İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - freeman

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 35
29
bende oyle yapmayi planliyorum abi.
Uzun bijon alip janta takicam, jantin arkasinada adaptoru takicam, adaptorden cikan kismi isaretliyip kestircem
İsaretlediginden biraz daha kisa olsun ama poyraya dayanir tam sikamaz janti yoksa

30
Golf IV / Ynt: golf 4 jant önerileri yardım lütfen..
« : 29 Kasım 2012, 18:29:45 »
Nue yok henuz tr de

31
Golf IV / Ynt: golf 4 jant önerileri yardım lütfen..
« : 29 Kasım 2012, 08:31:19 »
İkiside basitlestiriyor arabayi canli canli ikisinide gordum golf uzerinde. Rotiformun nue nin replikasi yakinda piyasada olacak 5x100 olarak. Onu bekleyebilirsin. Zaten dogru duzgun jant yok baska

32
Uzunlugu biraz goz karari oluyor.  Adaptorlerin kac mm kalinligindaysa o kadar ekliyeceksin yani yeni jantin yuzunden adaptorun boyundan 2-3mm az cikmasi lazim. Uzun al tornaci keser tam olcuyu bulamazsan

33
Ebay de de uygun fiyatli oluyo bi arastirsana

34
Sahibindende vardi ilanlar uzun bijon icin

35
Artik goremeyiz heralde yaza kadar. Sen bide lastik icin beklersin simdi yaz sonu ancak takarsin

36
Egzoz takıldı işte videomuz  8)

http://www.youtube.com/watch?v=k_7e1PWAkN8&feature=youtu.be
Benzin pahali olunca gazada basamamis :))

Adaptorler geldi mi yoksa?

37
Golf IV / Ynt: Modifiye öyle değil böyle yapılır !
« : 27 Kasım 2012, 08:30:22 »
Parca tedariki zor, en onemlisi trde jant sorunu var ve fiyatlar yurtdisina gore pahali

38
Otomobilim / Ynt: DaRk GTI
« : 26 Kasım 2012, 08:32:39 »
Cok tesekkurler.
Hakanim bildigin gibi sadece hafta sonlari biniyorum arabaya. Cok kotu havalarda cikarmiyorum zaten.
Gercekten bariz bi fark oluyor alper taktiktan sonra sende fark edeceksin. Yakin olsak bizzat gorebilirdin farki ;)

39
Satılık / Ynt: eibach spor yay 5cm
« : 25 Kasım 2012, 15:17:09 »
Uyar uymaya, sekme olacağınıda sanmıyorum (1.6 yayını gti a taksan olurdu) ama 5cmlik yay takmış gibi durmaz arkalar her iki modelde de aynı sadece ön yaylar farklı, gti yayını 1.6 araca takarsanız magirus dolmuş gibi ön havada arka aşağıda kalır :)

40
Satılık / Ynt: eibach spor yay 5cm
« : 25 Kasım 2012, 15:14:49 »
Ön yayların parça numarası ne alper?

41
Özellikle arka ek için milletin sıraya girmesi gerekirdi, çok garip valla

42
Otomobilim / Ynt: DaRk GTI
« : 25 Kasım 2012, 15:11:34 »
Çok güzel  :sevgi:   Allah kaza bela vermesin.
Teşekkür ederim çok sağolun

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 35