İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - gkhan35

Sayfa: 1 [2]
15
Polo 6N / ön konsol hoparlör kapakları
« : 10 Haziran 2014, 20:27:04 »
yaklaşık 2 ay önce aracıma hoparlör takmak için öndeki kapaklarını cıkardıgımda daha önceki sahibinin yapıştırıcı ile yapıştırdığını gördüm ve cıkartırken zarar veriyordu. Ben onları hayatta yapıştırma taraftarı değilim cıkartırken zarar verdiği için ve takmadım başladım yenilerini aramaya izmirde gezmedik yer bırakmadım yetkili servise bile gittim orda da yok bilğ. baktık tanesi 85 tl ama istanbulda bile yok dedi internette cıkma tane 75 tl istediler bende almakdan vaz geçip nasıl taksam diye düşünürken bir abim bana fikir verdi ve toplam 5 tl ye halletik. Tırnaklarının tam geldiği yerleri delerek aldığım tıparları geçirdik sonra bayan corabinı geçirdik güzel oldu.Bir kaç tane de  foto atıyorum bir gün birisine lazım olur belki ama umarım olmaz  :tamamdir
 şimdi bayanların giydikleri corapların yıldız desenlisi felan varsa onlardan alıp yapcam ama şimdilik düz siyah :D :D
kendisi siteye üye değil ama burdan Murat abime teşekkürler...

16
Aranıyor / hoparlör kapakları
« : 09 Haziran 2014, 17:30:35 »
Arabam 1996 polo hb yani 6n gögüslük hoparlör kapaklarımın 2 sininde tırnakları kırılmış elinde temiz tırnakları saglam sag ve sol takım olan varmı acaba

17
Polo 6N / sogukken ARTIK HİÇ ÇALIŞMAZ OLDU YARDIM
« : 28 Nisan 2014, 19:07:01 »
Arabama bu sabah binip marş bastım her zamanki gibi tek cevirmede aldı ama ardından hemen stop etti bu 3 kere tekrarladı her çalışmada devir 1 ile 2 bin arasında gelip hemen stop ediyor gaz versem bile yemiyor 4. seferde normal olarak calıştı arabayla bir yere gittim oraya kadar hararet 90 derece oldu orda oyalandım felan hararet yine düşmüştü ve bu seferde 2. marş  da çalıştı şizce bunun nedeni ne olabilir

18
Polo 6N / beyni resetleme
« : 15 Nisan 2014, 19:14:15 »
Geçenlerde formda dolaşırken birisinin akşam akünün kutup başlarını sök sabah da tak beyin resetlenmiş ve yakıt karışımı düzelir gibi bişi yazmışdı ama tam nerde kimin yazdıgını hatırlamıyorum ve bulamıyorum o an sadece okuyup geçmiştim ama sonradan kafama takıldı acaba bilgisi olan bu konu hakkında bana bilgi verebilirmi bu yapsam artıları ve eksileri ne olur

19
Polo 6N / antifiriz
« : 02 Nisan 2014, 19:06:20 »
arabam 1.6 8v tüp takılırken tüpcü normal çeşme suyu koydu arabanın suyunu tamamlarken ne zamandırda aklımdaydı suyu degiştirmek bahane oldu acıkcası şimdi kaç litre antifiriz kaç litre saf su koycaz şimdiden teşekkürler

20
Polo 6N / hararet müşürü
« : 25 Şubat 2014, 19:34:25 »
buğün parcacıdan hararet müşürü aldım yanlız rengi mavi ben sarı renk istediğimde bana artık sarı renk yerine mavi renk var dedi orjinali mavi artık dedi yani bende üstünde vw ve audi amlemini görünce tamam diyip aldım peki sizce satıcının söylediği dogrumuydu

21
Polo 6N / distribütör
« : 19 Şubat 2014, 23:48:24 »
koca izmirde bütün gün gezdim ama tamir yapanı bulamadım cıkma da yok hep yan sanayi vardi ama almadım  netten cıkma arastırcamda tahminen cıkma ne kadar oluyor

Sayfa: 1 [2]