Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ERSAN

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 13
43
Bunu birazdaha geliştirebilir ve dijital yapabiliriz;

şöyle ki;

sensör dijital olarak sıcaklığı ölçecek ve biz istediğimiz sıcaklığı gene dijital olarak ayarlayabileceğiz,

ölçülen ve ayarlanan sıcaklık farkı 5C ve üzerinde ise fan konum 4 ü kısadevre edecek (yani fan 4 hızında calışacak),
ölçülen ve ayarlanan sıcaklık farkı 3C ise fan konum 3 ü kısadevre edecek (yani fan 3 hızında calışacak),
ölçülen ve ayarlanan sıcaklık farkı 2C ise fan konum 2 ü kısadevre edecek (yani fan 2 hızında calışacak),
ölçülen ve ayarlanan sıcaklık farkı1C ise fan konum 1 ü kısadevre edecek (yani fan 1 hızında calışacak),
ölçülen ve ayarlanan sıcaklık farkı 0C ise fan konum 0 ü kısadevre edecek (yani fan 0hızında calışacak),

sıcaklık ayar düğmesi normal kullanılacak,

yaz ve kış seceneği yaptık mı bukez aynı değerlerin tersi sogutma için çalışak...

yazın fırsat bulursam sizin için uğraşıvereyim.

44
Polo 6N / Ynt: 1998 polomun eksikleri
« : 21 Ocak 2015, 12:42:45 »
Fiyati ne olur acaba,aracim klimali orjinal renkli led tercihim..

özel mesaj attım

45
« : 20 Ocak 2015, 11:50:06 »
Ersan hocam bunun aynısından yaptırmak istiyorum yapıyormusun ? Biraz acele lazımda iletişime geçebilirsek cok memnun olurum...

yapabiliriz.

46
Polo 6N / Ynt: yeni ışıklandırmalarım...
« : 27 Aralık 2014, 09:45:43 »

Ersan hocam kısmet açıldı sanki namın yürümeye başladı.Allah bozmasın... :)

Teşekkur ederim.
Kesinlikle kayda değer bir maddi kazancı yok, beni kartın işe çok yarıyor olması ve kullananların hepsinin memnun olması tatmin ediyor.

47
Polo 6N / Ynt: yeni ışıklandırmalarım...
« : 25 Aralık 2014, 10:00:26 »
Evet hala yapıyorum,
yenilerinde ışık seviye kontrol devresi de var.
mail attım.

48
Polo 6N / Ynt: Plasti Dip ile Araç İçi Renk Değişimi
« : 18 Kasım 2014, 13:43:27 »
Çok güzel olmuş elinize sağlık :tamamdir

49
Polo 6N / Ynt: 1998 Polo 6n eksikler
« : 09 Kasım 2014, 00:26:19 »
buralardayım, hemen pm e bakıyorum.
pm acık görünüyor,
mail adresimi de ekledim

50
« : 26 Ekim 2014, 23:13:57 »
Hatta ben +- ikisini de kalorifer aydınlatmasına gelen orijinal arkadaki soketten aldım daha kolay oldu.

:tamamdir

51
« : 26 Ekim 2014, 00:03:52 »
Eseran hocam bu cok iyiymis :)  yesil isiklari kirmizi yapsak nasl durur acaba? Bunu aldigimda sanayideki herhangi bir oto elektrikci takabilirmi ki??

istediğin renkte yapılabir ancak, üzerindeki orjinal etiket yeşil astar ile kaplı , altından hangi renk ışık veririsen ver yeşil çıkıyor. oyüzden o etiketi değiştirmek gerekiyor. Onuda yazıcıdan cıktı alıp yapabilirsin.

bende şablon var ihtiyaç olursa mail atarım.

Bağlantısı çok kolay, kendin bağlaya bilirsin.

hemen alttaki cam açma tuşundan ışık hattına bağlaman yeterli.

52
« : 23 Ekim 2014, 15:22:59 »
Ersan hoca nasıl da geliştirdin şu ürünü prototip haline geldi fuar aracı gibi... bende hala eski tip dirençli sistem var ama canavar... ;D

seninkini de değiştirelim bi ara,
yenisinde hic delikli eleman yok, her ikonun altında en az bir led var (büyük ikonlarda iki tane) ve pcb kartı çok daha ince.

53
« : 22 Ekim 2014, 18:46:30 »

Gösterge işi tamamdır

54
« : 20 Ekim 2014, 23:24:19 »
şu beraberlik hangi formda vardır acaba?

Polomu satalı çok oldu ama, hala bu siteye sürekli bakıyorum,
burası gibi bir BMW forum bulamadım,

55
« : 18 Ekim 2014, 22:30:23 »
Arkadaşlar merhaba,

98 polomun birkaç ufak eksiği var,

sol ön kapı hoparlör kapağı eksik kötü görünüyor
bir de cam suyu motoru çalışmıyor ( su atmıyor) önümüz kış hemen yaptırmalıyım,
bir de ön konsoldaki herkesde çatlayan yer bende de çatladı.. ( yer tarifimin güzel olduğunu düşünüyorum : )
bir de şöför koltuğunun kenarında herkesde olan aşınma var,
bir de eksozu patladı,
bir de şöför kapısı dışardan açılmıyor mercburen diğer kapıdan girip içerden kapıyı açıyorum,
bir de sağ ön kapı dışardan kilitlemiyor, mecburen önce sol kapıdan kilidi açıp sağ kapıdan içeriden kapıyı açıp          tekrar sol kapıya gidip araca anca o şekilde biniyorum. arabayı biri istediği zaman bu eksikliği anlatmak zaman alıyor
bir de çamurluk uçlarında ufak ufak boya atması var, yaptırmazsam çürüyebilir,
bir de km sıfırlama düğmesi çalışmıyor,
bir de muayanesi bitmek üzere,
bir de orjinal teybi ara ara kapanıp açılıyor, bu aralar sık olmaya başladı teybi biraz bastırınca flan düzeliyor.
bir de kalorifer ışıkları yanmıyor, ama bu o kadar da önemli değil : )

çözümler konusunda yardım ederseniz çok sevinirim : )

kalorifer aydınlatmasına bende yardımcı olabilirim, sitede fotograflaı var.

56
Yorum yapamıyorum.yapmadan da duramıyorum.eline sağlık ersan hocam.sen harikasın.

:tamamdir
 :sevgi:

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 13