede

32
Polo 6N / Ynt: klima sogutmuyor
« : 02 Temmuz 2014, 15:32:39 »
gaz olduğundan eminseniz, klima filtresi tıkanmıştır bu filtre alüminyum tüp  şeklindedir ve değişmekten başka şansınız yoktur ben 2 sene önce 100 tl ye değiştirmiştim aynı şekilde ılık üflemekteydi, bence buna baktırın.
bilgi için teşekkürler ben buna bir bakayım

33
« : 02 Temmuz 2014, 02:57:34 »
kaçak yok kaçak 1 tane vardı onu halletti ama sogutmuyorsa radyatör tıkanmıştır degişcek dedi tıkanılık nasıl açılır bilginiz varmı

34
« : 02 Temmuz 2014, 00:22:16 »
daha yeni bakımdan cıktı kompurosörün rulmanı kayışı felan ufluyor ama ılık ufluyor direk bana klimanın radyayörü değiş dedi

35
Polo 6N / klima sogutmuyor
« : 01 Temmuz 2014, 19:41:48 »
arabamın kliması gecen yaz calışmamaya başlamıştı yani bozulmuştu gecen gün gaz bastırdım kaçak 1 yer bulundu tamir edildi ama çalışmadı sonra usta bir yerlerden kablo felan cekti şuna calışıyor sıkıntı yok ama sogutmuyor daha önce kliması sogutmayan arkadaşlar nasıl cözdüklerini anlatırlarsa sevinirim

36
Polo 6N / Ynt: Ne Yazsam Bilemedim :(
« : 01 Temmuz 2014, 00:23:44 »
 :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir

37
« : 29 Haziran 2014, 01:07:56 »
hayırlı olsun gökhan,  güzel olmuş! yapanında eline sağlık.
teşekkür ederim

38
Polo 6N / Ynt: Geri vites
« : 24 Haziran 2014, 20:55:06 »
ben gecici bir örnek vereyim önce 1. vitese tak sonra geriye tak büyük ihtimalle sorunsuz gecer ses cıkmaz ama bu konu hakkında daha önce yaptırıp formda fotolarla paylaşanlar olmuştu ben bir türlü yaptıramadım hem nakit sıkıntısı hemde sanayi uzak oldugu için ama 1 yıldır önce 1. vitese takarak takıyorum sorunsuz ve sessiz bir şekilde geçiyor ama benim söylediğim cözüm değil tabi sadece yaptırana kadar seni idare edcektir beni 1 yıldır idare ediyo :D :D

39
« : 24 Haziran 2014, 20:49:25 »
Gayet güzel durmuş hayırlı uğurlu olsun kardeşim.Cam düğmelerini de yeşil yaptın mı tadından yenmez.Yakın olsan ben sana yapardım ama uzaksın.
sıra cam dugmelerinde abi şimdi keşke yakın olsak :D
bende polom varken yapmıştım ancak kusura bakma ama benimki daha güzeldi keşke fotolarını çekseydim.sıcalık bölümünü kırmızı soğuk bölümünü mavi led döşediydim.diğerlerini beyaz ve yeşil di.anahtarların içine döşememişsin sanırım.anahtarın nerede olduğu belli değil.5 ohm luk ampul taktıydım oralara beyaz led.çok güzel olmuştu.eskisinden çok güzel olmuş güle güle kullan.
teşekkür ederim ersan hocam istenilen her rengi yapıyor ben biraz orjinalciyimdir arjinal şeyleri severim o yüzden ben böyle istedim sağ olsun hocamda böyle yaptı yönlendirmelere düşündüm semih abi örnek fotolar attı ama ben kendime güvenemedim elektirik konusundan nerdeyse hiç anlamam ama aslında orjinalleri yanıyor ama zayıf o yüzden fotoda belli olmamış diğerleri daha canlı oldugu için
güle güle kullan
:tamamdir
Benimde yanmiyor degistirmek istiyorum nasil yapabiliriz nerden temin edebiliriz
ersan hocam yardımcı olcaktır

40
Polo 6N / yeni ışıklandırmalarım...
« : 23 Haziran 2014, 23:57:14 »
s.a. öncelikle bana yarımlarından dolayı Semih abime ve kartı yapan Ersan hocama cok teşekkür ederim. Konuyla ilgili fazla açıklama yapmıcam cünkü sitemizde zaten sokme ve takmayla ilgili büssürü konu var kısaca yanmayan yada yarısı yanan klima panalinin ışık sistemi için Ersan hocam kart yapıyor böylece hepsi yanıyor

bu Ersan hocanın yapmış oldugu kart

küçük mavi kutudan ışıkların ayarları yapılabiliniyor
buda üstündeyken

41
Polo 6N / Ynt: cam acma tuşları
« : 23 Haziran 2014, 15:14:47 »
daha önce arka cam ısıtma tuşunun ampulü patlamıştı değiştirdiğimde ışık cogalmıştı şimdi de bunları değiştiriyim diyorum abi orjinali gösterge ampulu dedikleri ufak ampullerden var mi içinde

42
Polo 6N / cam acma tuşları
« : 23 Haziran 2014, 04:02:30 »
s.a. cam açma kapama tuslarının ampullerini değiştircem ama bir türlü açamadım içlerini nasıl acıldıgını tarif edebilicek varmı

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 9