Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ggtoker

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 56
43
Otomobilim / Ynt: GÜNCEL FOTOLAR 14 DE
« : 14 Kasım 2012, 23:29:43 »
maşallah maşallah allah nazardan saklsın.. on tarafı hafıf bastınmı tadından yenmez :D

44
ankarada var bitane, stak ile iletisime gec onda vardir numarasi buyuk ihtimal.

tesekkurler dostum stak67 yardımcı oldu.. bulduk bi tanede.....

varmı arkadaslar baska....

45
Caddy, Transporter ve Caravelle / 1983 Model Caddy aranıyor...
« : 12 Kasım 2012, 18:16:48 »
Arkadaşlar 1983 model caddy arıyorum... etrafınızda bildiğiniz gördüğünüz varsa bana bildirirseniz sevinirim.....

46
Otomobilim / Ynt: yeni oyuncak golf mk2...
« : 27 Ekim 2012, 00:41:39 »
hayırlı olsun kard3eım... bak merak ettım şimdi aracı... fotoları beklıoruz...

47
Polo 6N / Ynt: merkezi kilit pompası
« : 26 Ekim 2012, 01:13:24 »
işte bben su an sorunun pompada oldugunu dusunmuyorum dediğim gibi anahtarla actıgınız zaman sıkıntı yok kumandayla actıgınız zaman sanırım beyınden merkezı kılıt motoruna sureklı acması ıcın sınyal gonderılıyor o yuzden yapıyor ama tavsıyelerınız ıcın cok tesekkurler eger sorun pompada cıkarsa dedıklerınızı uygulayacagım

emın ol bu olayın beyınle alakası yok.... dedıgım gıbı sen merkezı kılıt pompasını cıkart hortumları cıkar... cıkartırna dıkkat et plastık oldugu ıcın ucu elınde kalabılır.... motor elındeyken aç veya kapa... hava delıgıne elını koy hemen havayı kesecektır.... buda motorun saglam oldugunu hortumlarda kacak oldugunu gosterır... inş basıt bı yerdedır ugrasmadan bulursun değiştirirsin...

48
Otomobilim / Ynt: MK3 GTİ ım %90 motor bitti sayılır
« : 25 Ekim 2012, 01:30:49 »
aracın ustundekı orj egzantırıklerın degerini biliormusun....

bana 6n için 280/280 colombo barian tavsıye etmıslerdi....

49
« : 25 Ekim 2012, 01:21:51 »
valla kafasına gore bazen yapıyo bazen yapmıyo ama bi deneme yaptım anahtarla actım kapattım yapmadı kumandayla actım yaptıu sanırım kumandadan ıyıce netlessın sorun garantıye yollayacagım

bende aynı problemı yasadım.... tamır ettırmek ıstedım sakaryada hiçbir yerde yapamayız illa değişecek dediler... bende hamıt abi sağ olsun onun sayesınde alper ustadan aldım... hazır almısken bozuk olana bı bakayım dedım.... 6n ler arka stoplardan su alır kronık bi problemdır bu.... su ala ala merkezı kılıt pompası oksit yapmıs ve bi tek kopmus... bende pas sokucu sıktım guzelce temızledım sonra teli lehımledım... canavar gıbı calıstı....

50
« : 25 Ekim 2012, 01:14:29 »
dostum bagajda sağ arkada merkezi kilit pompası var.....  onu yerınden cıkar... ilk önce hortumu cıkart... hortum girişine elini tut... kumandayla ac veya kapa... eger ses hemen gidiorsa problem hortumlardadır... ya bi yerden cıkmıstır yada patlamıstır... ama elinle kapadıgın halde hala havayı kesmıorsa gecmıs olsun yenı merkezı kılıt motoru alman gerekecek....

51
bence araç çok yuksk ve jant ebatları fazla max 15 yap fazlası aracı yorar... en ideali 14 koy arabayı yormadan dilediğin gibide basarsın..... ön ek yerıne lip daha yakısıklı durur....

52
 dostum o merkezi kilit pompasıı.....cıkan sesin ortalama 4-5 sn sürmesi lazım.... eger ses uzun sürüyorsa hava kacırıyordur hortumlardan korkulacak birsy yok.....

53
Polo 6N / Ynt: Kelebek Boğaz Çapı???
« : 02 Ağustos 2012, 00:06:51 »
aracın tek nokta enjeksıyonlusu ise 110 mm civarı olması lazım

54
şuan için erken bi ramazan gelsin hallederiz:D :D

55
Ramazan için istanbulda bir iftar organizasyonu düşünüyoruz..... herkez şimdiden planlarını ona göre yapsın :D :D

56
ben kendımı hıc goremdım yaaaaaaa

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 56