İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - freeman

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 35
15
Golf IV / Ynt: BU JANT HANGİ MODELİN?
« : 26 Nisan 2014, 12:19:19 »
ben bi süre golfte kullandım bu jantları görsel olarak yakışmıyor, sizdekilerden çok daha hoş durur orası ayrı :)
bunu alacağınıza üste biraz daha koyup pasific jantı almanızı öneririm. Arkadaşların dediği gibi kelepir bi rakam değil o fiyata her zaman bulursunuz zaten bunlardan.

16
benim arabada tıkırtıları şöyle çözmem lazım;
- sürücü koltuğu haricindeki koltukları sökmek
-kapı döşemelerini söküp evde bırakmak.
-on göğüsü komple söküp sadece direksiyon kalıcak.

işte çözdüm :D
kafayı yicem bir gün arabanın içinde :)
Sen bide 18leri takinca seyret senfoniyi:)

17
Golf IV / Ynt: 25.Anniversary Kit
« : 07 Ocak 2013, 19:09:58 »
abi bu r tamponu polonyadakii adamdan almayı düşünüyorum ön-arka-marşpiyel(5kapı) olarak ama bilmediğim bişey var
abs plastik yazıyo?
abs plastik nedir ? fiber yapsak çokmu ağır olur ? ganile konuşmuştum ondada poliüretan maddeden var orjinale çok yakın demişti ama geri kalan yok sadece ön var kit olmasını istiyorum.
senin fikrin nedir abs-fiber olayında?
Ebayde satilan abs plastik diye abir edilen urunler pek kaliteli durmuyor ve bi cok yurt disi kullanici camurluklara tam oturmadigindan sikayetci. Abs plastik dedigi bildigin plastik :)
Gani nin sattigi orjinale cok yakin kalitede.
Fiberi agirlik olarak plastikten cok farkli sayilmaz.
O saticida fiberleride vardi.
On tamponu ganiden al bence. Arka tampon icinde sana fiyat alabilir yurt disindan. Yan ekleri alabilirsin sanirim onlar yoktu ganide.

18
« : 07 Ocak 2013, 19:04:23 »
hacım araban gerçekten çok güzel,kazasız belasız kullan  :tamamdir yay mı var bu arada coil over mı?yaysa hangi marka kaç cm lik? :)
bi de şu öndeki R logosunu nerden temin ettin bi yardımcı olsan  :) çok aradım şu ana kadar
Amin cok sagol.
Eibach sportline yay var 50 mm diye tabir edilenlerden.
Logoyu ebayden almistim cok pahali bir urun degil. Bende baya aramistim sanirim ingiltere sitesinden bi saticida bulmustum

19
« : 07 Ocak 2013, 19:01:53 »
Anladım özgür abi, merak ettiğim için soracaktım yoksa gidip doğuştan alacak kadar bütçem yok. geçenlerde öyle bi bakmak için girdim ABT markaydı sanırım pedal seti 300lere yakın bi fiyattı  :o

tt nim pedal setini alabilirsin bi ara 70 tl civarindaydi serviste fiyati. Ama almis yan ayak dayanayida aliyim dersen iste o baya tuzlu :) yine benim fotolar icinde olmasi lazim goruntuleri

20
« : 07 Ocak 2013, 08:35:10 »
25anni ler belli sayida uretilmis gti lar uzerinde geliyor. Serviste baya tuzlu fiyatlari. Daha once koray servisten aldigi icin parca no ile sana fiyat verebilirler. Trye hic girmemis urune fiyat veremiyorlar. Ben polonyada bi saticidan almistim arka ekini uygun fiyatli ama fiber. Aracimin uzerinde takili suan. Gayet basarili bir urun. Ayni zamanda r32 5 kapi marapiyel ve r32 spoileride ayni kisiden temin etmistim. Dark gti konu basligi altinda fotolarini gorebilirsin

21
Golf IV / Ynt: lütfen yardım
« : 29 Aralık 2012, 12:43:52 »
Karanlıkta yol. bilg. ekranının arka aydınlatması çalışıyormu? kırmızı ışık görüyormusun ekranda az veya cok, yoksa tamamen karanlık mı? yani kontak açık yada kapalıyken ekranın aydınlatmasında fark oluyor mu?
ısık var ama yazılar yoksa lcd ekranı bozulmuştur(kronik bir sorun ekranı değiştirmeden düzelmiyor)
Ama hiç ışık yok ise ekranın altındaki aydınlatma ledlerinin direncinde sorun vardır, değiştirince düzelir.

22
Golf IV / Ynt: gösterge paneli değişirmi?
« : 29 Aralık 2012, 12:38:34 »
@Sinan Çetintaş: Şimdi Özgür deyince farkettim senin kadran değişmez sadece pedini değiştirebilirsin. Bora gösterge paneli değişimi diye arattır örnek bir çalışma var. Senin yol bilgisayarı devir saatinin altında bizde ise ortadaki dikdörtgen kısımda.

@Özgür: Hakkaten tam ekran yol bilgisayarı ile değişir mi bizimkiler? Immo 2 to Immo 3 olursa güzel bir çalışma düşünülebilir :)
immo 2 to immo 3 yapan çok kişi var yurt içi yurt dışında ama onlarda hatırladığım kadarıyla her ikiside yarım ekranlıydı, tam ekran ile değişim yapan hatırlamıyorum onu araştırmak lazım. dediğim gibi immo 2 li araca immo3 gösterge takılabiliyor ama

23
« : 27 Aralık 2012, 08:32:49 »
Benimde 99ama benimkinde immo 2 gosterge var o yuzden immo3 kalibrasyon ve kodlama ile oluyor dedim ama sizinki immo2 degil daha eski gostergelerdenmis. O yuzden onceki mesajlarimda oldugum kadar emin konusamiyacagim malesef. Ama dedigim gibi her halukarda gereksiz pahali bir uygulama

24
« : 26 Aralık 2012, 08:44:34 »
Uyar ama kqlibrasyon ve kodlama islemleri yaptirmaniz gerekir. Biraz masrafli bi islem

25
Otomobilim / Ynt: DaRk GTI
« : 04 Aralık 2012, 03:28:28 »
Tesekkur ederim. Amin :)

26
Genel / Ynt: 1.8T sahipleri yakıt tüketiminiz nedir ?
« : 02 Aralık 2012, 22:19:22 »
S disi 30krs s ici 50krs su siralar

27
Jantcilarda var her ebat bilezik olmayaninida tornacida yaptiriyorlar

28
Golf IV / Ynt: 5w40 yag
« : 29 Kasım 2012, 18:39:37 »
Aracim 99 1.8t gti 125000km ye yaklasti. Aldigimdan beri yili doldurdugumdan 4kez degistirdim. Her defasinda 5-40 edge koyuyorum simdiye kadar yarim mm bile eksiltme olmadi. Kaldiki aracimda stage 1yazilim var
Castrol sitesinde 10-40 magnateci degil 5-40 edge i oneriyor aracimda. Muhtemelen. Sizin motorda da ayni yag oneriliyordur
Ustalarin her dedigine de inanmamak lazim bazen. Ustalarimizin bazilari caga ayak uydurmakta gecikiyorlar malesef

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 35